DomůNovinkyKURIÓZNÍ NEHODA: Rybář chtěl políbit ulovenou rybu. Málem se udusil!

KURIÓZNÍ NEHODA: Rybář chtěl políbit ulovenou rybu. Málem se udusil!

- Reklama -

Pořádně kuriózní nehoda se přihodila jednomu rybářovi, který v anglickém Bournemouthu chtěl políbit ulovenou rybu. Rybář ulovil rybu, jež se jmenuje jazyk obecný, a která je velmi kluzká. A možná právě proto se mu ryba vymrskla z rukou a zapadla mu do krku. A co víc! Rybářovi se kvůli tomu zastavilo srdce. Rybář měl ale štěstí v neštěstí. Díky bleskurychlému zásahu záchranářů tuto nehodu přežil bez vážnějších následků.

Ulovená ryba měřila pouhých 14 centimetrů. Rybář se po jejím ulovení rozhodl, že ji políbí. A to byla velká chyba! Ryba se mu vymrskla z rukou a zapadla mu do krku. Rybář se tak nemohl nadechnout, začal modrat, a nakonec mu vypovědělo i srdce. Svědkové popsali, že rybář začal panikařit, následně pak upadl na zem a dusil se.

Obrovský štěstím bylo, že pomoc nebyla daleko. Záchranáři byli podle anglických médií na místě nehody za pouhé 2 minuty. Záchranáři museli rybu okamžitě dostat z krku nebohého rybáře. K vytažení ryby použili kleště. Jenže! Kluzká ryba nešla vytáhnout! Povedlo se to až na šestý pokus. Dalším obrovským štěstím bylo, že ryba nesjela rybářovi ještě hlouběji do krku.

Po vytažení ryby z rybářova krku následovala okamžitě masáž srdce. Z několikaminutového bezvědomí ale záchranáři nakonec dokázali rybáře dostat. Ten naštěstí vyvázl i přes tyto velmi vážné komplikace bez vážnějších následků. Rybář je nyní v domácí péči…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -