skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Perfektní nástraha na kapry, která funguje i na ty nejopatrnější kusy!


Lov kaprů je v plném proudu. Kapři už sbírají aktivně potravu a velice dobře berou. Přesto, aby byl úspěch u vody zaručený, je zapotřebí sáhnout po kvalitní nástraze. Ale jak se v tom nepřeberném množství nástrah na kapry vyznat? Dáme vám tip! Nám v letošní sezóně perfektně fungují měkčené peletky SOFT PELLETS od české firmy KAPRPRO. Pokud si chcete chytit krásného kapra, pak jistě po této nástraze sáhněte…

Pelety na kapry jsou velice dobře známou nástrahou. Ovšem, tyto peletky od českého výrobce, které si dneska představíme, jsou jiné. Mají úplně jinou konzistenci, velikost i vlastnosti ve vodě než ostatní pelety. Proto jsou měkčené pelety SOFT PELLETS tak účinné. Pojďme si tuto nástrahu představit blíže…

kapr

 

peletky-jatra-cesnekMěkčené pelety SOFT PELLETS

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Měkčené pelety SOFT PELLETS od české firmy KAPRPRO. Geniální mikropelety, které jsou, jak už jsme řekli výše, jiné než ostatní pelety na kapry. V čem? Začněme jejich peletka-na-rybykonzistencí. Tyto měkčené pelety na kapry jsou měkké. Přesněji řečeno, jejich konzistence je zajímavě „gumová“. Díky tomu tak tyto měkčené pelety na kapry můžete napíchnout přímo na háček. Samozřejmě, tuto nástrahu můžete nastražit soft-pelletsi pod háčkem a můžete tak pod ním vytvořit lákavý „řetízek“.

Zajímavě „gumová“ konzistence měkčených peletek SOFT PELLETS má své opodstatnění. Takto speciálně upravená nástraha perfektně vypouští do vodního prostředí atraktivní látky, které lákají kapry k záběru. Ještě k povrchu nástrahy – ten je lepkavý, díky čemuž můžete tuto nástrahu dále zatraktivňovat v sypkých nebo tekutých atraktorech. Takže měkčené peletky jsou po tomto zatraktivnění ještě účinnější.

peletky-na-hackuDalší obrovskou výhodou je „velikost“ měkčených peletek SOFT PELLETS. Tyto peletky jsou opravdu titěrné. A právě tato velikost je perfektní výhodou! Proč? Nástraha takových rozměrů mnohem lépe připomíná přirozenou potravu kaprů. A i na takto malé peletky s přehledem chytíte i velkého a opatrného kapra. Tak jako my! Náš největší kapr na tuto nástrahu přesáhl magickou hranici 15 kilogramů! Měkčené peletky jsou perfektní nástrahou při lovu kaprů ne položenou nebo na feeder. Tohle opravdu funguje!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

Praktické tipy pro ještě účinnější lov kaprů

obalovane_mikropeletyDíky jedinečnému povrchu měkčených peletek SOFT PELLETS můžete tuto nástrahu velice jednoduše zatraktivnit sypkými nebo tekutými atraktory. Měkčené peletky od firmy KAPRPRO mají totiž lepkavý povrch, který velice dobře na sobě drží další atraktivní suroviny. Pro zatraktivnění těchto peletek doporučujeme především rybí moučky, které mají atraktivní zbarvení a velice koncentrovanou vůni. Nejvíce nám při lovu kaprů na měkčené pelety funguje sleďová moučka, jež má perfektní barvu a atraktivní pach. Prohlédněte si csl-koncentrat-kaprpro-originalkompletní nabídku rybích mouček na InFish.cz!

Pokud jste příznivci tekutých atraktorů, pak vám doporučujeme novinku od firmy KAPRPRO – CSL koncentrát. Jedná se o velice hutný a koncentrovaný dip, který přiláká kapry i z velké vzdálenosti. CSL koncentrát KAPRPRO má světlé zbarvení. Jeho konzistence je velice hustá, takže ve vodním prostředí vytváří okolo nástrahy atraktivní mrak. A co je nejlepší? Cena! Jeden litr CSL koncentrátu od KAPRPRO stojí pouhých 119 korun! Prohlédněte si CSL koncentrát KAPRPRO na InFish.cz!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 7970x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4830x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 5322x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.