skingbranding-banner

Perfektní kaprové děličky pro daleké hody za super nízkou cenu! S těmito hodíte přes 100 metrů daleko


Kaprové dělené pruty patří k oblíbeným modelům prutů zejména proto, že právě tyto udice na kapry dovolují maximální zátěž při hodu. Díky tomu tak dělené pruty na kapry zaručují daleké hody. Vše je dáno tím, že při výrobě podobných udic na kapry se používají velmi rychlé blanky, zároveň se ale dbá i na precizní rozmístění oček, aby nedocházelo k přebytečnému tření. Díky tomu tak montáž i s nastraženým boilies letí opravdu daleko. Někteří rybáři jsou přesvědčeni o tom, že za takové kaprové pruty musí dát půlku výplaty. Není tomu tak! Dneska si ukážeme levné kaprové dělené pruty od české značky za super nízkou cenu!  

 

Kaprové dělené pruty Giants Fishing Distant Carp MX 50

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní kaprové dělené pruty od české značky Giants Fishing, které jsou mezi rybáři velmi populární. Proč? Protože tyto pruty mají „základ“ ve velmi rychlém blanku, který zaručuje rychlou akci. To ocení každý rybář nejen při hodu, kdy je síla rybáře velmi rychle přenesena do letu montáže, ale zároveň tuto vlastnost rybář ocení i při zdolávání ryby.

Ten blank je perfektní zejména i proto, že rybář v prutu cítí každý výpad ryby. Takže i když zdoláváte menšího kapra, ten souboj si maximálně užijete. Důležitou vlastností tohoto blanku je jeho výrazné zpevnění. Jak toho výrobce dosáhl? Díky kevlarovému ovinu. Právě kevlar patří k velmi pevným, ale lehkým materiálům, takže rybář se díky tomu může do prutu opravdu opřít. Daleké házení je zaručeno!

Samozřejmě, k dalekým hodům výrazným způsobem přispívají i očka prutu. Ta jsou na těchto udicích rozmístěna tak, aby nedocházelo k přebytečnému tření. Díky tomu tak navazovací materiál při hodu prochází očky krásně hladce, což výrazně přispívá k výsledné délce hodu. Důležité také je, že na těchto prutech je první očko o velikosti 50 mm, což rovněž přispívá k tomu, že při hodu nedochází k přebytečnému tření. Luxus!

Kaprové dělené pruty Giants Fishing Distant Carp MX 50 se dodávají v délce 360 centimetrů, což je „univerzální“ délka jak pro daleké hody, tak ale i pro vyvážení. Ano! I s takto dlouhou udicí se velice pohodlně manipuluje na lodi, což rybář ocení právě při vyvážení nebo zdolávání ryby. Gramáž je potom 3 lb, což je rovněž „univerzální“ gramáž, která dovoluje dlouhé hody, zároveň si ale rybář užije každé zdolávání (i menší ryby). Pruty se dodávají v trojdílném provedení, což je naprosto ideální pro snadný transport k vodě. Super!

Na těchto prutech doslova milujeme jejich jednoduchou rukojeť. Ta je vyrobena z EVA materiálu, který je příjemný na dotek, navíc neprokluzuje! Takže i když má rybář mokré ruce, s prutem se velice dobře manipuluje. Paráda! Na rukojeti navíc nejsou žádné „přebytečné prvky“. Ne! Je krásně jednoduchá, fakt se skvěle drží!

Tyto udice jsou dodávány v setu 1+1, takže když si cenu vydělíte dvěma, pak výsledná částka za jeden prut je opravdu hodně zajímavá. Za super nízkou cenu dostanete perfektní dělené pruty na kapry, které nabízí skvělé vlastnosti, přitom jsou ale dostupné za velmi nízké peníze. Takže pokud zrovna hledáte levné dělené pruty na kapry, pak se rozhodně podívejte i na tyto od české značky Giants Fishing. Jsou suprové!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1013x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3518x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2254x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.