DomůAkční nabídkaSLEVA: Ideální holinky do zimy! Zateplené holinky za super nízké ceny!

SLEVA: Ideální holinky do zimy! Zateplené holinky za super nízké ceny!

- Reklama -

Nejlepším způsobem, jak být u vody na podzim a v zimě v naprostém pohodlí, je chodit v zateplených holinkách. Tyto boty rybářovi zaručují pohodlnou chůzi, přičemž mu bude teplo i při pohybu ve studené vodě nebo v bahně. Teď si můžete na e-shopu Chyť a pusť obstarat zateplené holinky se slevou za super nízkou cenu! Mrkněte na tyhle parádní boty!

Proč jsou zateplené holinky tak super? Tyto holinky se vyrábí z velmi lehkého materiálu, takže díky tomu jsou holinky krásně lehké a velmi pohodlně se s nimi chodí. Do holinek se následně dávají vložky, které drží rybářovu nohu v teple. A to díky tomu, že vložka hřeje, ale také odvádí přebytečnou vlhkost. Rybář je tak v pohodlí i za velmi nevlídného počasí. Zateplené holinky jsou prostě TOP!

 

Holinky Delphin Rover -30˚

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající holinky do chladného období k vodě. Na těchto holinkách milujeme hned několik věcí! Zaprvé: Bota je krásně lehká. Díky modernímu materiálu mají holinky opravdu nízkou hmotnost, takže se s nimi velmi pohodlně chodí i dlouho dobu a větší vzdálenost. Nohy se díky nízké váze holinek tolik a tak rychle neunaví. Paráda!

Další obrovskou předností je zpracování těchto holinek. Holinky mají hrubou podrážku a „švy“, takže jejich životnost je opravdu dlouhodobá. Navíc, díky silné podrážce se s těmito holinkami velmi pohodlně chodí i na těžkých terénech (např. na bahně nebo kamení).

A v neposlední řadě: Holinky mají vyjímatelnou vložku. Díky této vložce je rybářova noha pořád v teple. Vložka krásně hřeje, navíc ještě odvádí přebytečnou vlhkost. Pohodlí a komfort jsou tak zaručeny! Výrobce udává, že vložka udrží rybářovu nohu v teple i při -30˚C! Tyto boty jsou vhodné pro podzimní a zimní rybaření, kdy je zapotřebí udržet nohy v teple!

To nejlepší na konec! Holinky jsou v porovnání s konkurencí opravdu velmi levné! Takže díky nízké ceně ušetříte! Na e-shopu Chyť a pusť jsou nyní tyto TOP zateplené holinky ve slevě! Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Neoprenové prsačky SPRO 4mm s PVC botou

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní prsačky pro chytání na podzim a v zimě. Tyto prsačky od firmy SPRO jsou vyrobeny ze 4 mm neoprenu, který slibuje teplo a pohodlí i za velmi nízkých teplot. Na těchto prsačkách je výborný jak použitý neopren, který je velmi kvalitní a zaručuje jen ty nejlepší vlastnosti, tak i zpracování. Neoprenové prsačky mají například podlepené švy, které vylučují jakékoliv protečení. A výrobce myslel i na detaily: Například kolena jsou zesílena, takže rybář prsačky neprošoupe ani při častém klekání.

Prsačky mají kvalitní švy i praktickou kapsu, do které si může rybář dávat nezbytnosti, které potřebuje mít po ruce. Velkým plusem těchto prsaček jsou i boty. Ty mají dostatečně silnou podrážku, která slibuje pohodlný pohyb i na těžkém terénu (bahno, kamení). Boty jsou podšity neoprenem, takže rybář bude v krásném teple i za velmi nepříznivých podmínek.

Tyto prsačky od SPRO jsou vynikajícím produktem, který za takto nízkou cenu nikde jinde neseženete. Pokud hledáte kvalitní, ale levné prsačky z neoprenu, sáhněte po těchto!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -