Domů Akční nabídka TIPY A TRIKY: Jednoduchá výroba špičkového krmení na kapry, které okamžitě funguje!

TIPY A TRIKY: Jednoduchá výroba špičkového krmení na kapry, které okamžitě funguje!

- Reklama -

Bez kvalitního krmení to nejde! Kapry je prostě nutné něčím zaujmout, je nutné je na našem místě zastavit. Až pak můžeme při lovu kaprů uvažovat o úspěchu v podobě pěkné ryby. Ale bacha! Kvalitní krmení nemusí stát hromadu peněz. To ani náhodou! Stačí ho jen připravit tak, aby parádně pracovalo, aby lákalo kapry k nástraze. Fakt! Nenechte se zviklat tím, že za kvalitu je nutné platit hromadu peněz. Pojďme si ukázat, jak vyrobit TOP krmení na kapry, za které zaplatíte pár korun. Připravili jsme pro vás instruktážní video, ve kterém si vše podrobně ukážeme…  

V přiloženém videu si ukážeme naprosto jednoduchý postup pro výrobu kvalitního krmení na kapry. Celá výroba zabere jen pár minut, stojí pár korun, přitom výsledek je opravdu hodně zajímavý. Hned na začátku si musíme ale uvědomit, zdali dané krmení připravujeme na několikahodinové rybaření, kdy si chceme co nejvíce zachytat. Anebo na delší výpravu, kdy máme většinou cíleně spadeno na velkého kapra.

Ten princip tkví v tom, že při několikahodinovém lovu děláme krmivo co nejatraktivnější, aby po vhození do vody začalo okamžitě pracovat (vypouštět pachovou stopu, vytvářet „mrak“ z jemných částic). Samozřejmě, maximální atraktivita je žádoucí i v případě výroby krmení na delší výpravu. Ovšem při tomto lovu se snažíme dělat naše krmení co nejselektivnější, aby lákalo především ty největší ryby. Vše si ukážeme ve videu…

 

Co budeme potřebovat?

Krmné boilies KAPRPRO Esencial

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Výborné krmné boilies, které se stalo hitem letošní sezóny. Proč? Hlavním důvodem je extrémně nízká cena! Kilogram tohoto boilies (losos/patentka) vyjde na 59 korun za kilogram! Přitom za tyhle peníze dostanete skvělou návnadu! Toto boilies totiž nabízí koncentrovanou vůni (na výběr ze 4 druhů), zajímavé zbarvení, atraktivní průměry (20 a 24 mm), anebo skvělou směs (doba rozpadu 24 hodin). Díky tomuto boilies jste schopni vyrobit kvalitní krmení za pár korun, přitom jeho kvalita je skutečně velmi vysoká. To, jak toto boilies v reálu vypadá, si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

Ano, v diskuzích se objevují jedovaté poznámky, že toto boilies je vyrobené z mouky, anebo z ovoněného prachu. Není tomu tak! Víte, proč je toto boilies tak levné? Protože výrobce jej nedodává do žádných rybářských obchodů. To znamená, že cena nemusí být vyšší, aby se z ní uživil i prodejce rybářského vybavení. Ne! Kuličky prodává výrobce „od mašiny“ přímo rybářům. Díky tomu může být cena boilies výrazně nižší.

 

KAPRPRO CSL

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Špičkový tekutý atrkaktor, který nabízí velmi koncentrovanou vůni. Díky tomuto CSL dostane krmení ještě silnější pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i z velké vzdálenosti. Obrovskou předností CSL od KAPRPRO je to, že je k dostání v celé řadě příchutí, tudíž si rybář může vybrat přesně tu, kterou do daných podmínek potřebuje. To, jak CSL od KAPRPRO vypadá po otevření, si rovněž můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Jakou příchuť doporučujeme? ČESNEK!!! A to bez debat! Česnekové CSL od KAPRPRO má nádherně koncentrovanou vůni. Tenhle tekutý atraktor tak ve vodním prostředí vytvoří naprosto dokonalou pachovou stopu. Tohle ucítí každý kapr! A to nejlepší? I když je toto CSL skutečně kvalitní, jeho cena je opravdu lidová! Za pár korun si tak můžete obstarat perfektní atraktor, se kterým navýšíte kvalitu krmení o několik levelů výše. Super!

 

VIDEO: Jak vyrobit levné krmení na kapry?

Pokud použijete námi představené produkty, pak koncová cena krmení na kapry je opravdu hodně lákavá! Levné boilies spolu s levným CSL, a potom ještě budeme potřebovat nějaký sypký atraktor. Klidně použijte tu nejlevnější krmítkovou směs. Výsledek? Geniální krmení za pár kaček! Pojďme si už konečně ukázat, jak takové krmení na kapry připravit…

Krok za krokem: Nejprve si do kbelíku s uzavíratelným víčkem nasypeme boilies. A teď pozor! Pokud jdeme na ryby jen na pár hodin, pak je velmi vhodné boilies zalít vařící vodou. Co se stane? Kuličky okamžitě „nastartujeme“, takže ty začnou ve vodě ihned pracovat. Super! A bacha! Vody nepřidávejte mnoho, aby se z kuliček nevyplavily ty nejlepší látky.

Po 5 až 10 minutách sundáme víčko z kbelíku. Kuličky jsou napařené! Na jejich povrchu se vytvořil krásně „gumový“ obal, uvnitř je přitom boilies luxusně tuhé. Super! Takhle to má vypadat! Teď vezmeme CSL, kterým boilies zalijeme. A vše pořádně promícháme.

Po promíchání se na boilies vytvoří krásně lepkavý „film“. A navíc, do napařených kuliček se tento tekutý atraktor mnohem lépe vsákne. Bingo! Tohle je přesně to, co jsme potřebovali. Teď máme luxusní návnadu.

Tu jde ale ještě vylepšit! Nyní kuličky posypeme sypkým atraktorem. A vše zase promícháme. Díky lepkavému CSL se na kuličkách utvoří luxusní sypký povrch, který po vhození do vody vytvoří parádní „mrak“ z jemných částic. Hotovo! Během několika minut a za pár korun máme TOP krmení na kapry.

Ať vám to u vody jezdíííííí!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

 1. Bude to asi super kvalita stejného typu jako dip DYNAMITE!!! Proto jej vžádnym obchodě nenajdete až zaplatite dobyrku už se vam nikdo neozve jsou to ŠMEJDI!!!

  • Dobrý den, Vileme,

   KAPRPRO je česká firma. To, co popisujete, opravdu nehrozí. A pokud se chcete přesvědčit, pak stačí zavolat na daný telefon na webu KAPRPRO. Pracovníci této firmy Vás rádi vyvedou z omylu… 🙂

   CSL není v rybářských obchodech proto, aby se nemusela navyšovat jeho cena, ze který musí žít i obchodník v obchodě. Když jde CSL přímo do rukou rybáře tzv. „od mašiny“, tak cena může být takto nízká… 🙂

   Krásný den!

   Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -