Domů Novinky Jakub Vágner zve rybáře na lov 100 kilových sumců: 24 hodin stojí...

Jakub Vágner zve rybáře na lov 100 kilových sumců: 24 hodin stojí 15 000 korun

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner spouští další oblíbenou akci, kdy mají rybáři jedinečnou možnost si s ním zachytat. Podobný lov s Jakubem Vágnerem proběhl na jaře, a vzhledem k obrovskému zájmu jsou vyčleněny i podzimní termíny. Rybáři si mohou s Jakubem Vágnerem zarybařit na konci září, konkrétně od 24. do 25 září. Zájemci budou se známým rybářem chytat na rybníku Pohan, kde budou lovit tamní obrovské sumce…

Na webu jezera Katlov a rybníku Pohan se píše:

Chcete si prožít neopakovatelný zážitek z lovu, pocítit pořádnou dávku vzrušení a naučit se různé techniky lovu sumců? Právě nyní pro Vás máme naprosto exkluzivní příležitost. Vyrazit můžete na sumcový rybník Pohan, nedaleko Červených Janovic, kde na Vás bude čekat Jakub Vágner. Zabojovat si se 100 kilovým sumcem je zážitek, který doporučujeme každému, komu koluje v krvi nadbytek adrenalinu.

Na rybářskou výpravu je možné vzít si s sebou vlastní rybářské náčiní a návnady, nebo využít profesionální udice a návnady, které jsou součástí ceny voucheru.

Akce trvá 24 hodin, kdy se stanete členy tříčlenné skupiny a budete s Jakubem chytat celý den a noc.

V ceně je zahrnuta například povolenka na rybník Pohan, zapůjčení profesionálního vybavení pro lov velkých sumců, dodání nástražních ryb, zapůjčení lehátka a bivaku pro přenocování v areálu, samozřejmě i průvodcovské služby známého rybáře Jakuba Vágnera a dalšího průvodce. A samozřejmostí je i to, že k dispozici bude profesionální fotograf…

VÍCE INFORMACÍ: Kompletní informace o společném lovu s Jakubem Vágnerem

Jako vzpomínku na tuto akci obdrží každý účastník připravenou montáž na lov kapitálních sumců, vzpomínkové fotografie z lovu a zároveň také jednorázovou slevu 20% na nákup výbavy k lovu sumců.

Kompletní cena za veškeré zmíněné služby je 15 000 korun. Rybáři se ve 12 hodin dostaví na rybník Pohan, po seznámení se s vodou a ukázkou vybavení začne po 16. hodině samotný lov. Rybaření skončí v 11 hodin následujícího dne.

Zdroj: katlov.com

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

10 KOMENTÁŘE

  1. páníček Vágneru je opravdu podnikatel.Tohle obohacování mě vubec nevadí když se najdou trubky který to zaplatí.Ale proboha at nekecá do ničeho co je spojené zČRS.Děkuji

  2. Panove, co osocuji Jakuba Vabners jsou proste cesti “Burani”
    Muzou si koupit nebo zajistit takove sumce, pronajmout si prostor a dat jim pravidelne nazrat. Nikdo vam to burankove nevnucuje, ale pouze nabizi. Muzete si to sami vyzkouset a pak hovorte. Ceniky ulovenych ryb jsou na strankach CRS. Asi vas nenapadlo, ze belice muzete chytat cely rok, ale take na povolenku, ktera neni zrovna levna. Ale kecat, zavidet a neprat? To jsou nasi rybari..,, vzhuru do kategorie ceskych “ Buranu”. To se nad vasimi komentari Svaty Petr, patron rybaru bavi do cervena. Tak si radsi na to, co ulovite noste sebou rucnik a mydlo….., aby jste to … mohli zlikvidovat.

  3. Je to prostě normální obchod nabídka a poptávka proč by to měl Jakub dávat levně i takhle bude spousta zájemců každému se prostě nachce táhnout se do Španělska je to jedinečná přiležitost chytit si trofejního sumce u nás a určitě se Jakub postará o to aby si tu rybu skutečně na prut dostal a za to se holt platí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -