DomůNovinkyRybáři se chovali jako sprostí burani! Vedení sáhlo k razantnímu řešení! Co se...

Rybáři se chovali jako sprostí burani! Vedení sáhlo k razantnímu řešení! Co se stalo?

- Reklama -

Každá „sranda“ jednou končí! Tak dlouho rybáři na webu Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko psali lživé informace, které míchali s vulgaritami a osočováním, až to přestalo vedení moravskoslezských rybářů bavit. Takže proto se Moravskoslezský územní svaz rozhodl diskuzi na jeho webu úplně vypnout. Když chce nyní někdo napsat na webu nějaký příspěvek, tak to prostě nejde, protože diskuze je zavřená. Přesto! Rybáři mohou své podněty psát přímo členům výboru…  

Na webových portálech je zvykem mít diskuze, díky kterým může například vedení organizace zjistit zajímavé podněty a názory zvenčí. Jenže! Na některých portálech se tento prostor pro vyjádření názorů naprosto „utrhne z řetězu“. Tak jako například na webu Moravskoslezského územního svazu, kde se v diskusní sekci začaly objevovat lživé informace, vulgární příspěvky, anebo osočování. Proto vedení tamních rybářů sáhlo k razantnímu opatření…

NOVINKA: Revoluční šťavnaté pelety na kapry! Halibutky nemají žádnou šanci!   

„Diskusní fórum na webu našeho územního svazu se mimo jiné v poslední době čím dál víc plní příspěvky, které obsahující neúplné, zkreslené nebo lživé informace, vulgární texty, anebo také osočování,“ popisuje Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko.

A vedení moravskoslezských rybářů doplnilo vysvětlení, že i když není autorem takových příspěvků, tak přesto jako provozovatel webu nese odpovědnost. Proto výbor Moravskoslezského územního svazu přistoupil k razantnímu řešení. „Vzhledem k tomu, že podle zákona č. 480/2004 Sb. neseme jako provozovatel webu plnou odpovědnost za obsah webu, a to včetně diskusní části, rozhodl výbor územního svazu na svém jednání dne 21. 1. 2021 o zrušení tohoto diskusního fóra,“ vysvětlují moravskoslezští rybáři.  

Je škoda, že kvůli několika jedincům byla uplatněna „kolektivní vina“. Ovšem vedení moravskoslezských rybářů připomíná, že každý rybář může posílat své podněty nebo názory i dále. Jen to už nepůjde anonymně, protože na anonymní zprávy nebudou členové výboru vůbec reagovat.

NOVINKA: Revoluční šťavnaté pelety na kapry! Halibutky nemají žádnou šanci!

„Pro komunikaci a dotazy doporučujeme zaslat Váš dotaz, námět nebo požadavek mailem konkrétnímu členu výboru územního svazu, územní dozorčí komise nebo zaměstnanci sekretariátu. Tak bude zajištěno, že se zpráva dostane k pověřené osobě a tazateli bude odpovězeno. To jen za podmínky, že tazatel uvede v mailu své celé jméno a název místní organizace, kde je členem. Na anonymní požadavky nebude reagováno,“ uzavírá vedení Moravskoslezského územního svazu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

10 KOMENTÁŘE

  1. No jestli tam byl kazdy druhy komentar o tom, ze chteji penize zpět za povolenku, protoze nemuzou vyjet z vesnice na vedlejsi rybník, tak se tomu ani nedivim…
    Boze.. Je zacatek sezony, sam jsem byl u vody jen jednou a za chvili to, doufam, bude bez omezeni, tak nevim, co porad resi… Rvat budu, pokud by tahle situace byla cely rok… To bych za celosvazovku vratit penize chtěl.

  2. To nechápu. Jako majitel – správce stránky má přece možnost nevhodný (vulgární) příspěvek smazat a autora zablokovat. Toto opatření spíše vypadá, že tam byli dost trefné kritiky a ta někomu vadila. Zajímalo by mne, čím třeba názory názory členů ovlivnily změny v RŘ?

  3. Za mě uzavření okresu není věc svazu ale vlády. Tudíž by lidi neměli obviňovat lidi, kteří za to vůbec nemůžou. Vyhazejte ty pitomce z vlády a pak tady možná začne něco fungovat.

  4. Proč asi na webu ÚS Ostrava zrušili diskuzní fórum ?? 21.1.2021 nebyla žádná omezení okresů, jak vysvětluje p. Pavel….Ať se nediví ÚS Ostrava rybářům, že mají občas prudší reakce, protože jim svými příspěvky někdy rozproudí krev…např.příspěvek “ 8 štik v povolence“ – tento neměl právo nikdo zveřejňova a povolenku fotit, protože se rybář ničeho nedopustil. Nikdo se rybáři myslím ani neomluvil, nebo ano? …. Dále si myslím,že rybáři jsou dosti rozladěni nad neustále se měnícími BPVRP Ostrava a rybáři se v těchto neustálých, každoročních změnách ztrácejí, přestávají mít přehled. Diskuzní fórum by bylo dobré opět na webu ÚS obnovit a slyšet i názory mezi rybáři v diskuzi i když se to možná někdy nelíbí ….Všem přeji hlavně zdraví…..

  5. Jednou z věcí je,že ÚS Ostrava musel náhle změnit jeho jednatele,do dnes se rybářům přísně tají,jak věc a šetření vůbec dopadlo.Na diskusní příspěvky nikdo nereagoval,rybářům se žádného vysvětlení nedostávalo ve věcech na které se tázali,totéž platí v případě emailové komunikace..Stále se měnící BPVRP,násadové plány,nemožnost rybáře se jít podívat co a v jakém množství se sadí,nespočet kauz největší MO při ÚS a další polínka,které prohlubují nedůvěru rybářů v tento ÚS.

    Kdyby zaznělo spíše, že s ÚS Ostrava dochází rybářům trpělivost,zazněl by pravý stav věci.

  6. Tak nevím, tento článek má 19000 shlédnutí a nikdo nediskutuje, nebo je to bloknuté ???!!! Prosím odpovědnou osobu za odpověď. Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -