DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Umělé nástrahy na kapry? A proč ne?

TIPY A TRIKY: Umělé nástrahy na kapry? A proč ne?

- Reklama -

Rybářský trh se neúprosným tempem ubírá směrem dopředu. V současnosti je tak k dostání nepřeberné množství vychytávek, které posouvají hranice možného. A to se týká i nástrah pro lov kapitálních kaprů. V současnosti totiž kaprařské firmy například produkují i umělé nástrahy pro lov kaprů. Víme, zní to šíleně. Jenže ono to funguje! A zatraceně dobře!

Když jsme o umělých nástrahách pro lov kaprů slyšeli prvně, váhali jsme. Není to už moc? Jenže při detailnějším zkoumání jsme zjistili, že jde o perfektní inovaci. V čem? Umělé nástrahy na kapry jsou vynikající v tom, že jdou velice snadno napustit voňavou esencí, mají nezvykle výrazné zbarvení nebo nabízí takové vlastnosti, které přírodní nástraha nenabídne. Tohle jsou hlavní přednosti umělých nástrah pro lov kaprů.

kapr_lysec

OK, to zní dobře. Ale funguje to vůbec? Ano, funguje! A ty výsledky jsou opravdu dech beroucí. Umělé nástrahy na kapry jsou vynikající především v tu chvíli, kdy ryby nechtějí boilies, pelety nebo přírodní partikl. To tajemství úspěchu tkví právě v oněch už zmíněných přednostech (vůně, barva, vlastnosti). Jednoduše řečeno: Umělá nástraha dokáže zaujmout i pasivní rybu. A to rybář potřebuje! Pojďme se na jednu vynikající umělou nástrahu na kapry teď podívat…

 

umela_kukurice_mivardiUmělá kukuřice MIVARDI MagiCorn

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť

Umělá kukuřice od firmy MIVARDI je perfektní umělou nástrahou pro přímý lov kapitálních kaprů. Tato nástraha má vskutku vynikající vlastnosti. Začněme vůní: Umělá kukuřice MIVARDI MagiCorn je napuštěná silnými esencemi, které dokážou ve vodním prostředí vytvořit opravdu koncentrovanou pachovou stopu. A právě to přiměje k záběru i pasivního kapra! Umělá kukuřice je k dostání jak ve sladkých (jahoda, scopex), kořeněných (česnek) nebo masových (ryba) příchutích.

Co se týče vlastností: Na této umělé nástraze od MIVARDI je brilantní to, že je plovoucí. Díky tomu je tak tato umělá kukuřice mnohem lákavější. Takovou nástrahu žádný kapr nepřehlédne! Stačí si zvolit délku návazce, čímž si nastavíme „výšku“ nástrahy od dna. Tohle například přírodní kukuřice nabídnout nemůže. Luxus!

mivardi_umela_kukurice

Umělá kukuřice MIVARDI MagiCorn má velmi výrazné zbarvení, které nejde ve vodním prostředí přehlédnout. Jak jistě všichni víme, kapr vidí velmi dobře kontrastní věci (světlý předmět na tmavém dně). Díky výraznému zbarvení lze tato umělá kukuřice velmi dobře vidět jak na tmavém, tak například i na zarostlém dně. Paráda!

NÁŠ TIP: Nejvíce doporučujeme umělou kukuřici s příchutí česneku. Právě tato nástraha má velmi zajímavý odér, který dokáže přimět k záběru i neaktivního kapra. Česneková kukuřice od MIVARDI je TOP!

Na této nástraze milujeme ještě jednu věc. Jelikož jde o umělou nástrahu, tak nepodléhá žádné zkáze. Díky tomu můžeme mít pořád po ruce krásně voňavá a barevně zajímavá zrníčka kukuřice. Kapři zrovna nechtějí boilies nebo pelety? Žádný problém! Sáhneme do kapsy futrálu a vytáhneme tuto lákavou umělou nástrahu na kapry. Navíc, na umělou kukuřici můžeme chytat znovu a znovu. Tohle jsou drobné detaily, které jsou ale super!

Výbornou zprávou je i to, že tato umělá kukuřice je v porovnání s konkurencí velmi levná!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -