DomůAkční nabídkaROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

ROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

- Reklama -

Legendární nástraha, kterou kapři milují snad na všech vodách! Rohlíkové boilies nevypadá na první pohled nijak extra. Jedná se o jednoduchou kuličku z pečiva, která nějak voní a je zbarvená. Nic víc, řekl by někdo. Ale chyba lávky! Právě rohlíkové boilies i přes svou jednoduchost nabízí velmi zajímavé vlastnosti, které při lovu kaprů perfektně fungují. Pojďme si tuto luxusní nástrahu, která je ale dostupná pro všechny, trochu více představit.

Rohlíkové boilies je perfektní nástrahou jak při lovu na feeder, tak ale i při lovu na položenou. A právě na položenou je tato nástraha opravdu výborná. Jen si to představte: Na krmítku vytvoříme krásnou kouli z krmení, do které zapíchneme i háček s rohlíkovým boilies. Po vhození do vody se tak na lovném místě vytvoří krásné krmné místečko s lákavou kuličkou uprostřed. No není tohle paráda? Je! A právě tato jednoduchá taktika výborně funguje. Tohle při lovu kaprů někdy vyzkoušejte! Ale zpátky k rohlíkovém boilies…

kapr-supinac

 

Proč rohlíkové boilies kapři tolik milují? 

mekceny_rohlikac_scopexUNIKÁTNÍ STRUKTURA: Jak může mít tak jednoduchá nástraha, jakou rohlíkové boilies je, mít unikátní strukturu? Je to jednoduché. Tato nástraha je vyrobena z pečiva, které samo o sobě má perfektní vlastnosti. Rohlíkové boilies po vhození do vody začne nabývat na objemu. Po chvíli na háčku tak vznikne velmi objemná kulička, která je ale nádherně měkoučká. Tohle žádný kapr nepřehlédne!

Toto nabývaní na objemu je ještě doplněno tím, že na povrchu rohlíkového boilies se vytvoří velmi jemné „chloupky“. Na dně tak vznikne nádherná kulička, která zláká k záběru nejednoho mlsného kapra. Tohle je prostě paráda! Navíc, pečivo je prostě při lovu kaprů neodmyslitelnou klasikou, o jehož super účincích věděli už naši pradědové.

kapr

mekceny_rohlika_censekNEODOLATELNÁ VŮNĚ: Pečivo, ze kterého se rohlíkové boilies vyrábí, je perfektní v tom, že nádherně vsakuje, ale i vypouští esence. Díky tomu tak výrobci jsou schopni vyrobit nástrahu s velmi širokou škálou vůní. A pokud se použije skutečně kvalitní esence, pak nástraha dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu intenzivní pachovou stopu. Tohle je super!

Hodně lidí se ptá, jakou vůni při lovu kaprů používat. Jsou zaručené vůně, které v drtivé většině případů zajišťují skvělou chytačku. Které to jsou? Kapři například velmi dobře reagují na příchutě typu jahody, vanilky nebo medu. Ale! Tajnou zbraní na kapry je prostě česnek! Ano, právě tato příchuť dokáže ve vodním prostředí vytvořit velmi intenzivní pachovou stopu, na kterou kapři reagují. Česnek je výborný v tom, že má silný odér, kterého si každý kapr všimne. Tuhle příchuť určitě vyzkoušejte!

nastraha-z-pecivaNEPŘEHLÉDNUTELNÁ BARVA: Zbarvení nástrahy patří k velmi důležitým faktorům, které taktéž mají vliv na úspěch při lovu. Nástraha totiž musí jít vidět. A to na zaneseném nebo zarostlém dně není snadné. Hodně výrobců proto sází na výrazné barvy, které i na takto špatně „viditelných“ dnech jdou krásně rozpoznat.

Nesmíme totiž zapomínat na to, že kapr velmi dobře vidí kontrastní věci. Takže moc dobře rozpozná světlou věc na tmavém podkladě. Na toto nezapomínejte! I když jde o nepatrný detail, kolikrát právě ten rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu.

 

mikbaits_rohlikove_boiliesRohlíkové boilies MIKBAITS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Toto rohlíkové boilies od renomované společnosti MIKBAITS je zářným příkladem toho, že i klasickou a jednoduchou nástrahu jde zpracovat velmi kvalitně. Díky tomu tak toto rohlíkové boilies slibuje hromadu záběrů od mlsných kaprů. V čem je zrovna toto rohlíkové boilies tak parádní?

Tak předně: Tyto kuličky jsou vyrobeny z kvalitního pečiva, které se nedrolí, nerozpadá. Toto pečivo po vhození do vody nádherně změkne a nabude na objemu. Díky tomu tak na háčku po chvíli máme velmi atraktivní kuličku, kterou žádný kapr nepřehlédne.

Firma MIKBAITS patří k nejznámějším výrobcům esencí pro lov kaprů na tuzemském trhu. A právě tyto špičkové esence jsou obsaženy i v tomto rohlíkovém boilies. Nádherná vůně, která se šíří vodním prostředím, perfektně láká kapry k záběru. Tyto luxusní esence zaručují nádherné úlovky kaprů. Rohlíkové boilies MIKBAITS je obarveno velmi kvalitními barvami, které se používají i při výrobě klasického boilies. Díky tomu je tato nástraha z pečiva vidět i na silně zanesených nebo zarostlých dnech. Paráda!

kapr

Firma MIKBAITS vyrábí rohlíkové boilies v široké škále příchutí. Která je nejlepší? My máme nejvíce oblíbené příchutě scopex a česnek. Proč právě ty? Scopex je opravdu nádherně vonící esence se sladkým nádechem a jemně kořeněným „ocasem“. Tahle příchuť je při lovu kaprů velkou klasikou. A co se týče česneku: Ten je v podání firmy MIKBAITS opravdu koncentrovaný a intenzivní. Díky tomu tato nástraha vytváří ve vodě silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. Tohle je parádní nástraha, na kterou máme nachytané krásné kapry!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu! 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -