Domů Akční nabídka Tajný fígl anglických kaprařů: Jak účinně chytat zkušené a opatrné kapry v parném...

Tajný fígl anglických kaprařů: Jak účinně chytat zkušené a opatrné kapry v parném létě z hladiny?

- Reklama -

Slunce. Horko. Minimum deště. To všechno může kolikrát stát za tím, že v letních měsících jsou kapři opravdu pasivní. Jako fakt hodně! Za vysokých teplot se ryby kolikrát drží u hladiny a jen nehybně postávají. V takových chvílích je po rybařině, protože naše montáže leží nehybně na dně. Ovšem, i tyto „letní“ kapry jde velice jednoduše chytat. Jednoduše, ale zatraceně účinně. Jak? Mrkněte se na tenhle fígl…

Léto není nepřítel! To ani náhodou! Je jen nutné kapry chytat tam, kde se nachází. Tedy u hladiny nebo těsně pod ní. Tentokrát si ale nepředstavíme žádnou mlaskačku. Ne! Dneska si ukážeme způsob, který k nám přišel z Mekky kaprařiny – z Anglie. Jde o naprosto jednoduchou metodu, která ale fantasticky funguje. A to i na ty největší kapry!

 

Závěs na pečivo NASH Bread Bomb

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální pomůcka. Jedná se o speciální závěs na pečivo, do kterého vložíte opravdu obrovský kus nástrahy. Díky tomu jste tak schopni chytat na opravdu velmi lákavou nástrahu na hladině, které si všimne každý kapr. Z naší zkušenosti nejlépe funguje toustový chleba, kus housky nebo rohlíku. Nejlepší na závěsu NASH Bread Bomb je to, že z něj pečivo díky pevnému sevření nevypadne, a že nastražení nástrahy je otázkou několika vteřin. Je to rychlé, jednoduché, ale zatraceně účinné!!!

Jen si to představte: Přijdete na rybník nebo pískovnu. Na hladinu rozházíte kusy chutného pečiva, mezi které nahodíte tuto nástrahu. Je jen otázkou času, kdy se splete nějaký kapr. Pochopitelně, tato metoda je vhodná především v letních měsících, kdy jsou ryby u hladiny. Ideálně ráno, kdy se po vodních plochách ještě neprohání silný vítr (i když ani ten nevadí).

Geniální je i samotný princip tohoto závěsu na chleba. Všimněte si, že po nastražení je háček pod pečivem. Takže v momentě, kdy kapr sebere nastražené pečivo, tak první spolkne háček. Úspěšný zásek je tak zaručen! Závěs na chleba NASH Bread Bomb doporučujeme navazovat na čirý navazovací materiál (nejlépe na bezbarvý vlasec). Díky tomu kapr velice těžko rozpozná, že se jedná o nastraženou lest.

A ještě něco: Jak jistě víte, tak kapři velice dobře vidí kontrastní věci (např. tmavé předměty na světlém podkladu), proto je tento závěs „čirý“, takže se „ztratí“ v jasně bílém zbarvení rohlíku, housky nebo dalšího pečiva. Tohle neprokoukne žádný kapr!

Kde s tímto závěsem na chleba chytat? Nejlepší jsou místa, kde najdeme zatopenou vodní vegetaci, u padlých stromů, nad potopenými překážkami (pařeziště), v okolí mol. Právě zde kapři velice aktivně pátrají po potravě. Rovněž ale doporučujeme chytat na rozlehlých mělčinách, anebo v blízkosti přítoků (nechat pečivo plavat po proudu). Těch možností je více! Jedno je jisté: S touhle vychytávkou od anglické firmy NASH si v létě zachytáte jako nikdy předtím!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Hladinový splávek NASH Bolt Machine

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální způsob pro lov opatrných a zkušených kaprů na hladině. Princip je naprosto jednoduchý. S pomocí tohoto splávku dostanete vaši nástrahu těsně pod hladinu, tedy do míst, kde se kapři v létě nejvíce vyskytují. Kromě toho, že tento lov neuvěřitelně funguje, tak ještě nabízí jedno obrovské plus – to, že v přímém přenosu vidíte záběr! Většího adrenalinu není!

Použití je naprosto jednoduché, ten princip je jako u plavané. Ale! Tento hladinový splávek byl vyvinut tak, aby se s ním dalo nahodit i opravdu daleko – nejtěžší model má 125 gramů, takže s ním už opravdu nahodíte dále! Navíc, hladinový splávek NASH Bolt Machine je zkonstruován tak, aby při záběru vytvořil co největší odpor, což výrazně napomáhá k lepšímu zaseknutí háčku. A v neposlední řadě: Velkou výhodou je, že tento splávek nemusíte – tak jako u klasické plavané – nijak vyvažovat. Ne. Stačí jen navázat a hurá na kapry!

Tohle je prostě geniální metoda, která je v letním období jedna z nejúspěšnějších. Zkušení kapraři z Anglie nedají na tyto hladinové splávky NASH Bolt Machine dopustit. Funguje to i na velké a zkušené kapry, kteří v létě v odlehlých místech odpočívají na nebo těsně pod hladinou. Tohle určitě vyzkoušejte! Je to nádherná rybařina!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Produkty od firmy NASH nejlevněji na PARYS.cz

Na rybářském e-shopu PARYS.cz najdete velice široký sortiment od renomované společnosti NASH z Anglie. Kromě našlapané bižuterie zde najdete nádherné pruty, navijáky, oblečení, křesla, lehátka, bivaky nebo batožinu. Na výběr je toho opravdu celá řada! Vyberte si TOP produkt, který vám zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání při lovu kaprů. Vsaďte na kvalitu!

Produkty NASH si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -