DomůAkční nabídkaRYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

- Reklama -

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu ryb. A ono se není čemu divit. Právě rybářské hlásiče zefektivňují „číhání“ na rybu. Předností hlásičů je, že o záběru dávají hlasitě vědět. Díky tomu tak rybář okamžitě zpozorní. Sehnat kvalitní hlásič může být záležitostí tučného balíku peněz. My jsme pro vás ale našli parádní modely hlásičů, které jsou spolehlivé, a navíc za velmi dobré peníze.

Firma Giants Fishing je česká firma, která produkuje velmi kvalitní a spolehlivé rybářské produkty. V sortimentu tohoto renomovaného výrobce naleznete i super hlásiče na ryby, jejichž cena ale není nikterak vysoká. Díky tomu si tyto hlásiče může dovolit vskutku každý. Podívejte se na povedené modely hlásičů na ryby od firmy Giants Fishing, které jsou k dostání za pár korun!

 

hlasic-giants-fishing-bite-alarm-stHlásiče Giants Fishing Bite Alarm ST

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Vynikající hlásiče od české firmy, které za málo peněz nabízí opravdu hodně „muziky“. Tyto hlásiče na ryby rybářům nabízí hromadu perfektních vlastností. Hlásiče Bite Alarm ST od firmy Giants Fishing mají ovladač pro plynulou regulaci hlasitosti a výšky tónu. Rybář si tak může u vody navolit libovolný typ tónu, který mu vyhovuje. Na hlásičích je modrá paměťová dioda, která svítí 20 vteřin, a pak jsou ještě vybaveny červenou, záběrovou diodou. Díky tomu tak rybář okamžitě rozpozná záběr i za špatné viditelnosti.

Základní deska signalizátorů Giants Fishing Bite Alarm ST je zalita v silikonu, což zajišťuje naprostou voděodolnost. Hlásič se tak díky tomu neporouchá ani za těch nejsilnějších dešťů u vody. Tohle je velmi chytré řešení, které zajišťuje dlouhodobou životnost těchto hlásičů. Ve spodní části tohoto hlásiče naleznete zdířku (průměr 2,5 mm) pro napojení příposlechu nebo swingeru. To je chytrá vychytávka, která se u vody určitě hodí!

Ke každému signalizátoru Giants Fishing Bite Alarm ST dostanete i praktické ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Díky tomu tak tyto hlásiče přepravíte v naprostém bezpečí za každé situace. Tyto hlásiče jsou vhodné jak pro lov kaprů na položenou, tak například i při lovu candátů na rybičku.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

hlasic-giants-fishing-bite-alarm-mrHlásič Giants Fishing Bite Alarm MR

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Tyhle hlásiče na ryby milujeme! Jedná se fakt o povedené kusy, které mají unikátní design a parádní rozměry. Hlásič má rozměry pouhých 8,5 x 3,7 x 2,5 centimetrů! Super! Díky těmto rozměrům jsou tyto hlásiče vhodné pro kratší vycházky k vodě, protože je jednoduše strčíte do kapsy. Tyhle stroje od Giants Fishing jsou super! A prostě vypadají fakt cool!

Hlásiče Giants Fishing Bite Alarm MR se vyznačují velmi jednoduchým ovládáním. I proto je máme tak rádi. I tyto stroje jsou dodávány s ochranným pouzdrem. Díky tomu tak tyto hlásiče při přepravě neodřete, či jinak nepoškodíte. Pokud hledáte ideální hlásiče na krátké vycházky, vsaďte na tyhle! Jsou fakt parádní! A jejich cena? Zatraceně výhodná!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -