Domů Akční nabídka Šílený masakr! Nejlevnější bivaky na trhu! Za tyhle dáte jen pár korun!

Šílený masakr! Nejlevnější bivaky na trhu! Za tyhle dáte jen pár korun!

- Reklama -

Rybářský e-shop HIKI.cz připravil pro rybáře naprosto neuvěřitelnou nabídku! V nabídce tohoto rybářského e-shopu naleznete bivaky pro rybáře, které jsou k dostání za fantasticky nízké ceny! Rybáři si mohou vybrat extra levné bivaky pro jednu nebo i pro dvě osoby. Rozhodnutí je na vás! Tuhle nabídku si určitě nenechte ujít! Je množstevně omezena! Takže, kdo dřív přijde, ten dříve spí v bivaku za fakt luxusní cenu!

Rádi bychom upozornili i na velmi levný camping! V tomhle článku níže najdete i velmi levné křeslo pro rybáře, které je dostupné za několik stovek! Nyní máte opravdu jedinečnou příležitost se vybavit na novou sezónu, a to velmi výhodně!

 

Bivak Foxtail Short Session

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Geniální bivak pro jednoho rybáře! Bivak je rozměrově vhodný pro jedno lehátko a další vybavení, které je nutné chránit před nepříznivými vlivy u vody. Tento bivak má naprosto jednoduchou konstrukci, díky které tento bivak postavíte za několik okamžiků. Obrovskou výhodou této konstrukce je i velká stabilita ve větru. Tohle je fakt bomba! Konstrukce je navržena tak, že přední část bivaku je výše postavena – to proto, aby rybář mohl pohodlně sedět u dveří a koukat na pruty.

Tento bivak je velice vhodný pro kratší, víkendové pobyty u vody. Jedná se o skvělý bivak, který je lehký, jednoduchý, okamžitě jej postavíte, ale přitom je opravdu odolný. Rozměry bivaku jsou 255x150x150. Za tyhle peníze jde o naprosto nepřekonatelný bivak, který doporučujeme všemi deseti! Pospěšte si, na skladě leží omezené množství!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak Foxtail Carpbivvy 

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Jestli patříte k těm rybářům, kteří potřebují více prostoru, máme pro vás další tip! Představujeme vám skutečný „hangár“, do kterého se naprosto s přehledem vlezou dvě lehátka a k tomu ještě „hromada“ rybářského vybavení. Tento bivak má obrovské rozměry 310x290x135 centimetrů. Jde opravdu o luxusně obrovský prostor, který nabízí maximální pohodlí a komfort u vody.

Bivak má oblíbenou trubkovou konstrukci, která zaručuje okamžité postavení a sbalení. Vše v několika málo okamžicích! Tento bivak je „potažen“ velmi odolným povrchem, který rybáře spolehlivě ochrání před deštěm, větrem i námrazou. Na tenhle bivak se můžete vždy spolehnout! Je fakt perfektní! Je neuvěřitelné, že takto obrovský „hangár“ je dostupný za tak nízkou cenu! Ale pospěšte si! Tahle výhodná nabídka nebude trvat věčně!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Křeslo Foxtail

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je prostě neskutečné! Abnormálně levné rybářské křesílko Foxtail kromě extrémně nízké ceny nabízí celou řadu perfektních vlastností! Křesílko má pevný a kvalitní ocelový rám, který je „potažen“ odolným nylonem 600-D. Křeslo má pohodlné opěrky, které by na pohodlném křesle prostě neměly chybět. Samozřejmostí jsou nastavitelné nohy pro ideální polohu křesla, a také široké patky, které zaručují stabilitu i na těžkém terénu. Výška sedáku od země je dostačujících 30 až 35 čísel (záleží na nastavení nohou). Tohle křesílko je dostupné za opravdu fantastickou cenu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKi.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -