DomůAkční nabídkaRYBÁŘSKÝ TRH: Nejlevnější nahazovací echolot na trhu? Tenhle stojí jen pár korun!

RYBÁŘSKÝ TRH: Nejlevnější nahazovací echolot na trhu? Tenhle stojí jen pár korun!

- Reklama -

Nahazovací sonary jsou v poslední době mezi rybáři opravdu oblíbené. A není se čemu divit. Tento šikovný pomocník dokáže rybářovi okamžitě sdělit ty nejdůležitější informace – jako jsou například reliéf dna nebo teplota vody. Na těchto sonarech je naprosto perfektní to, že se s nimi můžete připojit na váš chytrý telefon nebo tablet. Nyní se na rybářském trhu objevil nahazovací sonar, který je oproti konkurenci výrazně levnější! Pojďme se na něj podívat zblízka…

 

Nahazovací echolot VEXILAR T-Pod SP100

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tak to je on! Nahazovací echolot od firmy VEXILAR je jedním z cenově nejdostupnějších na rybářském trhu. Tento sonar stačí připojit k vašemu chytrému telefonu nebo tabletu a vše je okamžitě připraveno k použití. Jedná se o perfektního pomocníka, který vám u vody sdělí ty nejdůležitější informace, které pří lovu na neznámé vodě potřebujete. Na nahazovacích sonarech je perfektní to, že jsou velmi skladné a snadno se přepravují. Navíc, nahazovací sonar je okamžitě připraven k použití. A přesně tohle platí i o tomto šikovném pomocníkovi VEXILAR T-Pod SP100.

Tento sonar má dosah 90 metrů, což je plně dostačující na většině tuzemských revírů. Nahazovací echolot VEXILAR snímá do hloubky až 36 metrů. Samozřejmostí je teploměr, který ukazuje aktuální teplotu vody. V momentě, kdy sonar narazí na rybu nebo na hejno ryb, dá rybářovi i zvukový signál. Tento nahazovací echolot je vskutku perfektní! Využijete jej při všech rybolovných disciplínách – jak při lovu kaprovitých ryb, tak i při lovu dravců.

A co je na něm úplně nejlepší? Jeho cena! Nahazovací echolot VEXILAR T-Pod SP100 je k dostání za opravdu božskou cenu – oproti konkurenci je výrazně levnější!!! Pokud hledáte ideální nahazovací sonar za dobré peníze, sáhněte po tomto. Neprohloupíte!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

Firma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKI.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -