DomůNovinkyVIDEO: Jakub Vágner odjel do oblasti, kde malé děti mají kalašnikovy! Z...

VIDEO: Jakub Vágner odjel do oblasti, kde malé děti mají kalašnikovy! Z extrémní výpravy se tají dech!

- Reklama -

Nejznámější český rybář Jakub Vágner si hned na začátku nového roku pořádně nakládá! Zkušený rybář a cestovatel se svým kameramanem zamířil do Afriky. Ale nebyl by to Jakub Vágner, aby si nevybral nějaké šílené místo! Tak kam tentokrát zamířil? Jakub odcestoval do Konga, kde sice už v minulosti byl, tentokrát ale jede do míst, kde pravděpodobně nebyla „bílá noha“. Kromě toho, že známý rybář bude v jedné z nejnebezpečnějších zemí světa, tak ho nečeká ani nijak přívětivé počasí. V dané oblasti totiž panují prudké lijáky…

„Ano přátelé, jedeme do Konga! Po několika letech se tam vracíme. Tentokrát ale jedeme do úplně jiného místa, zatím nechci prozrazovat kam. Jediné, co můžu prozradit je to, že do těch míst velmi pravděpodobně nevkročila „bílá noha“. Jedeme tam na objevnou expedici,“ řekl Jakub Vágner ve videu, které zveřejnil na sociálních sítích.

Tajný trumf z Anglie na kapry: Geniální tekutina na nástrahy, která pracuje i v kruté zimě

Jakub Vágner pak přece jen byl trochu konkrétnější, a prozradil, kam má vlastně s kameramanem namířeno. „Jedeme až na horní tok Konga, kde budeme prozkoumávat jednu zajímavou řeku, která zhruba uprostřed má vodopády. Domníváme se, že nad nimi i pod nimi nějaká populace ryb bude. Teď tam hodně prší, takže doufáme, že ryby z hlavního toku z Konga by mohly stoupat přímo až k těm vodopádům,“ upřesňuje náš nejznámější rybář.

VIDEO: Jakub Vágner popisuje aktuální výpravu do Konga! Co ho tam čeká? 

Jelikož Jakub Vágner s kameramanem míří na místo, kam se jen tak někdo nedostane, tak nelze úplně říci, na jaké ryby tam mohou narazit. Lze se prostě jenom domnívat! „Co tam bude, to teprve uvidíme! Doufáme trochu v tygří rybu, možná v nějakého nilského okouna, možná přijde velká kamba. Je to všechno jedno velká neznámá!“ říká ve videu Jakub Vágner.

Nejznámější český rybář své fanoušky informoval o tom, že teď nebude 14 dní na sociálních sítích aktivní. Z Konga to logicky není moc možné, funkční bude jen satelitní telefon. Přejeme Jakubovi a jeho kameramanovi, aby se v pořádku vrátili domů!

 

Řeka Kongo: Africký veletok, ze kterého jde respekt!

Řeka Kongo protéká třemi africkými zeměmi. Jedná se o Konžskou republiku, Konžskou demokratickou republiku a Angolu. Právě první dvě zmíněné země patří k těm nejvíce nebezpečným v Africe. Ale zpátky k řece Kongo: Tento africký veletok má délku přes 4600 kilometrů. Jedná se o nejvodnější řeku v Africe, a druhou nejvodnější na světě – hned po „královně řek“ Amazonce. To je dáno i tím, že řeka Kongo protéká Konžským pralesem, který je druhým největším na zeměkouli.

Tajný trumf z Anglie na kapry: Geniální tekutina na nástrahy, která pracuje i v kruté zimě

VIDEO: Jaká nebezpečí na člověka v Kongu číhají? Třeba děti s kalašnikovy!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -