Domů Akční nabídka Tajné trumfy Karla Nikla na obrovské kapry: Masové nástrahy, které vysílají fantastický...

Tajné trumfy Karla Nikla na obrovské kapry: Masové nástrahy, které vysílají fantastický zápach

- Reklama -

Karel Nikl patří k nejuznávanějším kaprařům nejen na česko-slovenské scéně, ale také v Evropě. Právě tento rybář má na kontě celou řadu úspěchů. A tím nemyslíme „jen“ obrovské kapry na celé řadě revírů. Ale také jeho fantastické úspěchy na těžkých závodech, na kterých je hustá konkurence z celého kaprařského světa. Karel Nikl si své zkušenosti nenechává jen pro sebe, ale promítá je také při vývoji jeho perfektních nástrah. Výsledkem pak jsou například vynikající masové nástrahy, které skvěle fungují při lovu těch největších a nejopatrnějších kaprů…

O masových nástrahách se moc dobře ví, že patří při lovu největších kaprů k těm nejúspěšnějším lákadlům. A ono se není čemu divit! Právě masové nástrahy vysílají koncentrované potravní signály, které dávají kaprům vědět, že v jejich blízkosti se nachází nutričně bohatá potrava. A kapři už od narození „ví“, že právě masové suroviny jim dodají tolik potřebnou energii. Však taky proto s takovou vervou sbírají patentky, škeble a další bezobratlé živočichy. Tyto znalosti má samozřejmě i zkušený kaprař Karel Nikl, který je promítl hned v několika nástrahách…

 

Boilies NIKL Salmon & Peach

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jedny z nejzajímavějších kuliček z dílny kolínského šéfkuchaře. Tohle boilies totiž skloubí hned několik zajímavých vlastností, které při lovu kaprů perfektně fungují. Zaprvé: Kuličky mají základ v kvalitních rybích moučkách, mezi kterými hraje dominantní roli lososová moučka. Tedy surovina, která patří od nepaměti k tomu nejlepšímu ve světě kaprařiny. Právě lososová moučka dokáže ve vodním prostředí vysílat silné potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují.

Velmi chytrým droplněním je ale broskvová příchuť. Právě tohle doplnění k masovým surovinám sedlo jako zadek na hrnec. Sladká vůně broskví dává tomuto boiles zajímavý „ocas“, který dělá z těchto kuliček opravdu hodně zajímavou nástrahu, kterou nenechají kapři jen tak ležet. Velkou předností je i směs, ze kterého je toto boilies vyrobené – kuličky pracují ihned po vhození do vody – začnou okamžitě vysílat pachovou stopu a drobné částečky. Perfektní!

Toto boiles máme rádi i proto, že je dostupné za rozumné peníze. Netvrdíme, že patří k nejlevnějším na trhu – ovšem vzhledem k tomu, co všechno tyto kuličky obsahují, tak je jejich cena fakt OK. Pokud tedy hledáte nadupanou nástrahu na velké kapry, pak se rozhodně podívejte na toto boilies. Je fakt hodně zajímavé!    

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NIKL Boilies Kill Krill Atrakt

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pokud patříte mezi ty rybáře, kteří nemají příliš času, pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky. Začneme jejich složením: Jak už název napovídá, tak toto boilies je nabito neuvěřitelným množstvím produktů z krillu. Tedy z extrémně výživné, masové suroviny, na které jsou ve volné přírodě závislé třeba velryby. Krill je opravdu úžasnou surovinou, která dokáže ve vodním prostředí vysílat super silné potravní signály, na které kapři okamžitě reagují. Proč? Protože „ví“, že taková potrava jim dodá tolik potřební živiny a energii.

Největší zbraní těchto kuliček je ale směs. Ta je postavena tak, aby boilies začalo okamžitě po vhození do vodního prostředí pracovat. Ale pracovat tak, aby boilies ve vodě vytvářelo nejen silné masové signály, ale také viditelný mrak z drobných částic. Toto boilies Kill Krill Atrakt se začne okamžitě rozpouštět, což je vhodné především při krátkodobých vycházkách, kdy potřebujeme kapry co nejrychleji zaujmout. A k tomu nám napomůže právě toto perfektní boilies.

Kuličky se dodávají v kilogramovém a 3 kilogramovém balení. Velikost kuliček se pak pohybuje v průměrech 18, 20 a 24 mm, takže rybář si může vybrat přesně takovou velikost, kterou do daných podmínek potřebuje. My osobně například do teplé vody doporučujeme největší průměr, s klesající teplotou vody pak snižujeme i průměr kuliček.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -