Domů Novinky ODPORNÉ! V Chorvatsku chytili kapra o váze přes 30 kilogramů! Rybáři trofejní...

ODPORNÉ! V Chorvatsku chytili kapra o váze přes 30 kilogramů! Rybáři trofejní rybu zabili

- Reklama -

Upozorňujeme milovníky kaprů, že toto skutečně není fotografie pro ně. Rybářský internet momentálně žije vášnivou diskuzí. Na jedněch rybářských stránkách se objevila fotografie nádherného lysce. Ale! Tato fotografie nevypadá tak, jako ostatní. Někomu se z ní možná udělá i špatně. Kapitální kapr sprostě visí za žábry na váze. Rybáři ho jednoduše zabili. Co si o tom myslíte vy?

kaprDostupných informací o ulovené rybě je minimum. Víme jen, že tento nádherný kapr byl uloven v Chorvatsku. A teď se podržte. Tento velikán vážil parádních 33 kilogramů. Jedná se skutečně o překrásnou rybu, kterou by leckdo záviděl. Jenže! Jak je vidět na přiložené fotografii, tak jeho konec byl velice smutný. Na fotografii jde vidět, jak tento velikán neboze visí za žábry na váze. Toto je skutečně nechutné!

Není divu, že tato fotografie vzbudila na rybářském internetu vášnivou diskuzi. Jedna strana rybářů zabití kapitálního kapra obhajuje. Druhý tábor tento skutek zase odsuzuje. V peprné výměně názorů jsme si všimli zajímavého poznatku. Ti rybáři, kteří zabití tohoto kapitálního kapra obhajují, si všimli hlubokého šrámu na boku jeho těla. Možná, že kapr byl opravdu vážně raněn, a proto jej rybáři zabili.

Tak jako tak. Taková fotografie na rybářský internet rozhodně nepatří. Je to neúcta ke kapitální rybě, jejíž věk už bude úctyhodný. A i když byl tento kapr možná smrtelně poraněn, tak to nic nemění na tom, že tato fotografie prostě a jednoduše nepatří na veřejnost.

Co si o tom myslíte vy?

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

 1. V poměrně nedávné době byly v rybářských časopisech ryby visící na vážící trojnožce foceny poměrně často( v podstatě každá vyfocená trofejní ryba byla zabita a sežrána a nikdo z toho grotesku nedělal).
  Až se vyrojili přecitlivělí jedinci typu ryboolizovači a ošmatlávači co rybu dokáží ufotit k smrti a polomrtvou ji hážou zpět do vody jako vrchol pohrdání úlovkem( protože oni žerou vepřový a ryby mají kosti).
  Kapr nevisí za žábra ale napíchnutej na háčku za tlamu, sumci se tak fotí tradičně na trojnožce jako prase při porážce a nikomu se z vepřovýho řízku na talíři nedělá šoufl.
  Ryba hezká, má to za sebou, vyroste jiná další a ještě větší.
  Rylísáci jenom závidí, že tuhle konkrétní rybu k smrti neušmatlají ani nikam nepřevezou do záchrannýho genofondovýho koncentráku.

  Jděte se rybí olizovači někdy podívat na porážecí linku vepřového hovězího nebo drůbežího masa, pokrytectví vás hnedka přejde. Maso neroste v obchodáku zabalený v igelitu.

 2. nezabudajte ze aj rybarstvo je lov!niekto ho bere tradicne a niekto sportovo ,,,,,,,,,ani polovnici nestrielaju uspavece sipky !!!!! ja som sportovy rybar no viem zastrelit jelena atd ,,,,,,,,,,chodim predavat vianocne kapre a niekedy tam mam rybu kolo 8 kg(nie vzdy),,,,,,ak sa vas blazon tak jedzte zeleninu,,,,ta rastie.maso sa chova !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -