skingbranding-banner

ODPORNÉ! V Chorvatsku chytili kapra o váze přes 30 kilogramů! Rybáři trofejní rybu zabili


Upozorňujeme milovníky kaprů, že toto skutečně není fotografie pro ně. Rybářský internet momentálně žije vášnivou diskuzí. Na jedněch rybářských stránkách se objevila fotografie nádherného lysce. Ale! Tato fotografie nevypadá tak, jako ostatní. Někomu se z ní možná udělá i špatně. Kapitální kapr sprostě visí za žábry na váze. Rybáři ho jednoduše zabili. Co si o tom myslíte vy?

kaprDostupných informací o ulovené rybě je minimum. Víme jen, že tento nádherný kapr byl uloven v Chorvatsku. A teď se podržte. Tento velikán vážil parádních 33 kilogramů. Jedná se skutečně o překrásnou rybu, kterou by leckdo záviděl. Jenže! Jak je vidět na přiložené fotografii, tak jeho konec byl velice smutný. Na fotografii jde vidět, jak tento velikán neboze visí za žábry na váze. Toto je skutečně nechutné!

Není divu, že tato fotografie vzbudila na rybářském internetu vášnivou diskuzi. Jedna strana rybářů zabití kapitálního kapra obhajuje. Druhý tábor tento skutek zase odsuzuje. V peprné výměně názorů jsme si všimli zajímavého poznatku. Ti rybáři, kteří zabití tohoto kapitálního kapra obhajují, si všimli hlubokého šrámu na boku jeho těla. Možná, že kapr byl opravdu vážně raněn, a proto jej rybáři zabili.

Tak jako tak. Taková fotografie na rybářský internet rozhodně nepatří. Je to neúcta ke kapitální rybě, jejíž věk už bude úctyhodný. A i když byl tento kapr možná smrtelně poraněn, tak to nic nemění na tom, že tato fotografie prostě a jednoduše nepatří na veřejnost.

Co si o tom myslíte vy?

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

AKTUÁLNĚ: Rybáři si připlatí! ČRS od roku 2019 zvedne cenu za povolenky k lovu ryb

admin | přečteno: 3964x | 19.06.2018 | 2 komentáře

Rybáře v České republice čeká již druhé zdražování za poslední dobu. …

Tvrdý režim na Orlíku? Nepoctiví rybáři mají smůlu! Porybní dostali „hromadu“ nového vybavení!

admin | přečteno: 1248x | 18.06.2018 | 1 komentář

Přehrada Orlík patří k nejnavštěvovanějším revírům v České republice. A není se …

Pytláci hodili pruty před strážníky do vody! V batohu měli 20 ryb!

admin | přečteno: 1336x | 13.06.2018 | Žádné komentáře

Poměrně kuriózní případ se nedávno odehrál v Brně. Trojice mužů postávala …

Komentáře

 • V poměrně nedávné době byly v rybářských časopisech ryby visící na vážící trojnožce foceny poměrně často( v podstatě každá vyfocená trofejní ryba byla zabita a sežrána a nikdo z toho grotesku nedělal).
  Až se vyrojili přecitlivělí jedinci typu ryboolizovači a ošmatlávači co rybu dokáží ufotit k smrti a polomrtvou ji hážou zpět do vody jako vrchol pohrdání úlovkem( protože oni žerou vepřový a ryby mají kosti).
  Kapr nevisí za žábra ale napíchnutej na háčku za tlamu, sumci se tak fotí tradičně na trojnožce jako prase při porážce a nikomu se z vepřovýho řízku na talíři nedělá šoufl.
  Ryba hezká, má to za sebou, vyroste jiná další a ještě větší.
  Rylísáci jenom závidí, že tuhle konkrétní rybu k smrti neušmatlají ani nikam nepřevezou do záchrannýho genofondovýho koncentráku.

  Jděte se rybí olizovači někdy podívat na porážecí linku vepřového hovězího nebo drůbežího masa, pokrytectví vás hnedka přejde. Maso neroste v obchodáku zabalený v igelitu.

 • nezabudajte ze aj rybarstvo je lov!niekto ho bere tradicne a niekto sportovo ,,,,,,,,,ani polovnici nestrielaju uspavece sipky !!!!! ja som sportovy rybar no viem zastrelit jelena atd ,,,,,,,,,,chodim predavat vianocne kapre a niekedy tam mam rybu kolo 8 kg(nie vzdy),,,,,,ak sa vas blazon tak jedzte zeleninu,,,,ta rastie.maso sa chova !

 • + jeden moj bazen vas vynde na 4000-5000 euro …ak by ste chceli tie kape niekam pustit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.