Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Špičkové rotační třpytky za pár korun! Poslední kusy!

VÝPRODEJ: Špičkové rotační třpytky za pár korun! Poslední kusy!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej populárních rotačních třpytek od věhlasné společnosti FOX RAGE! Tyto zlevněné rotační třpytky jsou k dostání v několika zbarveních a velikostech! Můžete si tak vybrat jak luxusní rotační třpytky na okouny, tak i na štiky nebo boleny. Máme všechny velikosti! Vyberte si vaší oblíbenou nástrahu – a navíc ušetřete! Tyto rotační třpytky jsou totiž k dostání se super slevou! Nakupujte chytře!

Rotační třpytky jsou prostě TOP umělou nástrahou nejen na okouny, ale i na tlouště, štiky nebo boleny. Rotační třpytky slibují luxusní zážitky u vody! Přitom lov dravců na tuhle špičkovou nástrahu není žádná věda – zvládne to i úplný začátečník! I proto mají rybáři rotační třpytky tolik v oblibě! Je s nimi totiž obrovská zábava! Vyberte si nyní populární a účinné rotační třpytky FOX RAGE za super nízké ceny…

 

Rotační třpytky FOX RAGE Blade Leaf Spinner

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velmi populární rotační třpytky od FOX RAGE jsou nyní k dostání za luxusní ceny! Tyto rotační třpytky jsou mezi rybáři oblíbené zejména pro jejich nádherný chod. Třpytky skvěle pracují i při pomalém vedení, což je například zásadní při lovu okounů, kteří právě takový styl vedení mají velmi v oblibě. Díky rozměrnějšímu rotačnímu lístku vydávají tyto třpytky silnější vibrace ve vodním prostředí, což výrazně napomáhá k záběru od dravce.

Další velkou předností těchto třpytek je, že jsou dodávány ve všech zajímavých barvách! Rybáři si tak mohou vybrat populární stříbrnou, měděnou, zlatou, anebo třpytku s červenými puntíky. Super! My osobně nejraději používáme stříbrné třpytky – jsou nejvěrnější napodobeninou drobných rybiček. Na druhou stranu – na okouny je jednoznačně nejlepší třpytka s červenými puntíky, protože okouni červenou doslova milují.

Rotační třpytky FOX RAGE Blade Leaf Spinner jsou osázeny kvalitními trojháky. Jedná se o pevné háčky, které skvěle drží v dravcově tlamě. Navíc, háčky jsou velmi ostré, takže při záběru projdou i tvrdou mordou dravé ryby. Tohle je zásadní například při lovu štik!

Využijte jedinečné příležitosti na výhodný nákup rotačních třpytek! Tyto nástrahy jsou nyní ve výrazné slevě, takže můžete pořádně ušetřit. Ale bacha! Toto je výprodejová akce – po vyprodání zásob nebudou tyto třpytky za tuto výhodnou cenu k dostání! Proto si pospěšte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -