Domů Akční nabídka Rybaření v noci: Rybářské čelovky do 200 korun, které skvělé poslouží při...

Rybaření v noci: Rybářské čelovky do 200 korun, které skvělé poslouží při nočním rybolovu

- Reklama -

Bez rybářských čelovek to u vody prostě nejde! Tedy, hlavně v noci. Rybářské čelovky jsou geniální v tom, že si je rybář nasadí na hlavu, takže má obě ruce volné pro navazování nebo manipulaci s prutem. Proto jsou tyhle čelové baterky pro rybáře tak populární. Na rybářském trhu je k dostání nepřeberné množství rybářských čelovek. A mnoho rybářů sahá po těch dražších z toho důvodu, protože si myslí, že ty levnější nic nevydrží. Není tomu tak! I levné čelovky pro rybáře do 200 korun „pracují“ skvěle…

Ideální čelovka pro rybáře by měla pochopitelně dobře a silně svítit. Měla by být odolná, a měla by vydržet i používání za silného deště nebo za nízkých teplot. Samozřejmě, rybářská čelovka musí být pohodlná, nesmí nikde tlačit. Na tohle všechno při výběru čelovky pamatujte! Tyhle všechny podmínky mohou splňovat i levné čelovky pro rybáře. A my víme jaké!

 

Čelovka pro rybáře Caperlan Onnnight 100 UV

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je doslova klenot mezi levnými čelovkami pro rybáře! Jedná se o skvělou čelovou svítilnu, která luxusně svítí. Tahle čelovka nabízí hned 3 „druhy“ světla – první je modré (na e-shopu uvedeno červené zbarvení), druhé je bíle slabší, a třetí je bílé silnější. Rybář si tak může zvolit libovolnou intenzitu světla, kterou zrovna potřebuje.

Pro vysvětlení: Modré slabší a bílé slabší světlo je například velice dobré při sběru rousnic, které je tolik neplaší. Zároveň, slabší světlo je i vhodnější při zdolávání, které neplaší zdolávanou rybu. Čelovka je napájena 3 bateriemi LR03-AAA (jsou součástí balení – uvedeno na e-shopu u produktu).

Zpátky k této čelovce: Líbí se nám i tvar čelové baterky – díky němu čelovka krásně drží na čele, nikde netlačí. Čelová baterka je z měkké gumy, a i díky tomu nikde netlačí na čele. K té gumě: Tou je „obalena“ celá svítilna (je vložena do gumového pouzdra), což výrazně zvyšuje odolnost této baterky i při používání v silném dešti nebo za nízkých teplot.

Čelovka je vybavena pevným a elastickým páskem, který skvěle drží na hlavě. Navíc, je vyroben z příjemného materiálu, který „nesvědí“. Pásek jde samozřejmě stahovat a povolovat, takže rybář si nastaví ideální šířku.

Tuhle čelovku doporučujeme! Je k dostání za super nízkou cenu a rybářovi nabízí přesně ty vlastnosti, které potřebuje. Čelovka suprově svítí, je vyrobena z odolného materiálu a velice příjemně se nosí. Pokud hledáte levnou čelovku pro rybaření, sáhněte po této! Nebudete litovat!

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!      

 

Čelovka Onnight 50

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!

Pokud hledáte čelovku na rybaření opravdu za „pár korun“, pak se podívejte na tuto. Jedná se o naprosto jednoduchou, krásně lehkou čelovou svítilnu, jež ale nabízí opravdu nádherné svícení (jeden režim). Jde o klasické bílé LED světlo. Tato čelovka je napájena bateriemi AAA LR03 (jsou součástí balení – uvedeno na e-shopu u produktu).

Tato levná čelovka je rovněž chráněna odolným gumovým pouzdrem, takže ji můžete používat i při silném dešti nebo za nízkých teplot u vody. Jde opravdu o velice jednoduchou, krásně lehkou (60 gramů) čelovku, která bude u vody luxusně sloužit.

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné rybářské čelovky na DECATHLON

Na e-shopu obchodního řetězce DECATHLON naleznete samozřejmě mnohem více čelovek. Pokud vás tyto dva modely čelovek nezaujaly, pak se podívejte i na další modely. V širokém sortimentu si jistojistě vyberete přesně takovou čelovku pro rybaření, která vám bude vyhovovat.

Čelovky z DECATHLON si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: DECATHLON

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -