skingbranding-banner

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!


Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod je jasný: Nízká teplota vody! Ano! Právě za nízkých teplot se častokrát stává, že nástraha nebo krmení nepracují tak, jak by měly. Ale to jde docela jednoduše vyřešit. Jak? Stačí použít esenci na alkoholové bázi. V čem je ten zásadní rozdíl? Esence na alkoholové bázi dokážou naprosto dokonale pracovat i za těch nejnižších teplot, kdy ostatní atraktory selhávají. A jak už bývá zvykem, absolutně TOP esence na alkoholové bázi produkují například anglické firmy. Třeba světově uznávaná společnost Rod Hutchinson, která rybářům nabízí naprostý klenot…

Esence na nástrahy na kapry se vyrábí v několika provedeních. To úplně nejzákladnější rozdělení se dělí na dva typy. První typ esencí obsahuje větší množství olejů a látek, které lépe pracují ve vodách o teplotě nad 10 stupňů Celsia. Jenže! V momentě, kdy nástrahu namočenou v takové esenci hodíte do studené vody, tak to nebude fungovat. Proč? No protože esence se nebude z nástrahy dobře vypouštět a nebude vytvářet silnou pachovou stopu.

Oproti tomu esence na alkoholové bázi jsou jako stvořené do těch nejtvrdších podmínek u vody. Ano! Pokud nástrahu na kapra namočíte v esenci na alkoholové bázi (a ideálně ji necháte namočenou několik dní), tak nástraha bude i v mrazivě ledové vodě vytvářet neskutečně silnou pachovou stopu. A to je při lovu pasivních kaprů ve studené vodě zásadní! Silná vůně prostě rozhoduje. Jaké esence pro zimní lov kaprů patří k těm nejlepším?

 

Esence na alkoholové bázi Rod Hutchinson Bottle of H.A.H.L.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální esence na alkoholové bázi od legendární společnosti Rod Hutchinson z Anglie. Právě tahle společnost dokázala namíchat esenci z různých druhů alkoholu a dalších surovin, a díky tomu vznikla tekutina s neuvěřitelně silným aroma. A hlavně! Tato esence na nástrahy na kapry dokáže vytvářet neuvěřitelně silnou pachovou stopu i v těch nejstudenějších dnech. Pokud tedy patříte k fanouškům lovu kaprů v nepříliš přívětivých podmínkách, tohle je řešení přesně pro vás!

Esence na alkoholové bázi Rod Hutchinson Bottle of H.A.H.L. je k dostání v několika příchutích. Hodně rybářů pochopitelně v tomto případě sahá po masových příchutích. My ovšem máme černého koně! Z našeho pohledu je největším favoritem příchuť Cool Spice (koření). Tato esence nabízí velmi zajímavé aroma, které je oproti jiným esencím naprosto unikátní. A kapři na tohle skvěle reagují.

Jak tuhle esenci od anglické společnosti Rod Hutchinson používat? Z našeho pohledu je prostě nejlepší dát do krabičky několik kuliček boilies. A ty následně zalít esencí. Úplně nejlepší je nechat esenci působit několik dní, klidně i týdnů. Díky tomu kuličky boilies nasáknou esenci a budou vydávat lákavou vůni mnohem delší dobu. Tohle prostě při lovu zimních a časně jarních kaprů rozhoduje!

A ještě jeden tip na závěr: Nám se perfektně osvědčilo udělat to, že kuličky boilies do studené vody ořežeme na nepravidelně tvarované kuličky. Díky tomu zmenšíme průměr nástrahy, což je ve studené vodě žádoucí, protože kapři v takových podmínkách velké nástrahy moc nechtějí. A hlavně: Díky tomu, že nástraha ztratí tvrdší obal, tak bude ve studené vodě vydávat mnohem silnější aroma. Tohle fakt funguje!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Rod Hutchinson

Nové články v rubrice

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 488x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 4469x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 3068x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.