Domů Akční nabídka Rychlý lov velkých kaprů: Jednoduchá výroba TOP nástrahy na trofejní kapry! Okamžitý...

Rychlý lov velkých kaprů: Jednoduchá výroba TOP nástrahy na trofejní kapry! Okamžitý úspěch!

- Reklama -

Lov velkých kaprů v krátkém časovém období, které se počítá na pouhé hodiny, není žádný med! Abychom dostali na háček skutečného kapřího giganta během několika málo hodin, je nutné vědět, kde se tyto ryby pohybují. Ale ani nalezení teritoria velkých kaprů není žádnou výhrou. Prostě, je nutné kapry zaujmout, donutit je připlavat k našemu háčku. A toho dosáhneme jen tak, že použijeme kvalitní nástrahu. Bez ní to prostě nejde! Co použít? Máme pro vás jednoduchý tip na skvělou nástrahu na kapry…

Jen si to představte: Na zaneseném nebo bahnitém dně revíru, na kterém chytáte, se velice rádi „rochní“ kapři. Proč? V nánosech hledají bezobratlé živočichy, které tolik milují. Ano, právě bezobratlí živočichové patří k nutričně bohatým složkám kapřího jídelníčku – kaprům dodávají tolik potřebnou energii. A právě proto ti největší kapři filtrují nánosy na dně, a hledají tuto potravu. Nabídněte jim to, co mají nejraději! Nabídněte jim „maso“!

 

CC Moore Krill Micromass

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je špičková nástraha/návnada od věhlasné anglické společnosti CC Moore. Jedná se o namletý/nadrcený krill, který patří k těm nejúčinnějším „surovinám“ ve světě kaprařiny. Však taky, právě krill je „základním kamenem“ potravního řetězce, na kterém je závislé obrovské množství živočichů. Co je nejdůležitější? Krill moc chutná i kaprům, a to i těm největším! Však také proto se v tak obrovském množství používá při výrobě boilies nebo pelet. Krill prostě jezdí…

CC Moore Krill Micromass je při lovu kaprů účinný zejména proto, že věrně napodobuje drobné bezobratlé živočichy, kteří žijí v našich vodách. A které kapři s takovou chutí sbírají. Navíc, CC Moore Krill Micromass obsahuje předtrávený krillový protein a silný krillový olej Omega3. Tyhle složky vytváří například koncentrovanou pachovou sotpu, která páchne po „mase“. Tohle jsou suroviny, které patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu! Jak ale Krill Micromass použít, když je tak drobný?

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

VIDEO: Jednoduchá výroba TOP nástrahy na kapry z Krill Micromass

Z CC Moore Krill Micromass můžete vytvářet dokonalou nástrahu na kapry! Je to naprosto jednoduché! Vezměte si síťovinu s drobnými oky, aby micromass nevypadl, a udělejte v ní z krillu kuličku. Tuhle kuličku potom připevněte pod háček. Ideální je dát k háčku s CC Moore Krill Micromass také PVA punčochu s touto návnadou.

Díky tomu totiž vznikne naprosto dokonalé krmné místečko, na kterém bude ležet atraktivní masová surovina. A v kopečku návnady bude schovaná naše kulička pod háčkem. Geniální lest! Věřte, že nádherné vůni krillu žádný kapr neodolá. A že právě tento postup je naprosto dokonalý při krátkodobých vycházkách, kdy je nutné kapry okamžitě zaujmout. Vyzkoušejte!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -