Domů Novinky TROFEJNÍ SUMEC: Na Labi chytili sumce o váze 80 kilogramů! Podívejte se!

TROFEJNÍ SUMEC: Na Labi chytili sumce o váze 80 kilogramů! Podívejte se!

- Reklama -

Nádherného sumce o délce 203 centimetrů a váze 80 kilogramů ulovil rybář Jiří Junek. Rybář tohoto trofejního sumce ulovil na Labi ve Svádově. Jde opravdu o krásnou rybu. Sumec na fotografii vypadá ve fantastické kondici – na těle ryby nejsou žádné známky zranění. Paráda! Podle slov samotného rybáře jde o jeho největší úlovek! Gratulujeme!

Přelstít tak velkého sumce nebylo jen tak. Rybářovi trvalo tři hodiny, než sumec zabral na jeho nástrahu. Nakonec ale ryba zabrala, takže rybář mohl změřit síly s nádherným sumcem. Jo, tahle námaha stála za to! Je to opravdu nádherná ryba. Rybář se tak za odměnu mohl s trofejním sumcem vyfotit.

sumecRybář Jiří Junek tvrdí, že v místech, kde ulovil tohoto nádherného sumce, žijí i větší kusy. Podělil se i o takovou historku, kdy mu zabral mnohem větší sumec, který mu vymotal celou cívku. A to i přesto, že na navijáku má pletenku na 80 kilogramů. Rybář připustil, že proti takovému sumci neměl nejmenší šanci.

Perfektní zprávou je, že rybář Jiří Junek po zhotovení několika snímků rybu pustil na svobodu. Takhle by to mělo vypadat! Za nás má tenhle rybář velký respekt! Ještě jednou gratulujeme!

 

Kde žijí největší sumci?

Není tomu zase tak dávno, co jsme na InRybar.cz vydali text o tom, kde žijí největší sumci na světě. Možná vás to překvapí, ale stopy o největších vousatých gigantech světa míří na Balkán. Například v Řecku ulovili sumce o váze 170, 180 a 195 kilogramů! Přečtěte si tento text o obrovských sumcích!

ČTĚTE TAKÉ: V Řecku chytili sumce o váze 170 kilogramů?! Aneb, kde žijí největší sumci světa?

Redakce InRybar.cz

FOTO: Facebook

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -