Domů Novinky Stairs2Hell: Karel Nikl navyšuje náskok! Zatím s přehledem vede!

Stairs2Hell: Karel Nikl navyšuje náskok! Zatím s přehledem vede!

- Reklama -

Tým okolo Karla Nikla začíná ve velkém stylu. Tenhle zkušený mančaft chvíli po dnešní půlnoci přidal dalšího bodovaného kapra. A díky tomu se zatím pohodlně usazuje na vedoucí pozici. Na ostatních příčkách se zatím nic nemění. Bodovaného kapra si připsali i kluci z týmu CT Top Carp, kteří se tak zatím umisťují na průběžném 4. místě. Velkou otázkou je, kdo další přidá bodovaného kapra.

V čase 00:33 Karel Nikl a spol. zdolali dalšího nádherného kapra. Perfektně stavěný lysec s luxusním pruhem z šupin na hřbetu vypadal opravdu náramně. A vypouklé břicho uloveného kapra napovídalo, že jeho váha by mohla být zajímavá. Kolik tahle ryba vážila? Parádních 15,78 kilogramů!

Tým Karla Nikla si tak do skóre připsal dalšího kapra o váze přes 15 kilogramů. Průběžný součet ulovených kaprů se tak zastavil na 31,06 kilogramů. Díky těmto dvěma rybám se tak Karel Nikl a spol. usazují na průběžném prvním místě s pohodlným náskokem. Ale je třeba neusínat na vavřínech! Závod je teprve na samém začátku.

Bodovaného kapra o hmotnosti 7,97 kilogramů mají na kontě i kluci z týmu CT Top Carp. Krásný lysec se určitě bude ve výsledkové listině „hodit“. Však taky, díky této rybě jsou kluci na prozatímním čtvrtém místě. Pánové z týmu CT Top Carp chytají na „fleku“ číslo 49.

 

Stairs2Hell: Průběžné pořadí (22. 8. 2017, 12:00)

1) Nikl & Carp R Us I (místo č. 18) – 2 kapři: 15,28 – 15,78 kilogramů

2) Scrap Baits (místo č. 5) – 1 kapr: 14,53 kilogramů

3) U.F.O. Fishing (místo č. 44) – 1 kapr: 12,69 kilogramů

4) CT TOP CARP (místo č. 49) – 1 kapr: 7,97 kilogramů

Mapa sektorů ZDE

 

Stairs2Hell ON-LINE: Co je nového? 

Závodníci se již probudili do druhého závodního dne. Co tento den přinese? Kdo uloví další bodované ryby? Na to je třeba si ještě počkat. Podívejte se, jak další závodní den na Novomlýnském jezeře začal. Více ve videu…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -