Domů Akční nabídka RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové bivaky za extrémně výhodné ceny!

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové bivaky za extrémně výhodné ceny!

- Reklama -

Sehnat kvalitní bivak za rozumné peníze není jen tak. Tedy až doteď. Na rybářském e-shopu HIKI.cz jsou k dostání nadupané bivaky za velmi výhodné ceny! Ta cenová dostupnost je fakt ohromující! Z široké nabídky si můžete vybrat jak bivak pro jednoho, tak i více rybářů. Záleží jen na vašich požadavcích. Připravte se na nadcházející „bivakovou“ část sezóny výhodně! Tuhle šanci na výhodný nákup rozhodně nepropásněte!  

Připomínáme, že HIKI.cz sídlí v Rakousku. Proto je překlad e-shopu poměrně kostrbatý. Ale nemějte obavy! Servis, komunikace nebo doprava do České republiky je na špičkové úrovni! Více referencí od spokojených zákazníků si můžete přečíst níže…

 

Foxtail Tent Dreamline

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Výrobce sice udává, že tento bivak je určený pouze pro jednoho rybáře, ale posuďte sami: Rozměry tohoto bivaku jsou 280x230x135 centimetrů, což je pro jednoho rybáře až až! Tento bivak má poměrně zajímavou konstrukci, která ale zaručuje okamžité rozbalení a sbalení bivaku u vody. Silnou stránkou tohoto bivaku je velmi odolný plášť (10 000 mm vodního sloupce), který vydrží i „konec světa“ u vody. Další obrovskou předností bivaku jsou dvojitě podlepené švy, které rovněž zaručují maximální pohodlí i v těch nejextrémnějších podmínkách. Pokud hledáte kvalitní bivak do těžkých podmínek, sáhněte po tomto…

 

Foxtail Tent Dreamline 2 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je nefalšovaný rybářský hangár, který s naprostým přehledem „spolkne“ dva rybáře s prostornými lehátky a jejich věcmi. Rozměry tohoto bivaku činí neuvěřitelných 300x310x165 centimetrů! Tohle jsou míry, které jen tak nějaký bivak nenabídne! A hlavně! Pokud si to porovnáte, tak za takový bivak o takových rozměrech dáte více jak 10 tisíc korun. Tenhle je dostupný za mnohem nižší cenu! Přitom nabízí naprosto perfektní vlastnosti jako například extrémně odolný plášť (10 000mm vodního sloupce), dvojitě podlepené švy proti promoknutí, nadupanou konstrukci, která je vyztužena přídavnými trubkami pro zpevnění, obrovská okna pro kvalitní větrání a mnoho dalšího! Tohle je prostě TOP bivak za super cenu!

 

Foxtail Carpbivvy Tent

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tento bivak je naprosto boží! Za fascinující cenu dostanete obrovský prostor o rozměrech 310x290x135 centimetrů! Pod střechou tohoto bivaku se naprosto pohodlně vyspí hned dva rybáři, a ještě zbude dostatek místa pro jejich věci. Tohle je prostor jako „blázen“! Na tomto bivaku je fantastická i jeho konstrukce, díky které tento bivak během několika okamžiků postavíte a zase sbalíte. Kvalitní trubky slibují dlouhodobé a bezproblémové používání, to samé platí o odolném plášti, který rybáře spolehlivě ochrání před tím nejsilnějším deštěm, větrem, anebo i námrazou. Jestli hledáte geniální bivak pro dva rybáře za velmi nízkou cenu, pak už nehledejte! Tohle je jasná volba!

 

Foxtail Short Session

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tu situaci zná každý rybář: Víkend je před námi, ale tahat k vodě velký bivak je prostě zbytečné. Kéž bychom měli po ruce nějaký bivak, který je naprosto ideální pro tyto krátké výpravy. No, jeden bychom tady měli! Tento bivak je špičkovým parťákem pro krátkodobé vycházky k vodě, třeba jen na jednu noc nebo na víkend! Tohle prostě suprově postačí! Bivak má pohodlný rozměr 255x150x135 centimetrů. Pohodlně se do něj tak vleze lehátko, navíc zbude ještě místo pro další věci, které je zapotřebí schovat. Na tomto bivaku je příjemný i přední panel, který nabízí pohodlný úkryt před nepříznivými podmínkami. A hlavně!!! Ta cena je nepřekonatelná!

 

Deštník s bočnicemi + křeslo

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

I když se v tomto případě nejedná o bivak, musíme vám to ukázat! Na rybářském e-shopu HIKI.cz nyní běží akce, kdy si v jednom „balíčku“ můžete obstarat parádní rybářské křeslo a deštník s bočnicemi. Jde o velmi praktický set na krátkodobé vycházky k vodě. Deštník s bočnicemi je praktickým parťákem, který rybáře chrání před přeháňkami nebo i větrem. Tohle je prostě super! Na tomhle „balíčku“ je absolutně nejlepší cena! Ta je prostě fantastická!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKi.cz již nakupovali

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -