skingbranding-banner

Super levný nafukovací člun pro rybáře vhodný pro letní rybaření! Tenhle je 3 metry dlouhý


Levný nafukovací člun pro rybáře je častou součástí rybářské výbavy při letních výpravách za rybami. S člunem totiž rybář mnohem rychleji a efektivněji najde vhodné lovné místo, které si pak díky člunu atraktivně rozkrmí chutnou návnadou. Na spoustě menších revírů, které jsou klidné, rybářům bohatě postačí levnější modely rybářských člunů. I levný nafukovací rybářský člun totiž na takových vodách splní veškeré úkoly, které je zapotřebí při lovu kaprů udělat. A jeden takový člun pro rybáře za nízkou cenu si nyní ukážeme…

 

Rybářský člun ZICO Carp Rider

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejlevnějších rybářských člunů pro rybáře na trhu! Tento člun je mezi rybáři oblíben zejména pro jeho nízkou cenu, přitom toto plavidlo nabízí hodně zajímavé vlastnosti. Co například? I když se jedná o levný nafukovací člun pro rybáře, tak přesto je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který vydrží i používání v těžkých podmínkách u vody. Takže i když budete rybařit na silně zarostlých vodách, anebo na revírech s kamenitým břehem, tento člun pro rybáře to vydrží!

Velkou předností rybářský člunů ZICO Carp Rider je jejich prostor. Například model Carp Rider 3 je 320 centimetrů dlouhý a 127 čísel široký. Výrobce udává, že do plavidla se vejdou 2 dospělé osoby a 2 děti. Maximální zatížení je potom suprových 300 kilo! Tento člun toho fakt hodně uveze! A zase: Velkou výhodou je, že tento člun uveze například urostlého rybáře a desítky kilogramů krmení. Takže s tímto plavidlem velmi rychle a efektivně rozkrmíte lovné místo na kapry.

Rybářský člun ZICO Carp Rider disponuje pevnou lamelovou podlahou, která výrazně zpohodlňuje samotnou plavbu na člunu. Tento člun pro rybáře ZICO Carp Rider je navržen tak, aby na něm byly i důležité bezpečností prvky. Takže rybářský člun má například 2 bezpečnostní komory, které jsou zásadní pro bezpečnou plavbu. Na rybářském člunu ZICO Carp Rider nalezneme i další vychytávky – například držák motoru, držáky prutů nebo praktický provaz.

Součástí balení jsou kromě rybářského člunu také dvě vesla, ruční pumpa, lepící sada a transportní vak. Takže rybář za super nízké peníze dostane i celou řadu praktického příslušenství, které výrazně zpohodlňuje používání tohoto rybářského člunu. Navíc, kdyby se náhodou něco přihodilo, tak rybář je schopen si možné poškození ihned opravit.

Maximální nafukovací tlak člunu pro rybáře ZICO Carp Rider je 0,068 bar. Na tomto rybářském plavidle pak každý jistě ocení i nízké přepravní rozměry, které jsou pouhých 68 x 28 x 41 centimetrů. Takže složený člun se velice pohodlně přepravuje k vodě. Hmotnost člunu je 20 kilo.

Tento rybářský člun za nízké peníze je vhodný opravdu na menší a klidnější vody. Pokud rybář jede na nějaký menší rybník nebo zatopené rameno, pak tento rybářský člun za nízkou cenu využije. Člun je opravdu vhodný zejména na tyto typy vod, kdy není nutné jezdit stovky metrů daleko od břehu, ale jen maximálně několik desítek metrů daleko. Takže pokud hledáte levný člun pro rybáře na letní část rybářské sezóny, pak se rozhodně podívejte na tento. Za ty peníze je hodně zajímavý…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 998x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3511x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2249x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.