skingbranding-banner

Signalizátory záběru s příposlechem a LED lampou


Rybářský e-shop InRybareni.cz přichází na trh s jedinečnou sadou signalizátorů s příposlechem, kterou využijí všichni zapálení kapraři. Sada obsahuje signalizátory, příposlech (přijímač) a unikátní LED lampu. Rybářský e-shop InRybareni.cz nabízí sadu hned v několika variantách za bezvadnou cenu.

V nabídce si můžete vybrat hned z několika sad. První sada obsahuje 2 signalizátory s příposlechem a LED lampou, druhá nabízí 3 signalizátory s příposlechem a LED lampou a v poslední naleznete hned 4 signalizátory s příposlechem a LED lampou. První sada stojí 6290 korun, druhá 6890 korun a poslední s nejvíce signalizátory 7590 korun. Všechny sady jsou navíc k dostání v sympatickém kufříku z pevného a odolného materiálu, který celý obsah ochrání před nepříznivými vlivy u vody.

 

Co to umí?

signalizátorSignál z těchto signalizátorů doputuje k příposlechu až na několika set metrovou vzdálenost bez nejmenších potíží. Navíc kvalitní pogumovaný povrch signalizátorů slibuje vysokou odolnost i při jejich používání i v extrémních podmínkách u vody, kdy například silně prší. Signalizátory jsou kvalitně zpracované a mají velice elegantní design. Signalizátory obsahují několik ovladačů, s pomocí kterých můžete ovládat jejich funkce. Jde samozřejmě o zapínání nebo vypínání signalizátorů, ovládání jejich citlivosti a tónu, nastavení barvy světelného signálu, který vychází z diody, a v nespolední řadě na těchto signalizátorech naleznete i konektor pro zapojení příposlechu. Signalizátor je napájený jednou 9 V baterií, přičemž její výměna je naprosto jednoduchá.

Příposlech (přijímač) je velice kvalitně zpracovaný. Velkou výhodou je rozměrný LCD displej, který přehledně zobrazuje veškeré funkce signalizátoru. Naleznete na něm hlasitost, stav baterie signalizátoru i přijímače, výšku tónu, citlivost, ukazatel dosahu signalizátoru, počítadlo záběrů z jednotlivých signalizátorů a například funkci zobrazující směr odvíjení vlasce. Příposlech takto může spolupracovat až s 5 signalizátory! Příposlech je velice kvalitně zpracovaný, má pěkný design a nespočet užitečný funkcí. Je napájen 3 1,5 AAA bateriemi. Nastavení a ovládání příposlechu je naprosto jednoduché.

signalizator

 

Revoluční LED lampa!

signalizatorSada ale obsahuje i kvalitní LED lampu s užitečnou funkcí. LED lampu lze propojit díky signálu s celou sadou, takže při záběru se LED lampa rozsvítí a dioda rybářovi světelným signálem prozradí, na který prut ryba zabrala. Tuto funkci jistě oceníte zejména při nočním rybolovu. Takto může LED lampa ze sady spolupracovat až s 5 signalizátory! LED lampa je vyrobená z kvalitních materiálů, takže vydrží i extrémní podmínky u vody.

Celá sada signalizátorů s příposlechem a LED lampou nabízí nespočet užitečných funkcí, které jistě oceníte při každé vycházce k vodě. Vyberte si na e-shopu InRybareni.cz tu sadu, která Vám bude nejvíce vyhovovat a chytejte v naprostém pohodlí! A to vše za bezkonkurenčně nízkou cenu!

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 391x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 3869x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5472x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.