DomůAkční nabídkaNOVINKA Z ANGLIE: Nepromokavé tašky pro rybáře za rozumné peníze! Vybavení vždy...

NOVINKA Z ANGLIE: Nepromokavé tašky pro rybáře za rozumné peníze! Vybavení vždy v suchu!

- Reklama -

Tu situaci zná každý rybář: V momentě, kdy nás přepadne u vody silný liják, tak se kolikrát stane, že nám všechny věci v taškách promoknou. Je to k zbláznění! Na trhu se ale objevila nová EVA taškovina od anglické firmy Wychwood. Tohle je fakt bomba! Všechny tašky a pouzdra jsou vyrobeny z kvalitního, pevného a voděodolného materiálu, takže i když nás u vody přepadne silný déšť, nevadí to. Naše věci zůstanou vždy v suchu! A hlavně: Tato taškovina jde perfektně očistit. Pojďme se na tyto tašky a pouzdra podívat podrobněji…

 

Tašky a pouzdra Wychwood EVA

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové tašky a pouzdra pro rybáře z EVA materiálu. Začněme taškami: Ty se vyrábí v několika velikostech, takže rybář si může vybrat přesně takovou, jakou potřebuje. Do tašek je vhodné ukládat nejrůznější věci – od velkých krabic s bižuterií, po cívky s vlasci a šňůrkami a po kaprové zátěže. Využití je opravdu široké. Na taškách Wychwood z EVA materiálu je prostě luxusní to, že jsou extrémně lehké, přitom neskutečně odolné. Tohle je fakt boží!

A co zmíněná pouzdra? Ta jsou rovněž k dostání v několika velikostech, které nabízí nejrůznější množství prostoru. Do těchto pouzder je vhodné ukládat bižuterii, cívky s vlasci a šňůrkami, jehly, vrtáčky, nůžky a další nutné nezbytnosti. Na pouzdrech je perfektní to, že mají průhledná víka, takže rybář okamžitě vidí, co kde má. Hodně praktické!

Ať už pouzdra, tak i tašky pro rybáře Wychwood EVA jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který slibuje dlouhodobou životnost. Materiál je opravdu pevný a odolný! Navíc, je prostě luxusní, že i při silném lijáku u vody vám zůstanou veškeré věci v suchu (oceníme při jednodenních vycházkách, kdy nejsme schováni v bivaku). A další obrovskou předností jsou bytelné zipy, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání.

Zajímavou novinkou je i kýbl Wychwood z EVA materiálu. Ten je vhodný jak při campingu, kdy je nutné mít neustále vodu poblíž (třeba na umývání nádobí). Samozřejmě, tento kýbl použijeme ale například i při polévání ulovené ryby, anebo je vhodný i pro jednodenní vycházky – do kýblu prostě vložíme nutnou návnadu a jdeme. Žádné plastové a neskladné kýble, které jsou nepraktické! Super!

A nesmíme zapomenout ani na chladící tašky Wychwood z EVA materiálu. Ty oceníme při pobytu u vody, kdy v těchto chladících taškách uchováme potraviny čerstvé i v hodně horkém počasí. Tyto tašky spolehlivě drží nízkou teplotu dlouhou dobu. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -