Domů Akční nabídka Pelety na ryby Extra Carp

Pelety na ryby Extra Carp

- Reklama -

Renomovaná firma Extra Carp přichází na trh s novými peletami na ryby. Rybáři si teď mohou vybrat z celé řady chytacích a vnadících pelet. Firma Extra Carp totiž připravila bohatou nabídku pelet nejrůznějších velikostí a příchutí. Tajemstvím úspěchu těchto pelet na ryby je především v jejich složení. Pelety na ryby od firmy Extra Carp mají silný základ v živočišných surovinách. Tyto pelety při lovu ryb zaručují vynikající vlastnosti, a díky celé řadě atraktivních látek patří k těm nejlepším zbraním i na ty největší kapry.

Živočišné suroviny. To jsou základní kameny úspěchu těchto pelet. Jedny pelety z dílny Extra Carp stojí na velice kvalitní směsi z olihňové a krillové moučky. Další druh pelet na ryby pak obsahuje vysoký podíl halibutové a olihňové moučky. Právě tyto koncentrované suroviny slibují u vody úspěch, neboť kapři tyto masové vůně a chutě vnímají velice intenzivně. A navíc jim moc chutnají! Pelety od firmy Extra Carp díky vysokému obsahu živočišných látek jsou vhodné jak pro vnadění ryb na lovné místo, tak i pro jejich samotné chytání.

 

Squid & Halibut Pellets

squid-halibut-pelletsSquid & Halibut Pellets jsou pelety určené jak k vnadění ryb, tak k samotnému chytání. Tyto pelety jsou baleny v 800 gramových pytlích a jsou k dostání hned ve 3 průměrech – 4, 16 a 22 milimetrů. Proto jsou tyto pelety vhodné nejen pro kapraře, ale i pro milovníky feederu.

Squid & Halibut Pellets jsou vyrobené z velmi koncentrovaných živočišných surovin, které po vhození do vody vytvoří intenzivní pachovou stopu. Základ těchto pelet stojí na halibutové a olihňové moučce. A právě tyto suroviny patří k těm nejlepším pro lov kapitálních kaprů. Kromě zmíněných mouček pelety Squid & Halibut Pellets ještě obsahují vysoký podíl rybích olejů, aminokyselin a přírodních cukrů. Jedná se tak o velice nadupaný koktejl účinných složek.

Tento druh pelet na ryby od firmy Extra Carp patří k účinným návnadám na ryby. Peletami můžete krmit s pomocí praku, anebo je můžete do vody rovnou sypat z lodi. Squid & Halibut Pellets jsou výborným doplňkem i do PVA sáčků a punčoch, a také do dalších krmných směsí. Zejména pak drobné, 4 milimetrové peletky, jsou výbornou příměsí do krmných směsí. Drobné peletky totiž vytváří na dně revíru hustý koberec, který ze sebe vypouští celou řadu atraktivních látek.

Balení: 800 gramů

Příchutí: 5 (Spice, Plum, Liver, Grapes, Monster Crab)

Průměry: 3 (4, 16 a 22 mm)

Cena: 89 korun

 

AKCE S INFISH.CZ: Kupte si 3 balení libovolných pelet od firmy Extra Carp a získejte prvotřídní rybí moučku zcela ZDARMA! Rybí moučky jsou perfektním atraktorem, ve kterém můžete pelety obalovat!

 

Squid & Krill Hook Pellets

squid-krill-hook-pelletsBombastické chytací pelety! Takhle by se daly charakterizovat Squid & Krill Hook Pellets. Proč? Pelety mají totiž přesné složení jako oblíbené a účinné boilies Magic Squid od firmy Extra Carp. Právě na tyto kuličky rybáři letos nachytali nespočet kapitálních kaprů, kteří přesahovali magickou váhovou hranici 20 kilogramů! Proč by tedy neměly pelety Squid & Krill Hook Pellets fungovat?

I tyto pelety na ryby mají velice silný živočišný základ. Ten je tvořený zejména krillovou a olihňovou moučkou. A zejména krillová moučka je naprosto úžasnou surovinou na kapitální ryby! Kapři ji prostě milují! Kromě těchto mouček pelety Squid & Krill Hook Pellets obsahují celou řadu dalších atraktivních surovin, které při lovu kaprů fungují.

Tyto chytací pelety jsou k dostání hned v 6 příchutích a 3 velikostech – 8, 14 a 22 milimetrů. Právě tyto rozměry dávají tušit, že pelety Squid & Krill Hook Pellets nejsou určené pouze pro kapraře, ale i pro rybáře, kteří rádi loví ryby na feeder. Navíc průměry pelet zajišťují to, že je mohou rybáři používat téměř kdykoliv. Menší velikosti jsou totiž vhodnější při lovu v chladných měsících, větší potom v těch teplejších.

Balení: 120 gramů

Příchutí: 6 (Spice, Plum, Peach, Liver, Grapes, Monster Crab)

Průměry: 3 (8, 14 a 20 mm)

Cena: 59 korun

 

AKCE S INFISH.CZ: Kupte si 3 balení libovolných pelet od firmy Extra Carp a získejte prvotřídní rybí moučku zcela ZDARMA! Rybí moučky jsou perfektním atraktorem, ve kterém můžete pelety obalovat! 

 

rybarske-potreby-praha-6Kde můžete vidět pelety od firmy Extra Carp?

Pelety od firmy Extra Carp jsou k dostání v rybářských potřebách U Gardona v Praze 6 na ulici Bělohorská 8. V této prodejně naleznete kompletní sortiment pelet na ryby od firmy Extra Carp. Mimo pelet zde naleznete i bohatou nabídku bižuterie a boilies Extra Carp! Pelety Extra Carp si můžete objednat i na e-shopu InFish.cz.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -