skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Perfektní masová nástraha na kapry, se kterou si luxusně zachytáte!


Maso! To je přesně to, co kapři teď chtějí. Právě živočišné složky v nástrahách jsou tou nejlepší zbraní na vychytralé kapry. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Kapři cítí živočišné složky velice intenzivně, jednoduše jim nemohou odolat. Jen si vzpomeňte – oblíbenou potravou kaprů jsou například škeble nebo hmyz, tedy živočišná potrava. A přesně to jim teď můžete dát. Představujeme speciální masovou nástrahu na kapry, která vám zaručuje hromadu záběrů od mlsných kaprů…

Ještě k tomu kapřímu vnímání živočišných chutí. Právě kapři cítí tyto masové složky opravdu velice intenzivně, a proto na takové nástrahy tak spolehlivě berou. Ostatně, na to už před dávnou dobou přišly i chytré hlavy z kaprařských firem, které začaly z těchto surovin vyrábět velice úspěšné nástrahy. Masové nástrahy dokonce pozvolna začaly vytlačovat ovocné (sladké) pochoutky pro kapry. Maso prostě jezdí! Podívejte se na masovou nástrahu, která vás při lovu kaprů nezklame…

plavana-kapr

 

mekcene-pelety-soft-pellets-originalMěkčené peletky SOFT PELLETS

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

O těchto peletkách od české firmy KAPRPRO jsme toho v minulosti napsali už tunu. Ale ono to jinak nejde! Na e-mail nám neustále přicházejí další a další fotografie nádherných úlovků od spokojených rybářů. Tyto peletky podle obdržených zpráv velice dobře fungují jak na velké kapry, tak i na cejny, líny nebo bílou rybu. Došla nám dokonce i fotografie, kdy jeden rybář na tyto peletky chytil i sumce! A my jsme rádi, že vám to na tuto nástrahu tolik jezdí!

soft-pellets

peletky-jatra-cesnekNapříklad rybář Milan z Benešova nám napsal: „Tohle je fakt super nástraha! Díky za doporučení! Na peletky jsem nachytal krásné kapříky a cejny, když jsem šel s feederem na Berounku. Ryby na peletky perfektně reagovaly a braly na ně jako zblázněné!“

V čem tkví úspěch měkčených peletek SOFT PELLETS? Jednoznačně v jejich složení! Tyto peletky jsou vyráběny z velice kvalitních živočišných mouček. A právě tyto moučky vydávají velice silný odér, který láká kapry k záběru. Obrovská síla živočišných mouček je i v jejich složení. Moučky totiž obsahují celou řadu atraktivních a pro ryby zdraví prospěšných látek, které kapři milují! Tohle je odpověď na tu otázku, proč to na tyto měkčené peletky SOFT PELLETS tolik jezdí!

peletky-na-hacku

mikropelety_mouckaTyto peletky dodáváme v 7 atraktivních příchutích. K dostání jsou peletky v masových, ale i ovocných variantách. Podle našich zkušeností, ale i podle obdržených zpráv, nejvíce na ryby fungují měkčené peletky SOFT PELLETS s příchutí JÁTRA/ČESNEK a potom s příchutí JAHODA/MED. Právě tyto dvě příchutě jsou podle nás, ale i vás, naprosto nejlepší!

rybi_moucka_primeVýrobek je dostupný na InFish.cz 

Jsme strašně rádi, že vám to na tyto peletky tak bere. Děkujeme za vaši podporu! Rozhodně nám nezapomeňte i nadále zasílat vaše fotografie s krásnými úlovky! Máme z nich totiž ohromnou radost.

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 7941x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4816x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 5311x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.