skingbranding-banner

RYBÁŘSKÝ TRH: Kvalitní křesla pro rybáře. Vsaďte na luxusní pohodlí!


Křeslo pro rybáře. Velice důležitá součást pro ty rybáře, kteří se věnují „pasivnějším“ rybolovným metodám – například kaprařině, feederu nebo položené. Aby byl i krátkodobý pobyt u vody pohodlný, je zapotřebí mít k dispozici kvalitní křeslo pro rybáře. Ale jak se v nepřeberné nabídce vyznat? Máme pro vás několik tipů, které vám pomohou najít spolehlivého a pohodlného „parťáka“ na ryby. Podívejte se!

Dneska se opět zaměříme na produkty od firem FOX a Trakker. Jedná se totiž o špičkové výrobce, kteří produkují velice zajímavé produkty. Proto, pokud hledáte skutečně pohodlné křeslo, rozhodně nabídku těchto dvou firem nepřehlédněte. Co tyto firmy nabízí?

 

Křeslo pro rybáře FOX Duralite

Výrobce: FOX

Cena: 2500 až 3000 korun (záleží na obchodu)

Perfektní křeslo pro rybáře za rozumné peníze. Pokud hledáte lehké, pevné a kvalitní křeslo na ryby, právě jste ho našli. Toto rybářské křeslo FOX se vyznačuje skvělými vlastnostmi, které u vody určitě oceníte! Čím začít? Co třeba nízkou váhou tohoto křesla. Rybářské křeslo FOX Duralite váží pouhých 3,25 kilogramů. A právě tato nízká váha je perfektní pro rybáře, kteří chodí k vodě na jediný den. Křeslo se totiž nepronese, což se cení!

Jak firma FOX dosáhla tak nízké váhy? Křeslo pro rybáře FOX Duralite je vyrobeno z duralu, tedy z velice kvalitního a pevného kovu, který se vyznačuje velmi nízkou váhou. Nízká váha tohoto křesla pro rybáře se odvíjí i díky dalším použitým materiálům. Například sedadlo je zhotoveno z 3D síťoviny a polyesteru. Tedy z materiálů, které jsou také velice lehké.

Toto křeslo pro rybáře od firmy FOX je vskutku perfektní. Pokud hledáte lehké, kvalitní a pohodlné křeslo, pak tomuto výrobku věnujte zvýšenou pozornost!

 

Křeslo pro rybáře Trakker Levelite Longback

Výrobce: Trakker

Cena: okolo 4500 korun (záleží na obchodu)

Firma Trakker. Významný producent rybářského vybavení, který je ve světě kaprařiny moc dobře známý. A teď tato firma přichází s velice lákavou novinkou – s rybářským křeslem Trakker Levelite Longback. Na tomto křesle se nám velice líbí jeho konstrukce. Ta je navržena tak, aby rybář mohl velice pohodlně sedět. Díky konstrukci rybář sedí ve vyšší poloze, je více vzpřímený a má pohodlně podepřený krk. Tohle je pro suprové posezení u vody klíčové!

Toto křeslo pro rybáře Trakker Levelite Longback nabízí i další skvělé vlastnosti. Především důmyslný systém nastavení nohou. Každá noha na tomto křesle je libovolně nastavitelná, takže rybář si může zvolit co nejpohodlnější polohu na jakémkoliv terénu. Navíc, nosné „patky“ na nohou jsou vyvinuty tak, aby mohl rybář pohodlně a bezpečně sedět i na kluzkém povrchu, například na bahnitém břehu. Tohle je velkým plusem tohoto křesla pro rybáře od firmy Trakker!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 7988x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4833x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 5324x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.