DomůAkční nabídkaÚspěšný lov amurů: Špičkové nástrahy z rostlin! Tohle funguje i na největší amury!...

Úspěšný lov amurů: Špičkové nástrahy z rostlin! Tohle funguje i na největší amury!  

- Reklama -

Amur patří k nejpopulárnějším rybám v našich revírech. A není se čemu divit! Tyhle ryby v sobě ukrývají nespoutanou bojovnost. Ten, kdo někdy měl amura na prutu, nám dá za pravdu. Bojovnějších ryb v našich vodách prostě moc není! Proto jsou tyto ryby v našich vodách tolik vyhledávané. A naštěstí, v našich revírech je těchto „vodních býků“ dost, ovšem přesvědčit je k záběru může být problematické. Amury je totiž nutné zaujmout…

O amurech se moc dobře ví, že jsou obrovští žrouti. Tyhle ryby dokážou spořádat obrovské množství potravy najednou. To ovšem neznamená, že amuři přijímají potravu pořád bez přestání. Někdy dokážou být tyto ryby pořádně náladové. Ostatně, o tom se můžete přesvědčit na tomto videu. Na lovném místě ležela velká spousta kukuřice a dalšího partiklu, ale amury to nezajímalo. K nástraze prostě nepřiplavali. Návnada je nezaujala…

Existuje ale potrava, kterou amuři milují, a kterou nenechají jen tak ležet. Jde o vodní rostliny. Amuři jsou známí tím, že doslova milují vodní vegetaci, kterou okamžitě „spásají“. U vody se tak kolikrát můžete setkat s tím, jak se rákos nebo vodní trávy kymácejí ze strany na stranu, a pozvolna mizí pod hladinou. To se „pasou“ amuři! Na mapě našich revírů najdete řadu vod, které byly v minulosti zarostlé vodními rostlinami. Ovšem po nasazení amurů trávy nebo rákosí úplně zmizely (rybáři to dělají mnohdy záměrně). Tyhle ryby nedokážou vodním rostlinám odolat, milují je, a dokážou jich spořádat obrovské množství!

Proto je při lovu amurů rozumné vsadit na takové nástrahy a krmení, které obsahují vysoký podíl rostlin. V dnešní době dokážou rybářské firmy tyto nástrahy vyrobit tak, že atraktivní látky vegetace zůstávají v nástraze, a věrně tak kopírují přirozenou potravu amurů. A výsledky jsou úžasné! Tyhle nástrahy dokážou přemluvit i pasivní amury! Silný pach rostlin a krásně zelená barva jsou pro tahle „stříbrná torpéda“ absolutně neodolatelná. Co při lovu amůrů použít?

 

AMUR pelety

Výrobek je dostupný na e-shopu mlsport.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je absolutní bomba na mlsné amury! Tyhle drobné peletky obsahují nadupané složky z vodních rostlin, po kterých se amuři můžou doslova utlouct. Obrovskou zbraní těchto peletek je to, že obsahují výtažky z rákosu – tedy z vodní rostliny, kterou amur nejvíce miluje. Ale to není všechno! Peletky obsahují i výtažky z koncentrovaných vodních řas a z ovoce. Tedy ze surovin, které jsou TOP nástrahy na amury. Základ směsi těchto peletek na amury je opravdu božský!

Peletky díky základní směsi dokážou ve vodním prostředí vytvářet velmi silnou pachovou stopu, která dokáže přilákat amury i z větší vzdálenosti. Na této návnadě je perfektní i její zbarvení. Peletky mají krásně zelenou barvu, která věrně kopíruje části rostlin. Tohohle si amuři okamžitě všimnou!

Jak s těmito peletkami krmit? Jelikož mají poměrně malý průměr (8 mm), jde s nimi vytvářet velmi lákavý krmný „koberec“. Tohle funguje! Velmi dobré je peletky dávat do PVA sáčku nebo punčochy k háčku, takže po vhození do vody se u nástrahy vytvoří neodolatelné krmné místečko. Jen si to představte: Na dně leží naše nástraha, okolo které bude neodolatelný krmný „koberec“ z těchto pelet. Tomu žádný amur neodolá!

Abolutně nejlepší zprávou je, že tyto peletky jsou k dostání za fantasticky nízkou cenu! Pokud si to přepočítáte, tak kilo těchto nadupaných peletek na amury vás vyjde skoro stejně jako kilo nakládaného partiklu (účinnost peletek je přitom vyšší). Tyto peletky jsou pak výrazně levnější než specializované krmné směsi na „stříbrná torpéda“. Za velmi příznivou cenu dostanete fakt TOP produkt! Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu mlsport.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Amur Boilies

Výrobek je dostupný na e-shopu mlsport.cz za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové chytací boilies na amury! Tyhle lákavě zelené kuličky mají základ ve vodních řasách, travách a kukuřici. Spojením těchto našlapaných surovin vznikla TOP nástraha na amury. Boilies dokáže ve vodním prostředí vytvářet silnou pachovou stopu, která dokáže amura zaujmout. Velkou „roli“ v tomhle hrají vodní řasy, které jsou v tomto boilies obsaženy, neboť právě řasy mají koncentrovanou vůni i chuť. Tomuhle žádný „vodní býk“ neodolá! Naprosto perfektní je i průměr těchto kuliček (20mm), který patří k těm nejúspěšnějším při lovu velkých amurů.

Máme pro vás zaručený tip! Doporučujeme toto boilies nechat vysušit! Díky tomu kuličky extrémně ztvrdnou. K čemu je to dobré? Taková nástraha se stane silně selektivní. To znamená, že toto lákavé boilies nevezme cejn nebo větší bílá ryba, anebo menší kapr. Ne. Takto tvrdou kuličku vezme pouze velká ryba, která dokáže tvrdou kuličku „zpracovat“. Tohle máme vyzkoušené a fakt to funguje!

Jak s tímto boilies chytat? Naprosto nejlepší je k nastraženému boilies přidat PVA sáček nebo punčochu s nakrájeným boilies na amury a s peletkami, které jsme si představili výše. Díky tomu bude na dně ležet nastražené boilies, okolo které bude krásný „koberec“ z menších kusů boilies a peletek. Nic dokonalejšího při lovu amurů neexistuje! A pokud budete chtít amury „rozežrat“, pak místo rozkrmte i kukuřicí. Ale pozor! Takové krmné místo přitáhne i cejny, bílou rybu a menší kapry. A to není moc ideální…

Mnohem lepší je najít „pole“ vodní vegetace nebo zatopený keř (klidně i několik metrů od břehu). A do jeho blízkosti položit nastražené boilies na amury a PVA s rozkrájeným boilies a peletkami. Nahoďte to do blízkosti vegetace a vše tam nechte v klidu ležet. Amuři nebudou daleko!

Výrobek je dostupný na e-shopu mlsport.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Nejlepší vybavení (nejen) na amury v Brně!

Přijďte si tyto geniální nástrahy a krmení na amury přijít osobně prohlédnout na prodejnu ML SPORT v Brně v ulici Bohunická 67. V této prodejně naleznete špičkové rybářské vybavení nejen na amury za fantasticky nízké ceny! Výběr z obrovského množství rybářských potřeb, nízké ceny, odborný personál a mnoho dalšího! ML SPORT nabízí jen to nejlepší!

Více o prodejně ZDE

Ilustrační foto: ML SPORT

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -