skingbranding-banner

Sladké nástrahy na kapry: Nejlepší nástrahy na kapry pro první jarní vycházky!


Nová sezóna pomalu ale jistě otevírá svou bránu. Počasí se začíná den ode dne zlepšovat, i toho světla přibývá. Břehy našich revírů tak začnou v průběhu příštích dní zase ožívat. Všichni rybáři budou chtít ulovit svou první rybu sezóny. Ale na co ji chytit? Máme pro vás několik tipů na zaručené nástrahy, které vás na začátku nové sezóny prostě nezklamou. Vyzkoušejte je!

Sladké nástrahy na ryby. Už naši dědové věděli, že na jaře je nejlepší chytat na sladké nástrahy, které rybám tolik chutnají. Ať už jsou pochoutky pro ryby z pečiva nebo z těsta, je důležité, aby byly sladké. A ono to funguje už od nepaměti. Ten, kdo k vodě vyrazí se sladkými nástrahami, nepřijde s prázdnou! Podívejte se na zajímavé sladké nástrahy, které ryby milují!

 

extra-extrudy-obalovane-150ml-tvar-kulicka-originalKAPRPRO EXTRA EXTRUDY OBALOVANÉ

Cena: 37 korun

Běžná cena: 44 korun (sleva 15 %)

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Náš favorit pro první jarní vycházky na kapry! Proč? Tyto EXTRA EXTRUDY od české extrudy_na_hackufirmy KAPRPRO patří k naprosto fantastickým nástrahám. Velkou předností je jejich velikost. Obalované extrudy jsou drobné kuličky, které se perfektně hodí pro chytání ryb na jaře. A to jak na položenou, tak i na feeder.

Navíc, jejich složení je fantastické! Střed extrudy je silně nadipovaný koncentrovaným dipem. To vše je zabaleno do první vrstvy, která zaručuje postupné vypouštění dipu do vodního prostředí, což mnohem efektivněji láká ryby. A první vrstvu extrudy ještě pokrývá druhá vrstva, která je vyrobena tak, aby se z ní po vhození do vodního prostředí uvolňovaly drobné částečky. A zase, ty mnohem lépe lákají kapra k záběru. Tohle je opravdu bomba!

ExtrudyPro vaše první jarní vycházky vám doporučujeme EXTRA EXTRUDY s příchutí medu, vanilky, jahody nebo scopexu. Tyto nástrahy totiž mají intenzivní sladkou vůni a chuť. A ještě něco! Jejich reflexivní zbarvení je tou nejlepší zbraní pro účinný lov kaprů na začátku sezóny. Uvědomte si, že po zimě jsou dna našich revírů ještě „bez života“, a proto mají tmavé zbarvení. Takže výrazná barva nástrahy napomáhá k častějším záběrům od mlsných kaprů, kteří začínají aktivněji sbírat potravu. S extrudami na jaře prostě zabodujete!

 

mekceny-rohlikac-mikro-originalMĚKČENÝ ROHLÍKÁČ

Cena: 50 korun

Běžná cena: 59 korun (sleva 15 %)

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Úžasná nástraha. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ je nástraha z pečiva, která je nádherně měkká. mekceny_rohlikacTedy přesněji řečeno, měkký je obal nástrahy. Střed rohlíkové kuličky je tvrdý, takže nástraha vydrží ve vodě podstatně delší dobu. Na této nástraze milujeme právě onu konzistenci. Ostatní rohlíkové boilies je poněkud tvrdé. Ovšem u MĚKČENÉHO ROHLÍKÁČE toto neplatí. Naopak, výrobce si s touto nástrahou dal pořádně záležet. Proto má ve vodě tak perfektní vlastnosti.

Velkou výhodou je, že MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ nemá v sobě žádnou šňůrku. Tudíž tuto nástrahu můžete napíchnout přímo na háček. Pokud přeci jenom chcete mít rohlíkovou kuličku pod háčkem, pak není nic jednoduššího, než nástrahou provléct šňůrku a tu uvázat za háček. Tato možnost různého nastražení se nám opravdu líbí.

mekceny_rohlikac_scopexCo se týče vůně, chuti a zbarvení, pak nemá MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ  v nástrahách z pečiva konkurenci. Tato nástraha je silně nadipovaná, takže nádherně voní. Navíc, výrazné zbarvení nástrahy napomáhá k častějším záběrům od ryb. Na první jarní lov kaprů doporučujeme příchutě med, vanilka, scopex a jahoda. MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ určitě vyzkoušejte. Je to opravdu parádní nástraha!

Ať se vám u vody s našimi nástrahami daří!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 335x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9148x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3339x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.