Domů Akční nabídka TOP 3 boilies od Karla Nikla: Špičkové kuličky, které milují ti největší...

TOP 3 boilies od Karla Nikla: Špičkové kuličky, které milují ti největší kapři

- Reklama -

Karel Nikl. Legenda, která svým umem přesáhla hranice České republiky. Ať se vám jeho práce líbí, anebo ne, prostě víte, kdo Karel Nikl je. Je to špičkový kaprař, který se významně zapsal i do historie závodní kaprařiny. Úspěchů na závodním poli sesbíral hned několik, a kolikrát za sebou nechal opravdu zvučná jména světové kaprařiny. A když se řekne Karel Nikl, hodně rybářům se vybaví jeho výborné boilies! Jaké kuličky z dílny Karla Nikla jsou z našeho pohledu nejpovedenější? Pojďme se na ně podívat zblízka…

 

Boilies NIKL Gigantica

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jedno z nejpovedenějších boilies od kolínského šéfkuchaře, možná nejpovedenější. Tyhle koule obsahují TOP suroviny, které ve vodě dělají neuvěřitelné divy! Díky velmi vysokému obsahu rybích mouček vytváří boilies Gigantica silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. A jak by ne? Vždyť právě díky masovým moučkám si kapři „myslí“, že požírají přirozenou potravu – nejrůznější bezobratlé živočichy, které filtrují v nánosech bahna.

Gigantica je opravdu hodně specifické boilies. Kromě vysokého obsahu rybích mouček toto boilies ještě obsahuje hned 3 rybí esence. A bacha! Jedna esence je vyráběna jen pro Karla Nikla, který ji přidává do těchto kuliček. Proto má Gigantica unikátní vůni, kterou jinde nenajdete! Luxus! Nesmíme opomenout ani krásně rudé zbarvení, které jde vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. To taky hraje svou roli!

Pamatujete si, jak Karel Nikl ovládl prestižní závod WCC 2016 na Nových Mlýnech? Neskutečná show! Právě v tomhle úspěchu měla prsty Gigantica. Je to skvělé boilies, které perfektně funguje! A kapři na nej skutečně spolehlivě reagují. Bomba! Tyto kuličky si můžete vybrat v několika průměrech – v 15 mm, v 18 mm, 21 mm nebo 24 mm. A hned v několika baleních…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies NIKL Kill Krill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Když se řekne Karel Nikl, okamžitě se nám vybaví krill. Ani nevíme proč, ale tuhle magickou surovinu, kterou používá celý kaprařský svět, máme s kolínským šéfkuchařem silně spjatou. A je jen dobře, že Karel Nikl na krillu postavil jedno ze svých nejúžasnějších boilies, které má na kontě celou řadu velkých kaprů.

Ale ono se není čemu divit! Krill má prostě magické účinky! Co to vlastně je? Krill jsou drobní korýši, kteří žijí v našich oceánech, obvykle v polárních oblastech. Zde krill vytváří neuvěřitelně obrovská hejna! Tihle drobouncí živočichové jsou základem potravního řetězce – je na nich odkázáno neuvěřitelné množství živočichů – od ryb, vodní ptáky, až po velryby.

Krill se už dlouhá léta používá i v rybářském průmyslu – kaprařinou nevyjímaje. Proč? Protože krill obsahuje celou řadu atraktivních surovin, které ve vodě vytváří neuvěřitelně koncentrovanou pachovou stopu. A samozřejmě, velkou roli hraje samotné složení krillu, které obsahuje obrovské množství atraktivních látek. Proto tolik chutná velkým kaprům!

Z našeho pohledu je NIKL Kill Krill největší legendou dílny Karla Nikla. Tohle boilies má na kontě obrovské množství velkých kaprů. A nejlepší na tom je, že i po těch dlouhých sezónách tyhle koule pořád jezdí. A jezdit budou, protože to složení je opravdu TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies NIKL Scopex & Squid

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Absolutní „oldschool“ záležitost! Tohle boilies bylo v minulosti „vyřazeno“ z nabídky Karla Nikla, jenže pro jeho obrovské úspěchy a neuvěřitelnou poptávku musel kolínský šéfkuchař znovu oprášit recepturu a koule zase „nahodit“ do oběhu. Rybáři si tohle boilies prostě zamilovali!

A ono se není čemu divit. Tyhle kuličky mísí velice zajímavé vlastnosti scopexu (přezrálé ovoce) s masovými surovinami. Scopex je skutečně unikátní a trochu tajemnou esencí, která má kořeny v Anglii. Jedná se o hodně zajímavou vůni, na kterou kapři ale spolehlivě reagují. A Karla Nikla napadlo tuhle legendu spojit s úžasnými vlastnostmi „masa“. Vzniklo tak výborné boilies, které jezdí!

Proč máme tyhle koule tak rádi? Nejen kvůli skvělým vlastnostem! Ale třeba také proto, že toto boilies od Karla Nikla patří k nejlevnějším v jeho nabídce. A znova: Přitom skvěle jezdí! Pokud si chcete zachytat velké kapry za rozumné peníze, pak sáhněte právě po tomto boilies!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -