Domů Novinky Skvělá práce! Rybáři na Nechranicích uklidili už 50 tun odpadu!

Skvělá práce! Rybáři na Nechranicích uklidili už 50 tun odpadu!

- Reklama -

Na Nechranické přehradě, která patří k nejvyhlášenějším rybářským revírům v Čechách, proběhla tradiční úklidová akce. V letošním roce rybářům při úklidu pomáhali i dobrovolní hasiči z Libědic. Všichni dobrovolníci zase posbírali obrovské množství odpadu, který ležel na březích přehrady. Za 12 let, co tato akce probíhá, rybáři a další dobrovolníci posbírali už 50 tun odpadu. Vedení Severočeského územního svazu připouští, že za určité množství nepořádku mohou sami rybáři…

Na Facebooku Severočeského územního svazu se píše:

Včera proběhlo tradiční čištění Nechranické přehrady, celkem bylo za 12 let této akce sesbíráno již více jak 50 tun odpadu! Děkujeme všem přítomným, včetně účastníků z SDH Libědice za pomoc s úklidem přehrady v tomto roce. Je smutné, že množství odpadků po sobě zanechávají i mnozí rybáři, apelujeme proto: Uklízejte po sobě svá lovná místa!

A ještě ohledně Nechranic: Na konci dubna rybáři do této přehrady nasadili téměř 10 000 kilogramů nových kaprů. Krásná práce! Navíc, do revíru zamířily i dravé ryby. Konkrétně, rybáři nasadili 200 kilo nových štik a 100 kilo krásných okounů. Super práce!

Zdroj: Facebook Severočeský územní svaz

Redakce InRybar.cz

Foto: Severočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -