Domů Akční nabídka TIPY A TRIKY: Zatraktivněte svou nástrahu! Funguje to i na velké kapry!

TIPY A TRIKY: Zatraktivněte svou nástrahu! Funguje to i na velké kapry!

- Reklama -

Zatraktivnění nástrahy je neodmyslitelnou součástí lovu velkých kaprů. Atraktory totiž posilují jak chuť, tak i vůni nástrah. Pro zatraktivnění nástrah se používají sypké nebo tekuté atraktory. Obojí druhy atraktorů mají své přednosti. Dneska se ale budeme bavit právě o těch tekutých atraktorech. Jedná se totiž o účinné výrobky, které dokážou přelstít i velkého a zkušeného kapra. Pojďme si o těchto atraktivních látkách povědět něco více…

Tekuté atraktory na kapry. Perfektní výrobky, které obsahují velké množství pro kapry lákavých látek. Navíc, obrovskou zbraní je i to, že v tekutých atraktorech je velké množství esencí. A právě ty jsou při lákání kaprů k nástraze velice důležité. Tekuté atraktory jsou perfektní v tom, že na nástraze vytváří speciální „film“, který se po vhození do vodního prostředí začne pozvolna rozpouštět. Na lovném místě tak vznikne pro kapry zajímavý „mrak“, který je přiláká až k nástraze. Tekuté atraktory skutečně fungují a jejich účinnost je mezi kapraři moc dobře známá!

kapr

Pojďme si nyní představit jeden tekutý atraktor, který vyrábí česká firma KAPRPRO. Jedná se o perfektní výrobek, který má už na „svědomí“ velký počet kaprů. Tento atraktor obsahuje celou řadu atraktivních látek, a má také velice dobré vlastnosti. Obrovskou předností tohoto výrobku je i jeho cena!

 

CSL koncentrát KAPRPRO

Balení: 1 litr

Cena: 119 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

csl-koncentrat-kaprpro-originalCSL koncentrát KAPRPRO. Hit letošní sezóny! A není se čemu divit. Česká firma KAPRPRO dokázala vyrobit jedinečný tekutý atraktor, který obsahuje obrovské množství pro kapry atraktivních látek. Jedná se skutečně o nabité CSL! Vynikající na tomto tekutém koncentrátu je i jeho vůně. Ta je velice intenzivní, takže toto CSL dokáže přilákat kapry k nástraze i z velké vzdálenosti.

CSL od KAPRPRO má i perfektní vlastnosti. Tento tekutý atraktor má hustou konzistenci. A právě hustá konzistence dělá to, že tento koncentrát vytváří na nástrahách nebo návnadách opravdu hustý „film“. Takže když nástrahu namočenou v tomto koncentrátu hodíte do vody, pak rychle začne uvolňovat velké množství atraktivních látek. Tohle je fakt paráda! Hustá konzistence a výrazné aroma vám zaručuje mnohem více záběrů od mlsných kaprů.

Luxusní je i cena tohoto výrobku. Litr CSL koncentrátu od KAPRPRO seženete za pouhých 119 korun. A to je fakt bomba! Stačí se totiž podívat na jiné výrobce – ti obvykle za podobné peníze nabízí pouze 500 ml atraktoru. CSL koncentrát od KAPRPRO je k dostání v litrovém balení a v 5 příchutích. Mezi jednoznačně nejpopulárnější patří CSL s příchutí švestky. Právě tento druh CSL má zajímavě sladkou vůni, která je do aktuálních podmínek naprosto perfektní. Hned v závěsu, co se týče oblíbenosti mezi rybáři, jsou CSL s příchutěmi medu a česneku. I tyto příchutě na kapry perfektně fungují!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -