DomůAkční nabídkaTOP 3 kaprové navijáky TICA, do kterých se okamžitě zamilujete!

TOP 3 kaprové navijáky TICA, do kterých se okamžitě zamilujete!

- Reklama -

Kaprové navijáky TICA patří k „nejžhavějšímu zboží“ na rybářském trhu. Za ta dlouhá léta spolehlivého fungování si tyto navijáky mezi kapraři vydobyly nesmrtelné renomé. A to zejména proto, že za velmi příjemnou cenu rybář dostane opravdu TOP kvalitu! Navijáky TICA totiž nabízí bezproblémový chod a fungování i v těch nejtěžších podmínkách. A znova: Rybář za tyto navijáky nedá přemrštěnou sumu. To ani náhodou! Pojďme se podívat na skutečné legendy, které rybáři milují a vkládají do nich veškerou důvěru…

Tento text se bude točit okolo legendárního navijáku TICA Scepter, který patří skutečně k nejpopulárnějším strojům na kapry. A to zejména proto, že se jedná o opravdu výborné kaprové navijáky, které jsou příjemně cenově dostupné. Naviják TICA Scepter se vyrábí v několika modelových řadách, které si nyní představíme…

 

Naviják TICA Scepter

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!   

Kaprové navijáky TICA Scepter patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu v dané cenové kategorii. Rybář za fantasticky nízkou cenu dostane opravdu TOP kaprový stroj, který má úžasně pravidelný a bezproblémový chod. Velmi zajímavá je i kapacita prostorných cívek těchto navijáků. Naprosto dokonalé je potom to, že v každém balení rybář najde náhradní cívku o velikosti 10 000. To znamená, že si může tyto cívky o velikosti 6000 nebo 10 000 přehazovat podle potřeby. Díky tomu jsou tyto kaprové stroje vhodné jak pro lov na velkých stojatých vodách, tak i velkých řekách.

Na navijáku TICA Scepter se nám líbí především ty chytré „detaily“, které výrazným způsobem zpříjemňují celý lov kaprů. Jde například o blokování nechtěného překlopení ramena překlápeče nebo zesílenou pružinu překlápěče. Velice užitečný je potom i kroužek, který zabraňuje zamotání vlasce pod cívkou. Přesně tyto věci výrazně napomáhají k úspěšnému zdolání i těch největších a nejdivočejších kaprů. Super!

Jak už jsme výše nakousli, tak navijáky TICA Scepter se vyrábí hned v několika provedeních:

Naviják TICA Scepter GTB: Tohle je hodně subjektivní, ale pro nás je tento model navijáku tím nejoblíbenějším. Proč? Celkový dojem z designu je z našeho pohledu nejpříjemnější. Kombinace odstínů na tomto navijáku vypadá prostě parádně.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naviják TICA Scepter GTX: Co se týče zájmu rybářů, pak tento naviják se statečně pere o první příčku. A není se čemu divit. Nádherný design tohoto modelu navijáku vypadá prostě božsky. Zejména pak v kombinaci s černými pruty není co řešit.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naviják TICA Scepter GTW: Asi nejodvážnější model navijáku, co se designu a zbarvení týče. Bílá barva v kontrastu s měděným odstínem vypadá opravdu zajímavě. Není proto divu, že po uvedení na trh si tento model navijáku TICA Scepter získal opravdu obrovskou oblibu u rybářů.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ano, přiznáváme – tento výběr TOP 3 navijáků TICA není úplně „fér“, protože jsme si vlastně představili jenom jeden naviják. Ovšem! Pokud skutečně uvažujete o navijáku na kapry s „vyraženou“ značkou TICA, pak sáhněte právě po modelu Scepter. Opravdu! Tohle je prostě jednoznačně nejlepší investice…

 

Prohlédněte si navijáky TICA v nabídce Chyť a pusť

Pokud si chcete prohlédnout i jiné modely navijáků TICA, pak na nic nečekejte a jděte na e-shop Chyť a pusť. Právě zde si můžete prohlédnout i další modely od této renomované společnosti. A vše za nejlepší ceny!

Navijáky TICA si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. po dlhých uvahach a rozhovore s rybármi som si vybral tica scepter GTY-6000.a nebanujem ,ba som absolutne spokojný ,teraz banujem že som ich nekúpil skôr.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -