DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Jak přilákat kapitální kapry na lovné místo? Ukážeme vám...

TIPY A TRIKY: Jak přilákat kapitální kapry na lovné místo? Ukážeme vám to!

- Reklama -

Při lovu kapitálních kaprů je taktika krmení klíčová! Pokud v tomto ohledu rybář něco podcení, pak to pro něj končí velice špatně – bez záběrů od ryb. Přesto, abychom dostali trofejní kapry na lovné místo, nemusíme používat nijak drahé návnady. Ne. Bohatě postačí klasický partikl. Je jen zapotřebí s ním krmit tak, aby přilákal kapry na lovné místo, a následně je na něm i udržel. Zajímavé tipy a triky při krmení s partiklem můžeme vidět v přiloženém videu od firmy KORDA. Tohle je pecka!

partiklKrmit tak, aby na lovném místě neustále ležel partikl, jinak ryby odplavou. Toto je velice důležitý poznatek, který by si zasloužil vytesat do kamene. Další důležitou informací ve zmíněném videu je to, abychom to s krmením zbytečně nepřeháněli. Ano, i to je pravda. Pokud to přeženeme, pak to může mít v následujících hodinách či dnech negativní dopady. Je tedy velice důležité sledovat aktuální podmínky u vody a podle nich nastavovat taktiku krmení. Ze začátku je to trochu „boj“, ale s dalšími zkušenostmi se do toho už mnohem snadněji dostaneme.

Partikl je opravdu perfektní návnadou, na kterou se v posledních letech trochu zanevírá. Ale! Právě partikl je skvělý v tom, že dokáže v rybách vzbudit obrovskou žravost a soupeřivost o potravu. Pokud se nám s pomocí partiklu podaří ryby „rozežrat“, máme vyhráno! Mrkněte na přiložené video a zjistěte, jak s pomocí partiklu přilákat kapitální kapry na lovné místo…

 

Nahazovací rakety: Přesné zakrmování za každých podmínek

raketa_foxPro efektivní zakrmení partiklem patří k nejužitečnějším pomůckám zakrmovací raketa. Právě zakrmovací rakety nám umožňují krmit s velkým množstvím partiklu ve velmi krátkém čase. A to i na těch vodách, kde nemůžeme krmit s pomocí lodi. Zakrmovací raketa je také ideální pro krátkodobé vycházky k vodě, kdy potřebujeme naše lovné místo rychle a kvalitně „rozkrmit“. Na rybářském trhu je k dostání řada modelů zakrmovacích raket od mnoha výrobců. My se teď podíváme na jednu z nejlepších zakrmovacích raket na trhu…

Zakrmovací raketa FOX Impact Spod

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za akční cenu!

fox_raketaTuhle zakrmovací raketu od firmy FOX vyvíjela celá řada odborníků z řad špičkových kaprařů dlouhé 3 roky. Ale výsledek stojí za to! Zakrmovací raketa FOX Impact Spod je naprosto perfektním výrobkem pro efektivní, přesné a rychlé zakrmování. Raketa od firmy FOX rybářům nabízí mnoho užitečných „vychytávek“ – například to, že má lžícovitý tvar, takže se do ní velice pohodlně a rychle nabírá krmení přímo z kbelíku. Perfektní!

fox_krmna_raketaVývojáři si ale „pohráli“ s celou řadou detailů. Raketa FOX Impact Spod tak například má aerodynamický tvar, který slibuje dlouhý dolet. Unikátní tvar rakety navíc zaručuje i mnohem větší rozptyl krmení na lovném místě. Samozřejmostí je i použití prvotřídních materiálů (kvalitní plast, nerez), které dávají tomuto produktu dlouhodobou životnost.

raketa_foxK bezproblémovému používání rakety přispívá i důmyslný pružinový mechanismu, který je uschován v pouzdře, takže její otevření nezablokují ani drobná semínka. Proto je tato zakrmovací raketa od firmy FOX vhodná i pro krmení s partiklem. Těch předností je prostě celá řada! Zakrmovací raketa FOX Impact Spod se vyrábí ve dvou velikostech (střední a velká).

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za akční cenu!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Chyť a pusť a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -