DomůAkční nabídkaObrovská sleva! Špičkový naviják na přívlač DAIWA za super cenu! Ušetřete přes...

Obrovská sleva! Špičkový naviják na přívlač DAIWA za super cenu! Ušetřete přes 2000 korun!

- Reklama -

Přívlačové navijáky DAIWA patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Tyhle stroje se vyznačují vysokou spolehlivostí, obrovskou kvalitou, výbornými vlastnostmi a velkým smyslem pro detail. A pozor! To platí i u těch levnějších modelů! Těm se ale dneska věnovat nebudeme. Dnes si totiž ukážeme perfektní naviják na přívlač DAIWA Prorex, který patří k TOP navijákům pro lov dravců na umělé nástrahy. Bohužel, cena tohoto navijáku byla pro některé rybáře velkým negativem. To ale už neplatí! Špičkový naviják na přívlač DAIWA Prorex si nyní můžete obstarat o více jak 2000 korun levněji!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Naviják na přívlač DAIWA Prorex 3020 PEA

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Špičkový naviják na přívlač od japonské společnosti DAIWA. U čeho začít? Asi tím, že tento naviják nabízí opravdu obrovskou kvalitu a prvotřídní vlastnosti. Tak například: Naviják je vyrobený z prvotřídních materiálů, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání u vody. „Vnitřnosti“ navijáku jsou bezpečně chráněny, tudíž nehrozí „rozsypání“ tohoto božského stroje tak, jako u jiných navijáků. A to ani při velice intenzivním používání v těžkých podmínkách!

Na tomto navijáku milujeme především jednu věc – extrémně kvalitní brzdu! Naviják na přívlač DAIWA Prorex 3020 PEA nabízí špičkovou brzdu, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. To je zásadní! Právě kvalitní brzda výrazně napomáhá k úspěšnému zdolání divokého dravce. A navíc! Díky rozměrnému ovladači se brzda velmi pohodlně ovládá – a to i v tu chvíli, kdy má rybář například mokré (kluzké) ruce. Tohle je TOP!

Naviják DAIWA Prorex 3020 nabízí naprosto dokonalý chod. Tento stroj navíjí každý materiál maximálně šetrně – nehrozí žádné překrucování nebo nepravidelné navíjení, které vytváří na cívce nepříjemné obloučky. Tento model navijáku ocení především milovníci přívlače, kteří používají pletenou šňůru – model 3020 PEA byl navržen právě pro tento lov, čemuž nasvědčuje i podoba cívky. Na mělkou cívku se vejde až 200 metrů pletenky. Cívka je navíc krásně široká, takže se z ní navazovací materiál krásně odvíjí, což přispívá k delším hodům s umělou nástrahou.

Tento naviják od japonské firmy DAIWA kromě obrovské kvality a prvotřídních vlastností nabízí i zajímavý vzhled. Kombinace černého zbarvení s fialovou barvou je velice zajímavá a naviják vypadá opravdu krásně! Líbí se vám?

Z našeho subjektivního pohledu je DAIWA Prorex 3020 PEA špičkovým navijákem na přívlač, který nabízí geniální vlastnosti. A obrovskou kvalitu! V minulosti byl ale problém, že tento naviják je na většině e-shopů k dostání za docela vysokou cenu. Ovšem ne na HIKI.cz! Právě tady si můžete ten samý naviják na přívlač pořídit o tisíce korun levněji! Tohle nepropásněte!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Přívlačové pruty a navijáky mnohem, mnohem levněji na HIKI.cz

Nezapomínejte na to, že přívlačové vybavení DAIWA je na rybářském e-shopu HIKI.cz podstatně levnější! Ať už vybíráte prut nebo naviják od této věhlasné japonské společnosti, určitě se nejdříve podívejte na HIKI.cz! Právě tady vás ten samý produkt může vyjít o tisíce korun levněji! Nakupujte chytře a levně! Neutrácejte zbytečně více!

Přívlačové vybavení DAIWA si prohlédněte ZDE

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -