Domů Novinky Máme foto! Gigantický sumec o délce 253 centimetrů a váze přes 100...

Máme foto! Gigantický sumec o délce 253 centimetrů a váze přes 100 kilo! Čeští rybáři bodují

- Reklama -

Sotva se otevřely hranice, které byly kvůli koronavirové pandemii uzavřeny, tak se do Evropy rozjely tisíce českých rybářů. Mezi velmi oblíbené rybářské destinace patří například Francie. A právě zde čeští rybáři ulovili naprosto neuvěřitelného sumce, který přesáhl metrák váhy! Neskutečná ryba! Čeští rybáři do Francie jeli pod „vedením“ zkušeného průvodce Martina Mráze z France Fishing Adventure, který patří k ostříleným sumcařům. A sázka na Martinovy zkušenosti se českým rybářům vyplatila, protože ulovili skutečně nádhernou rybu! Máme foto!

„Najdi mě! Hrozné monstrum! Byla to dřina a nervy. Kluci museli přetrpět moji frustraci z pěti ztracených ryb (a nešlo o prcky, ale o místní profesory). Nakonec se bohové se mnou smilovali a poslali mi obra 253 centimetrů dlouhého a přes 100 kilo těžkého,“ napsal úspěšný rybář Roman, který dokázal ve Francii ulovit neuvěřitelného sumce!

Tato skupina českých rybářů se vydala do Francie s průvodcem Martinem Mrázem z France Fishing Adventure, který je známý svými neuvěřitelnými úlovky. Známý sumcař Martin na francouzské řece Rhoně ulovil celou řadu obrovských sumců přes metrák váhy. I proto se s ním do těchto končin vydává velká spousta rybářů, kteří si chtějí splnit sny o obrovských sumcích. Jako například rybář Roman, který chytil rybu o délce přes 250 čísel.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Krvavá pochoutka na sumce! TOP nástraha „nacucaná“ krví!

„Ještě jsem neviděl rybu s prsní ploutví větší, než je moje hlava. A pořádný pupík měl taky!“ napsal k druhé fotografii rybář Roman. Ze zveřejněných fotografií je patrné, že rybáři s Martinem Mrázem skutečně narazili na rybu, na kterou do konce života nezapomenou. Podívejte se na tu nádheru! Z té obrovské hlavy jde fakt hodně velký respekt! Rybářům posíláme do Francie velkou gratulaci…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: France Fishing Adventure

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -