DomůAkční nabídkaTajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje...

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

- Reklama -

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod je jasný: Nízká teplota vody! Ano! Právě za nízkých teplot se častokrát stává, že nástraha nebo krmení nepracují tak, jak by měly. Ale to jde docela jednoduše vyřešit. Jak? Stačí použít esenci na alkoholové bázi. V čem je ten zásadní rozdíl? Esence na alkoholové bázi dokážou naprosto dokonale pracovat i za těch nejnižších teplot, kdy ostatní atraktory selhávají. A jak už bývá zvykem, absolutně TOP esence na alkoholové bázi produkují například anglické firmy. Třeba světově uznávaná společnost Rod Hutchinson, která rybářům nabízí naprostý klenot…

Esence na nástrahy na kapry se vyrábí v několika provedeních. To úplně nejzákladnější rozdělení se dělí na dva typy. První typ esencí obsahuje větší množství olejů a látek, které lépe pracují ve vodách o teplotě nad 10 stupňů Celsia. Jenže! V momentě, kdy nástrahu namočenou v takové esenci hodíte do studené vody, tak to nebude fungovat. Proč? No protože esence se nebude z nástrahy dobře vypouštět a nebude vytvářet silnou pachovou stopu.

Oproti tomu esence na alkoholové bázi jsou jako stvořené do těch nejtvrdších podmínek u vody. Ano! Pokud nástrahu na kapra namočíte v esenci na alkoholové bázi (a ideálně ji necháte namočenou několik dní), tak nástraha bude i v mrazivě ledové vodě vytvářet neskutečně silnou pachovou stopu. A to je při lovu pasivních kaprů ve studené vodě zásadní! Silná vůně prostě rozhoduje. Jaké esence pro zimní lov kaprů patří k těm nejlepším?

 

Esence na alkoholové bázi Rod Hutchinson Bottle of H.A.H.L.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální esence na alkoholové bázi od legendární společnosti Rod Hutchinson z Anglie. Právě tahle společnost dokázala namíchat esenci z různých druhů alkoholu a dalších surovin, a díky tomu vznikla tekutina s neuvěřitelně silným aroma. A hlavně! Tato esence na nástrahy na kapry dokáže vytvářet neuvěřitelně silnou pachovou stopu i v těch nejstudenějších dnech. Pokud tedy patříte k fanouškům lovu kaprů v nepříliš přívětivých podmínkách, tohle je řešení přesně pro vás!

Esence na alkoholové bázi Rod Hutchinson Bottle of H.A.H.L. je k dostání v několika příchutích. Hodně rybářů pochopitelně v tomto případě sahá po masových příchutích. My ovšem máme černého koně! Z našeho pohledu je největším favoritem příchuť Cool Spice (koření). Tato esence nabízí velmi zajímavé aroma, které je oproti jiným esencím naprosto unikátní. A kapři na tohle skvěle reagují.

Jak tuhle esenci od anglické společnosti Rod Hutchinson používat? Z našeho pohledu je prostě nejlepší dát do krabičky několik kuliček boilies. A ty následně zalít esencí. Úplně nejlepší je nechat esenci působit několik dní, klidně i týdnů. Díky tomu kuličky boilies nasáknou esenci a budou vydávat lákavou vůni mnohem delší dobu. Tohle prostě při lovu zimních a časně jarních kaprů rozhoduje!

A ještě jeden tip na závěr: Nám se perfektně osvědčilo udělat to, že kuličky boilies do studené vody ořežeme na nepravidelně tvarované kuličky. Díky tomu zmenšíme průměr nástrahy, což je ve studené vodě žádoucí, protože kapři v takových podmínkách velké nástrahy moc nechtějí. A hlavně: Díky tomu, že nástraha ztratí tvrdší obal, tak bude ve studené vodě vydávat mnohem silnější aroma. Tohle fakt funguje!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Rod Hutchinson

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -