DomůAkční nabídkaVIDEO: Lov trofejních štik na rybičku. Tajné tipy a triky, které fungují...

VIDEO: Lov trofejních štik na rybičku. Tajné tipy a triky, které fungují i na ty největší dravce!

- Reklama -

Lov štik na rybičku patří k nejoblíbenějším metodám. A není se čemu divit. Nástražní rybičky totiž řadíme k nejúčinnějším nástrahám na štiky vůbec. Proč? Právě rybičky jsou přirozenou potravou velkých štik. Rybářská praxe nabízí hned několik montáží pro lov štik na rybičku. A mohlo by se zdát, že tyto osvědčené montáže už nejde vylepšit. Ale chyba lávky! Firma FOX PREDATOR přišla s velice zajímavými vychytávkami, které posouvají lov štik na rybičku o „level výše“…

Štiky s pomocí nástražní rybičky nejčastěji chytáme na „kačenu“ nebo na položenou. Tyto dvě montáže patří k velice oblíbeným. Rybáři je mají rádi proto, že jsou skutečně jednoduché a při lovu štik skvěle fungují. Ale! I tyto montáže jde ještě vylepšit! K větší úspěšnosti nám mohou pomoci pomůcky od firmy FOX PREDATOR. Pojďme se na ně podívat pozorněji…

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Perfektní bižuterie od FOX PREDATOR

FOX Rage Predator Kebab and Bait Popper Kit

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za akční cenu!

kebab-bait-popper-kit-fox-rage-predatorPerfektní vychytávka pro lov dravých ryb na rybičku! V čem je tato bižuterie tak skvělá? Tento výrobek od FOX PREDATOR rybářům nabízí naprosto unikátní prezentaci mrtvé rybičky. Stačí k mrtvé rybičce (nebo její části) připevnit tuto pomůcku a rázem ji začneme prezentovat nade dnem. Ano, tímto způsobem se naše nástražní rybička stává mnohem atraktivnější. Takže záběrů od dravých ryb rapidně přibude! Toto vylepšení je naprosto perfektní!

nastrazeni_rybicky_montazObrovskou předností této bižuterie je široké množství možností prezentace nástrahy. Pokud chceme atraktivně prezentovat mrtvou nástražní rybičku, pak k ní stačí připevnit jednu z kuliček. Jestli ale chceme dravé ryby chytat na kousky rybičky, pak je můžeme napíchnout na speciální tyčinku a vytvořit opravdu luxusní nástrahu. Perfektní! Tato pomůcka od FOX PREDATOR ale nemusí dobře posloužit pouze při lovu ryb na nástražní rybičku. Ne. Co s pomocí této bižuterie lépe a atraktivněji prezentovat například rousnice? Fantazii se meze nekladou!

Tato luxusní bižuterie od FOX PREDATOR je k dostání za velice atraktivní cenu. Pokud si chcete užít lov kapitální dravých ryb, pak na tuto chytrou věcičku vsaďte!

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za akční cenu!

 

FOX Rage Predator Bait Fins Red

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za akční cenu!

fox_predator_bait_finsDalší luxusní bižuterie od firmy FOX PREDATOR. K čemu tyto ploutvičky slouží? Těch funkcí je více. Za prvé. Tyto umělohmotné ploutvičky slouží jako perfektní zarážky. Stačí na háček napíchnout nástražní rybičku a hned za ní napíchneme tuto ploutvičku. Rybička z háčku nespadne například ani při nahazování, kdy dáme do prutu větší sílu. Tohle se prostě hodí! Dalším plusem těchto ploutviček je to, že jejich výrazné zbarvení láká dravce k záběru. Ano, pokud k rybičce připíchneme takto výrazně ploutvičky, její atraktivita se rapidně zvýší. Šance na záběr od kapitálního dravce je tedy mnohokrát vyšší!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za akční cenu!

Redakce InRybar.cz

Foto: Chyť a pusť a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -