Domů Akční nabídka ROBIN RED: Tajemství úspěchu! Směs koření, kterou milují ti největší kapři!

ROBIN RED: Tajemství úspěchu! Směs koření, kterou milují ti největší kapři!

- Reklama -

Robin Red je v současnosti už celosvětově známá směs koření, která se používá při výrobě nástrah i návnad na ryby. Rybáři si za ty dlouhé sezóny Robin Red velice oblíbili. A není se čemu divit. Právě tato směs výborně funguje na velké a opatrné kapry. Je jen málo směsí, které mají na kontě tolik obrovských ryb. Robin Red se v současné době nejčastěji přimíchává do boilies nebo pelet. A právě tyto nástrahy patří k těm nejlepším na rybářském trhu.

Robin Red disponuje několika zcela unikátními vlastnostmi, které jiné suroviny nemohou nabídnout. Proto velké ryby na tyto nástrahy tak dobře reagují a s velkou chutí je přijímají. Robin Red je prostě jiný než cokoliv jiného. Nástrahy, které toto koření obsahují, jsou vynikající zejména v tu dobu, kdy ryby na nic jiného neberou, kdy jsou pasivní. Proč? Protože Robin Red je „agresivní“ – jak chutí a vůní, tak i zbarvením. Pojďme se podívat na několik zcela unikátních vlastností, kterými Robin Red disponuje.

kapr

BARVA: Pro nástrahy, které obsahují Robin Red, je specifická červená barva. Červené zbarvení může být při lovu kaprů velkou výhodou. Jelikož se jedná o výrazné zbarvení, jdou nástrahy z Robin Redu krásně vidět i na zarostlém nebo tmavém dně. Takže pokud kapr připlave na lovné místo, pak tuto nástrahu nemůže přehlédnout. A přijde záběr!

VŮNĚ A CHUŤ: Jak jsme si už výše pověděli: Robin Red je specifická směs koření. V „rybařině“ byste jen těžko hledali něco podobného. A právě díky nenapodobitelnému složení má tato směs i zcela neotřelou chuť a vůni. Pokud pod háček nastražíte boilies nebo pelety s příchutí Robin Redu, pak máte jistotu, že chytáte na neobvyklou nástrahu. A to mnohdy znamená obrovskou „konkurenční“ výhodu.

kapr

SPOLEHLIVOST: Onou spolehlivostí máme na mysli to, že nástrahy z Robin Redu zaručeně fungují. A právě tyto nástrahy, jež Robin Red obsahují, patří už dlouhá léta k TOP výrobkům. Proto se není čemu divit, že boilies nebo pelety s příměsí Robin Redu patří k těm nejoblíbenějším vůbec. Nejlepší na těchto nástrahách je, že nechutnají jenom velkým kaprům. Výborně fungují například i při lovu jeseterů.

 

pelety_robin_redPelety Chyť a pusť Robin Red

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající pelety, které obsahují vysoké množství toho nejkvalitnějšího Robin Redu. Díky tomu mají tyto pelety od Chyť a pusť velmi intenzivní vůni a chuť. A to není všechno! Tyto pelety jsou namáčeny v Robin Red oleji, díky čemuž ve vodním prostředí vytváří intenzivní pachovou stopu, která láká ryby k záběru. Tohle je super! Silnou pachovou stopu tyto pelety vytváří ve vodě nad 10˚C, takže jsou velmi ideální do aktuálních podmínek.

Na těchto peletách máme nejraději to, že jsou určeny k tzv. rychlému chytání. Díky robin_red_peletyintenzivní vůni a chuti kapři na pelety od Chyť a pusť okamžitě reagují. Navíc, k rychlému úlovku napomáhá i samotné „chování“ pelet ve vodě – pelety mají nízkou dobu rozpustnosti (6 až 9 hodin), takže poměrně silným uvolňováním atraktivních látek ještě posilují pachovou stopu. Perfektní!

Pokud se v nejbližších dnech chystáte na ryby, určitě tyto pelety vyzkoušejte. Jsou vynikající pro okamžité dosažení nádherných úlovků. Tyto pelety s vysokým obsahem prvotřídního Robin Redu jsou vynikající pro lov kapitálních kaprů nebo jeseterů.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -