skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Zatraktivněte svou nástrahu! Funguje to i na velké kapry!


Zatraktivnění nástrahy je neodmyslitelnou součástí lovu velkých kaprů. Atraktory totiž posilují jak chuť, tak i vůni nástrah. Pro zatraktivnění nástrah se používají sypké nebo tekuté atraktory. Obojí druhy atraktorů mají své přednosti. Dneska se ale budeme bavit právě o těch tekutých atraktorech. Jedná se totiž o účinné výrobky, které dokážou přelstít i velkého a zkušeného kapra. Pojďme si o těchto atraktivních látkách povědět něco více…

Tekuté atraktory na kapry. Perfektní výrobky, které obsahují velké množství pro kapry lákavých látek. Navíc, obrovskou zbraní je i to, že v tekutých atraktorech je velké množství esencí. A právě ty jsou při lákání kaprů k nástraze velice důležité. Tekuté atraktory jsou perfektní v tom, že na nástraze vytváří speciální „film“, který se po vhození do vodního prostředí začne pozvolna rozpouštět. Na lovném místě tak vznikne pro kapry zajímavý „mrak“, který je přiláká až k nástraze. Tekuté atraktory skutečně fungují a jejich účinnost je mezi kapraři moc dobře známá!

kapr

Pojďme si nyní představit jeden tekutý atraktor, který vyrábí česká firma KAPRPRO. Jedná se o perfektní výrobek, který má už na „svědomí“ velký počet kaprů. Tento atraktor obsahuje celou řadu atraktivních látek, a má také velice dobré vlastnosti. Obrovskou předností tohoto výrobku je i jeho cena!

 

CSL koncentrát KAPRPRO

Balení: 1 litr

Cena: 119 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

csl-koncentrat-kaprpro-originalCSL koncentrát KAPRPRO. Hit letošní sezóny! A není se čemu divit. Česká firma KAPRPRO dokázala vyrobit jedinečný tekutý atraktor, který obsahuje obrovské množství pro kapry atraktivních látek. Jedná se skutečně o nabité CSL! Vynikající na tomto tekutém koncentrátu je i jeho vůně. Ta je velice intenzivní, takže toto CSL dokáže přilákat kapry k nástraze i z velké vzdálenosti.

CSL od KAPRPRO má i perfektní vlastnosti. Tento tekutý atraktor má hustou konzistenci. A právě hustá konzistence dělá to, že tento koncentrát vytváří na nástrahách nebo návnadách opravdu hustý „film“. Takže když nástrahu namočenou v tomto koncentrátu hodíte do vody, pak rychle začne uvolňovat velké množství atraktivních látek. Tohle je fakt paráda! Hustá konzistence a výrazné aroma vám zaručuje mnohem více záběrů od mlsných kaprů.

Luxusní je i cena tohoto výrobku. Litr CSL koncentrátu od KAPRPRO seženete za pouhých 119 korun. A to je fakt bomba! Stačí se totiž podívat na jiné výrobce – ti obvykle za podobné peníze nabízí pouze 500 ml atraktoru. CSL koncentrát od KAPRPRO je k dostání v litrovém balení a v 5 příchutích. Mezi jednoznačně nejpopulárnější patří CSL s příchutí švestky. Právě tento druh CSL má zajímavě sladkou vůni, která je do aktuálních podmínek naprosto perfektní. Hned v závěsu, co se týče oblíbenosti mezi rybáři, jsou CSL s příchutěmi medu a česneku. I tyto příchutě na kapry perfektně fungují!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 7926x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4807x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 5310x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.