DomůAkční nabídkaRybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl...

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

- Reklama -

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? Člověk někdy narazí na kaprovou „mašinu“, u které by čekal velkou cenu. Jenže! Při pohledu na cenovku má člověk kolikrát chuť si promnout oči, jestli ta nízká cena opravdu platí. Ano! Na rybářském trhu jsou opravdu nadupané kaprové navijáky, které ale ve výsledku nestojí tolik, přitom by mohly. A nikdo by se nemohl divit. O jakých navijácích to vlastně mluvíme? Pojďme se na dva modely kaprových navijáků, které jsou z našeho pohledu skutečnými klenoty, podívat blíže…

 

Naviják na kapry OKUMA 8K

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tenhle kaprový naviják je z našeho pohledu jedním z největších klenotů mezi kaprovými navijáky, přitom jeho cena je fakt hodně rozumná. Takhle: Úplně v pohodě si dovedeme představit, že za podobný naviják by si jiná firma řekla o polovinu více. A nikdo by se nedivil! V čem nás kaprový naviják OKUMA 8K tak uhranul? Těch faktorů je více!

Zaprvé: Na tomhle navijáku milujeme jeho kapacitu! Obrovská cívka kaprového navijáku pojme neskutečných 550 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm, takže tento model je naprosto dokonalý na ty největší (a nejtěžší) lokality. Ano! Pokud jezdíte na Nové Mlýny, Lipno, Orlík nebo dolní tok Labe, tohle je naviják pro vás!

Další dokonalou vlastností je perfektní chod navijáku, který připomíná „německou výrobní linku“! Naviják prostě precizně šlape, a to i díky 6 ložiskům z nerezové oceli. Převodový poměr je 4,7:1. „Vnitřnosti“ navijáku jsou zhotoveny z extra odolných materiálů, takže tento naviják bude pracovat fakt hodně dlouhou dobu! Ano! Vždyť i brzda Hydro Block je voděodolná, což napomáhá k její delší životnosti.

VIDEO: Jak vypadá naviják na kapry OKUMA 8K? Mrkněte na video! 

Tenhle naviják je dokonalý! A když si rybář uvědomí, kolik vlastně stojí, pak je to úplně jasná volba. Fakt! Pokud si právě kladete otázku, jaký naviják na kapry vybrat, vůbec se nerozmýšlejte. A sáhněte po tomto navijáku. Je prostě suprový!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják SHIMANO Aerlex 10 000 XTB

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejlevnějších modelů od věhlasné rybářské firmy SHIMANO, přitom právě tenhle naviják na kapry patří k těm nejvíce populárním! Ano! Naviják Aerlex si česko-slovenští rybáři velmi oblíbili a pravidelně rok co rok se umisťuje na předních příčkách v prodejnosti. Ale ono se není čemu divit! Tento naviják je dostupný za rozumné peníze, přitom ale nabízí perfektní vlastnosti, které jsou k vidění u mnohem dražších navijáků.

Tak předně: Tento kaprový naviják nabízí dokonale precizní chod, který zaručuje pečlivé namotání navazovacího materiálu na cívku navijáku. K tomu napomáhají 3 ložiska, která se starají o krásný chod. Převodový poměr je 4,6:1. Další výhodou je skvělá brzda, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Navíc! Brzda se velice dobře ovládá díky rozměrnému ovladači. Prostě perfektní!

VIDEO: Navijáky na kapry SHIMANO Aerlex vypadají fantasticky! Co říkáte? 

Kaprový naviják SHIMANO Aerlex je perfektní i díky velké kapacitě na cívce. Na tu se vleze 400 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35mm, takže i tento stroj je velmi vhodný pro chytání na rozlehlejších vodách. Díky přívětivé váze se ale s navijákem i pohodlně nahazuje, a díky dobře tvarované cívce se z navijáku při hodu navazovací materiál krásně odvíjí. Takže montáž letí skutečně daleko!

Pokud chcete kvalitní naviják na kapry, ale nechcete za něj dávat půl výplaty, pak se rozhodně podívejte na tento model od firmy SHIMANO. Kaprový naviják Aerlex je přesně ten model, který nabízí hodně muziky za málo peněz. Je fakt povedený!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -