DomůAkční nabídkaSlovenské překvapení: Gigantická kapacita 850 metrů kaprového vlasce! Perfektní kaprový naviják!

Slovenské překvapení: Gigantická kapacita 850 metrů kaprového vlasce! Perfektní kaprový naviják!

- Reklama -

Slovenská značka Delphin patří ke stálícím na česko-slovenském trhu. Právě u téhle slovenské značky si rybáři zvykli na to, že za málo peněz dostanou hodně zajímavou kvalitu. A je fakt super vidět, že značce Delphin se daří tuto „filosofii“ nadále držet. Důkazem je například špičkový naviják na kapry, který nabízí gigantickou kapacitu cívky, a k tomu mnoho dalších zajímavých vlastností. Přitom jeho cena je více než zajímavá. O jaký rybářský naviják jde?

 

Naviják na kapry Delphin Mantra

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je fakt povedený kaprový stroj za suprově zajímavou cenu. Divíte se, že se divíme? Za podobný naviják na kapry by si jiné firmy řekly mnohonásobně více. Takže za tohle fakt palec nahoru! Co vlastně tento velkokapacitní naviják na kapry od slovenské značky Delphin nabízí? Těch zajímavých předností je více.

To, že tento kaprový stroj je přímo zrozený do těch nejtěžších podmínek, prozrazují mnohé konstrukční prvky. Například naviják má základ v zesílené konstrukci, která sama o sobě prozrazuje velkou kvalitu. Na tomto navijáku oceňujeme masivní šnekový převod, který připomíná mechanismus z nějakého „těžebního stroje“. Prostě, tahle mašina bude pracovat vždy a všude!

I když zvenčí tento naviják od slovenské firmy Delphin vypadá jako „neohrabaný hrubián“, opak je pravdou. Uvnitř navijáku je precizní mechanismus, který se skládá například z 10+1 ložisek. Tato sestava napomáhá k dokonale plynulému chodu. Naviják opravdu skvěle ukládá navazovací materiál na cívku bez nepříjemných obloučků a nerovností. Vše s maximální precizností!

VIDEO: Jak vypadá naviják na kapry Delphin Mantra u vody? Mrkněte na video!

Nesmíme zapomenout ani na dokonalou brzdu na tomto navijáku, která se může rovnat i mnohem dražším modelům od jiných firem. Velkou předností této brzdy je perfektní citlivost, kdy reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. To ocení každý rybář zejména při divokém zdolávání kapra, který se snaží neustále prchnout k překážce. Ta brzda je fakt hodně povedená! Navíc! Díky rozměrnému ovladači se velmi pohodlně ovládá i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Pochopitelně, každého rybáře zaujme gigantická kapacita cívky. Ta je fakt zajímavá! Kaprový naviják Delphin Mantra má na výběr dvě velikosti cívek – velikosti 8000 a 12 000. Pokud se bavíme o menší cívce, tak na ní se vejde neskutečných 700 metrů vlasce o průměru 0,28 mm. Pokud používáte při lovu kaprů vlasec o průměru 0,30 mm, ta na tuto cívku o velikosti 8000 ho nacpete rovných 600 metrů. Podobná kapacita vystačí na drtivou většinu tuzemských revírů.

Pokud se hodláte vydat na ty největší kaprové lokality, na kterých potřebujete vyvážet daleké stovky metrů od břehu, a ještě mít dostatečnou zásobu pro zdolávání velkých kaprů, pak vám příjde vhod cívka o velikosti 12 000. Na ní se vleze 980 metrů vlasce o průměru 0,28 mm, což je kapacita, ze které padá brada ke kolenům. Podobně „štědrá“ cívka je hodně zajímavá i pro ty rybáře, kteří používají při lovu kaprů hodně hrubý vlasec, akorát že na velkou část navijáků ho nenamotáte příliš. Ovšem u navijáku Delphin Mantra s cívkou o velikosti 12 000 to nehrozí!

Pokud si právě pokládáte tu otázku, jaký naviják na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od slovenské firmy Delphin. Naviják na kapry Mantra nabízí precizní chod, skvělou brzdu, gigantickou kapacitu cívky. Podtrženo sečteno: Tahle mašina má všechno, co od ní u vody budete potřebovat. A přitom je k dostání za fakt libové peníze! Za nás 10 z 10 bodů…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -