Domů Akční nabídka NOVINKA: Zaujalo nás! Perfektní kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou za pár stovek!

NOVINKA: Zaujalo nás! Perfektní kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou za pár stovek!

- Reklama -

Tohle jsou hodně zajímavé kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou! O jakých strojích mluvíme? O navijácích Gaube Reel FS, které jsou k dostání za pár stovek! Tyto kaprové navijáky nabízí velice zajímavé vlastnosti, nádherné zpracování, různě velikosti, přitom jejich cena je skutečně hodně zajímavá. Pokud hledáte kvalitní kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou za rozumnou cenu, pak se podívejte na tyto od českého výrobce Giants Fishing. Jsou skutečně hodně zajímavé!

NEZAPOMEŇTE: Na rybářském e-shopu PARYS běží až do 30. listopadu slevová akce! Když použijete jednoduchý slevový kód BLACKFRIDAY, dostanete výraznou slevu!!!

 

Kaprový naviják Giants Fishing Gaube Rell FS

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Do 30. listopadu probíhá na e-shopu PARYS slevová akce! Stačí při objednávce zadat slevový kód BLACKFRIDAY a dostanete výraznou slevu!!!

Špičkový kaprový naviják od českého výrobce Giants Fishing. Tyto navijáky jsou perfektní v tom, že mají velice hladký a přesný chod, který zaručuje precizní navíjení jakéhokoliv materiálu. K hladkému chodu napomáhá 5+1 kuličkových ložisek, které zaručují bezproblémové fungování. Další velkou předností je hluboká rolnička, díky které se na cívku navijáku nádherně navíjí každý navazovací materiál. Navíc, rolnička je vyrobena tak, aby při navíjení nekroutila vlasec. Bomba!

Z našeho pohledu je na navijácích Giants Fishing Gaube Rell FS nejlepší brzdný systém. Brzdy jsou velmi kvalitní a spolehlivě reagují i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Díky tomu je tak zdolávání i divoké ryby maximálně komfortní. Samozřejmě, další předností je volnoběžná brzda, která je velmi příjemným (a žádaným) bonusem. Díky volnoběžné brzdě si nastavíte naviják tak, aby se při záběru odvíjel vlasec – pak stačí otočit kličkou navijáku a můžete pohodlně zdolávat! Super!

Kaprový naviják Giants Fishing Gaube Rell FS je vyrobený z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách. I když materiály nabízí velmi vysokou pevnost a odolnost, tak přesto je naviják nádherně lehký. Jak to? Velkou zásluhu na tom má odlehčená cívka, díky které je celý naviják výrazně lehčí, takže se s ním lépe manipuluje…

A rozhodně nesmíme zapomenout ani na cívky! Ty jsou navrženy tak, aby se z nich při náhozu bezproblémově odvíjel vlasec. Díky tvaru cívky se vlasec spolehlivě odvíjí, takže montáž letí dále. Kapacita cívky se odvíjí podle velikosti – cívky navijáků Giants Fishing Gaube Rell FS jsou k dostání od velikosti 5000 do 10 000. Záleží jen na vás, jakou velikost potřebujete.

Pokud hledáte levný, přitom velmi spolehlivý naviják na kapry s volnoběžnou brzdou, už nic jiného nehledejte. Tento naviják od české firmy Giants Fishing nabízí opravdu hodně muziky za rozumný peníz! Tyhle navijáky stojí jen pár stovek!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -