DomůAkční nabídkaSLEVY NA NAVIJÁKY: Nadupané kaprové navijáky za super ceny! Ušetřete vaše peníze!

SLEVY NA NAVIJÁKY: Nadupané kaprové navijáky za super ceny! Ušetřete vaše peníze!

- Reklama -

Firma MIVARDI je sázkou na kvalitu. Tahle renomovaná společnost slibuje, že za vaše peníze dostanete špičkový produkt, který bude bezproblémově sloužit po dlouhou dobu. Navijáky na kapry MIVARDI patří k těm nejoblíbenějším mezi českými rybáři. A není se čemu divit! Exkluzivní vlastnosti za přijatelnou cenu jsou prostě slibnou nabídkou. Nyní můžete získat kvalitní navijáky MIVARDI se slevou! Ušetřete vaše peníze a nakupujte ještě výhodněji!

Správný kaprový naviják musí splňovat hned několik kritérií. Musí mít robustní, ale přitom lehké tělo. Velkokapacitní cívku, pro možnost navinutí většího množství navazovacího materiálu. A v neposlední řadě je důležitá kvalita brzdy, která rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při zdolávání kapra. Pokud se tohle všechno skloubí dohromady, pak dostanete super stroj, který vás nikdy nezklame…

 

Naviják MIVARDI Kairos 7000

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je krasavec! Tento model kaprového navijáku od MIVARDI patří k těm nejvíce oblíbeným. Důvod je jasný: Tenhle naviják seženete za super cenu! Tento naviják má ideální velikost na většinu našich revírů. Kaprový naviják MIVARDI Kairos je vhodný jak na velké přehrady, tak menší stojáky nebo většinu našich řek. Jedná se o parádní „univerzál“, který vás nikdy nezklame.

Na tomto navijáku máme rádi jeho systém brzd. MIVARDI Kairos je vybaven volnoběžnou brzdou, která slibuje maximálně pohodlnou rybařinu. Co se týče chodu navijáku: Tento stroj má šnekový převod, který zaručuje perfektní chod za každé situace. Navíc, i když se jedná „pouze“ o velikost 7000, tak i přesto se na cívku tohoto navijáku vejde velké množství navazovacího materiálu. A hlavně: MIVARDI Kairos má širokou cívku, díky čemuž se mnohem lépe odvíjí navazovací materiál při nahazování, takže rybář je schopen dohodit opravdu daleko.

Pokud hledáte našlapaný kaprový naviják za super cenu, sáhněte po MIVARDI Kairos. Jedná se opravdu o parádní stroj, který slibuje super vlastnosti, přitom za tento naviják neutratíte balík peněz.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják MIVARDI Sigma 6000

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naviják MIVARDI Sigma je dalším „ekonomickým“ modelem na kapry. Tento naviják nabízí za málo peněz opravdu hodně „muziky“. MIVARDI Sigma je vybaven špičkovým volnoběžným systémem, který zaručuje maximálně pohodlný a efektivní lov kaprů. Jedná se o naviják, který má robustní tělo, přičemž jeho váha je až neuvěřitelně nízká.

Na tomto navijáku máme rádi i širokou cívku. Ta díky velikosti zajišťuje perfektní odvíjení navazovacího materiálu při nahazování, takže rybář je schopen atakovat i velké vzdálenosti. Naviják MIVARDI Sigma má převodový poměr 5,2:1. Bezproblémový a precizní chod zajišťuje 7 ložisek.

Naviják MIVARDI Sigma je skvělým strojem pro lov kaprů na nejrůznějších typech revírů. Tento naviják je skvělý jak pro chytání kaprů na stojatých, tak i tekoucích vodách. Pokud si chcete pořídit kvalitní naviják za super cenu, sáhněte po MIVARDI Sigma – tohle je jedinečná nabídka co se týče poměru cena/výkon.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -