DomůAkční nabídkaTOP 3 echoloty pro rybáře, za které nedáte majlant! Luxusní rybářské sonary...

TOP 3 echoloty pro rybáře, za které nedáte majlant! Luxusní rybářské sonary za pár korun!

- Reklama -

Levné rybářské echoloty patří k stále populárnějším rybářským pomocníkům. A ono se není čemu divit. Dnešní levné rybářské sonary jsou k dostání už za opravdu zajímavé ceny, ale přitom i ty nejlevnější modely splňují základní kritéria, která jsou zapotřebí nejvíce. Co to znamená? Levný rybářský echolot ukáže ty nejnutnější informace, které jsou nutné buďto pro vystopování ryb, anebo pro nalezení TOP lovného místa. O jakých echolotech to mluvíme? Pojďme se na ně podívat zblízka…

Jen si to představte: Stojíte na břehu neznámého revíru, na kterém si chcete zachytat. A ty nejdůležitější informace, které potřebujete, jsou – hloubka, charakter reliéfu dna a teplota vody. Tyhle všechny informace vám ale poskytne i levný rybářský echolot. Ano, jistě, připouštíme, že levný rybářský sonar prostě nenabídne to, co dražší přístroj. Ale proto je nutné si položit tu zásadní otázku – stačí mi ty nejzákladnější informace? Pokud je odpověď ANO, pak sáhněte po levném rybářském echolotu…

 

Echolot LOWRANCE HOOK² 4X GPS (baterie ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nejpopulárnější „pevný“ rybářský echolot, který je k dostání za fakt libovou cenu. Proč mají rybáři tento echolot tak rádi? Těch důvodů je hned několik! Zaprvé: Cokoliv, na čem je „vyražen“ nápis LOWRANCE, slibuje obrovskou kvalitu a dlouhodobou životnost. Právě tato celosvětově uznávaná společnost je předním výrobcem rybářských echolotů, a jejich kvalita je opravdu obrovská! Však taky, firma LOWRANCE má zkušenosti už od roku 1957!

Tenhle konkrétní typ echolotu LOWRANCE HOOK² 4X GPS je mezi českými rybáři tak oblíbený i proto, že nabízí všechny důležité funkce. Echolot velmi spolehlivě ukáže charakter reliéfu dna, ukáže hloubku na daném místě, anebo teplotu vody. Tyhle informace jsou pro úspěšný rybolov klíčové! Samozřejmě, těch funkcí je mnohem více…

Obrovskou předností je, že sada obsahuje všechny potřebné věci – obrazovku, stojan obrazovky, sondu (zároveň napájecí kabel), uchycení sondy, pojistkovou skříň, pojistku, české menu, manuál v češtině, a ke všemu ještě dostanete baterii ZDARMA! Nic není zapotřebí dokupovat, tak jako u jiných výrobců.

Pokud hledáte základní rybářský echolot za skvělou cenu, dále nehledejte. Tenhle je vhodný na drtivou většinu českých vod. Rozhodně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Nahazovací echolot Deeper Start Fishfinder

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Největší hit letošní sezóny! Tento nahazovací echolot od firmy Deeper to u českých rybářů „vyhrává“ díky skvělé ceně. Za opravdu luxusní peníze dostanete šikovného pomocníka na ryby, díky kterému okamžitě zjistíte, jestli jsou na daném místě ryby, a jak lovné místo pod hladinou vlastně vypadá.

Tento levný nahazovací echolot slibuje ty nejdůležitější informace – rybář díky němu okamžitě zjistí, jak vypadá dno na daném místě. Takže je schopen velice rychle najít nadějný úsek, kde může mít úspěch. Samozřejmě, tento levný nahazovací echolot ukazuje i hloubku nebo teplotu vody. Tedy další důležité informace, které jsou při rybaření klíčové.

Na tomto echolotu milujeme jeho snadné a okamžité použití. Stačí nahazovací sondu navázat na prut, zapnout ji a připojit k mobilnímu telefonu. A pak už jen nahodit a prozkoumávat tajuplný svět pod hladinou před námi. Vše okamžitě a přesně!

Není nad čím uvažovat! Pokud hledáte levný nahazovací echolot, který vám poskytne ty nejnutnější informace okamžitě, pak sáhněte po tomto. Je k dostání za fakt zajímavé peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Nahazovací echolot Deeper Pro Fishfinder (verze WiFi)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je dneska už absolutní legenda. Nadupaný nahazovací echolot od firmy Deeper je geniálním pomocníkem při seznamování se s novou vodou. Kromě zmíněných základních informací – reliéf dna, hloubka, teplota vody – tento nahazovací echolot nabízí i celou řadu dalších vychytávek.

U tohoto echolotu máme například velice rádi vysoké rozlišení struktury dna. To je dáno tím, že tento echolot je vybaven vysokým rozlišením skenování. To tomuto nahazovacímu echolotu Deeper umožňuje zaznamenání a zobrazení i menšího objektu pod hladinou. Další velmi chytrou vychytávkou je to, že tento typ echolotu umožňuje vytváření batymetrických map. Tenhle echolot pro rybáře toho umí opravdu hodně!

Jestli hledáte trochu „chytřejší“ nahazovací echolot, než byl ten předešlý, pak sáhněte po tomto. Má mnohem více zajímavých funkcí, navíc tento echolot má dosah až 100 metrů! Pouvažujte o tom, zdali se vám nevyplatí trochu připlatit a dopřát si více funkcí. Tohle stojí za zvážení!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Rybařím asi tak 12 let . Na další sezonu jsem pevně rozhodnut nepokračovat ! Mám k tomuto ktoku několik důvodů . Pro mě jako důchodce je to už drahé a po zaplacení všech poplatků spojené se životem mi moc peněz nezůstane ! Na příští rok se chystá zdražení , tak že už to nebudu moc tahat ! Další věc mi docela trápila , já jsem si pořídil papíry na to abych jako důchodce trávil čas v klidu u vody . Bohužel toho klidu moc nebylo a to vyčítání tkzv. rybářů systemem – CHYŤ A PUST – ! pŘIPADAL JSEM SI JAKO ZLOČINEC ŽE SI DOVOLÍM ÚLOVEK VZÍT DOMŮ ! Nechápu proč to někomu vadí ale jsou vydané pžředpisy a ty jsem vždy dodržel . Rybářská stráž si schldila vždy žáhu na nás důchodcích ale že na protějším břehu pytlačí parta cikánů , to jim nevadilo , asi se báli že dostanou na budku ! Po upozornění telefonem na partu Ukrajinců mi bylo řečeno abych si neděla hlavu !!! Takže poslouchat ty kydy že jsme my důchodci nenažraní a že kůli nám nejsou ve vodách ryby , mě to prostě přestalo bavit ! Byly to krásné chvíle u vody v přírodě ale dál to prostě nejde ! Nemohu se smířit s tím že rybáři , jak si říkají – SPORTOVNÍ RYBÁŘI – chytají ryby pro zábavu a rybám vlastně tím jen ubližují a přírodu to nijak nešetří ! Samé nové příkazy a zákazy mě prostě odradili !!! PETRŮV ZDAR !!!

  2. Nevzdavat.Všem duchodcum a všem těm blbečkum panum bohum chyt a pust,jenom je vic nas..t vic nic.Za velice kratkou dobu jdu už taky přijdu do te skupiny lidi nenaviděne dochodcovske hooooodně se na to těšim že budu sedět na rybach každou sekzndu co mi dovoli řad a v klidu a čistym svědomim si vemu rybu od vody a to vždy co mi dovoli řad tak jak to dělam do ted akorat mam to štěsti že si mohu dovolit a budu moci dovolit i v tom nenaviděnem duchodu na ty ryby jezdit a to i po evropě.Momentalně se věnuji evropě ale specialně se v duchodu zaměřim na Česko.Už se velice těšiiiiiiiiiiiim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -