Domů Akční nabídka SVĚT BOILIES: Lov kaprů na konci léta. Jaké kuličky použít při lovu...

SVĚT BOILIES: Lov kaprů na konci léta. Jaké kuličky použít při lovu kapitálních kaprů?

- Reklama -

Lov kaprů na konci léta má svá specifika. Voda je stále dostatečně teplá, ovšem pomalu ale jistě se blíží období „žravosti“, které přichází s postupným ochlazováním. Kapři začínají intenzivněji sbírat potravu a chystat se na blížící se podzim, kdy bude zapotřebí velmi rychle nabírat tuky do zásoby. Proto je dobré v tomto začátku „plodného času“ chytat na nástrahy, které jsou agresivní, a které kapry okamžitě zaujmou. Ukážeme vám parádní kuličky, které jsou do blížících se podmínek TOP!

Co je myšleno tím, když o nástraze řekneme, že je agresivní? Znamená to, že taková nástraha má krátkou dobu rozpadu. Díky tomu vypouští obrovské množství drobných částeček, a také velmi silnou pachovou stopu. A právě to vede k obrovské spoustě záběrů. Takto „pracující“ nástraha prostě proplouvající kapry okamžitě zaujme.

kapr-krasa-lukas

Podobné nástrahy jsou například do teplých (ale i studených) vod naprosto ideální. Silné vypuštění drobných částeček a esence způsobí na lovném místě hotový poprask. Celý „efekt“ je pak zesílen vyšší teplotou vody, kdy se vůně i drobné částečky mnohem lépe a rychleji uvolňují. Takže i když jsou kapři v teplé vodě „potravně pasivní“, tuto nástrahu s velkou chutí přijmou. Přece si nenechají takovou pochoutku uniknout. Pojďme se ale bavit o konkrétní nástraze, která na tomto principu funguje.

 

fish-activBoilies LK Baits FISH ACTIV

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Takhle to dopadá, když se při výrobě nástrah na kapry používají ty nejmodernější technologie a výrobní postupy. Firmě LK Baits se povedlo vyrobit nástrahu, která nemá na trhu obdoby. O co jde? Toto boilies má zcela unikátní vlastnosti. Díky rozpustným proteinům, extraktům a dalším prvotřídním ingrediencím firma LK Baits vyvinula speciální „extrudu-boilies“, které má ve vodě velmi silnou pachovou stopu a krátkou dobu rozpadu.

lk-baits-fish-activCo to znamená? Toto boilies po vhození do vodního prostředí začne okamžitě „pracovat“. Nezáleží na síle proudu nebo teplotě vody. Kulička okamžitě začne vytvářet silnou pachovou stopu a začne vypouštět drobné částečky, jež vytvoří nepřehlédnutelný „mrak“. Boilies LK Baits FISH ACTIV tak oproti jiným kuličkám začíná „chytat“ okamžitě. Proto je tato nástraha naprosto perfektní pro rychlé chytání.

fish-activ-lk-baitsMáme pro vás tajný tip! Toto boilies od firmy LK Baits je výborné dávat i do PVA punčoch nebo sáčků. Proč? Díky rychlému rozpadu toto boilies vytváří opravdu nepřehlédnutelný „mrak“. A teď si představte, že na lovném místě máte podobných kuliček hned několik. Tohle je super a při lovu kaprů to perfektně funguje!

Doba rozpadu záleží na teplotě vody, pohybuje se od 5 do 24 hodin. Proto je tato kulička FISH ACTIV tak výborná do aktuálních kapr-lk-baitspodmínek. Teplá voda „donutí“ kuličku okamžitě pracovat, díky čemuž vypouští velmi silné pachové a vizuální signály, které kapry nenechají v klidu. Tohle boilies fakt doporučujeme. Je perfektní! Jen poznámka: Boilies LK Baits FISH ACTIV je k dostání v 250 ml a 1 kilogramových baleních.

Pokud si chcete na konci léta zachytat nádherné kapry, tohle boilies určitě nenechávejte doma. Nejlepší jsou dle našeho úsudku a zkušeností kuličky s příchutí Wild Strawberry nebo Compot NHDC. Tyhle příchutě jsou opravdu TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť a LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -