Domů Akční nabídka TOP 3 kaprové navijáky TICA, do kterých se okamžitě zamilujete!

TOP 3 kaprové navijáky TICA, do kterých se okamžitě zamilujete!

- Reklama -

Kaprové navijáky TICA patří k „nejžhavějšímu zboží“ na rybářském trhu. Za ta dlouhá léta spolehlivého fungování si tyto navijáky mezi kapraři vydobyly nesmrtelné renomé. A to zejména proto, že za velmi příjemnou cenu rybář dostane opravdu TOP kvalitu! Navijáky TICA totiž nabízí bezproblémový chod a fungování i v těch nejtěžších podmínkách. A znova: Rybář za tyto navijáky nedá přemrštěnou sumu. To ani náhodou! Pojďme se podívat na skutečné legendy, které rybáři milují a vkládají do nich veškerou důvěru…

Tento text se bude točit okolo legendárního navijáku TICA Scepter, který patří skutečně k nejpopulárnějším strojům na kapry. A to zejména proto, že se jedná o opravdu výborné kaprové navijáky, které jsou příjemně cenově dostupné. Naviják TICA Scepter se vyrábí v několika modelových řadách, které si nyní představíme…

 

Naviják TICA Scepter

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!   

Kaprové navijáky TICA Scepter patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu v dané cenové kategorii. Rybář za fantasticky nízkou cenu dostane opravdu TOP kaprový stroj, který má úžasně pravidelný a bezproblémový chod. Velmi zajímavá je i kapacita prostorných cívek těchto navijáků. Naprosto dokonalé je potom to, že v každém balení rybář najde náhradní cívku o velikosti 10 000. To znamená, že si může tyto cívky o velikosti 6000 nebo 10 000 přehazovat podle potřeby. Díky tomu jsou tyto kaprové stroje vhodné jak pro lov na velkých stojatých vodách, tak i velkých řekách.

Na navijáku TICA Scepter se nám líbí především ty chytré „detaily“, které výrazným způsobem zpříjemňují celý lov kaprů. Jde například o blokování nechtěného překlopení ramena překlápeče nebo zesílenou pružinu překlápěče. Velice užitečný je potom i kroužek, který zabraňuje zamotání vlasce pod cívkou. Přesně tyto věci výrazně napomáhají k úspěšnému zdolání i těch největších a nejdivočejších kaprů. Super!

Jak už jsme výše nakousli, tak navijáky TICA Scepter se vyrábí hned v několika provedeních:

Naviják TICA Scepter GTB: Tohle je hodně subjektivní, ale pro nás je tento model navijáku tím nejoblíbenějším. Proč? Celkový dojem z designu je z našeho pohledu nejpříjemnější. Kombinace odstínů na tomto navijáku vypadá prostě parádně.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naviják TICA Scepter GTX: Co se týče zájmu rybářů, pak tento naviják se statečně pere o první příčku. A není se čemu divit. Nádherný design tohoto modelu navijáku vypadá prostě božsky. Zejména pak v kombinaci s černými pruty není co řešit.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naviják TICA Scepter GTW: Asi nejodvážnější model navijáku, co se designu a zbarvení týče. Bílá barva v kontrastu s měděným odstínem vypadá opravdu zajímavě. Není proto divu, že po uvedení na trh si tento model navijáku TICA Scepter získal opravdu obrovskou oblibu u rybářů.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ano, přiznáváme – tento výběr TOP 3 navijáků TICA není úplně „fér“, protože jsme si vlastně představili jenom jeden naviják. Ovšem! Pokud skutečně uvažujete o navijáku na kapry s „vyraženou“ značkou TICA, pak sáhněte právě po modelu Scepter. Opravdu! Tohle je prostě jednoznačně nejlepší investice…

 

Prohlédněte si navijáky TICA v nabídce Chyť a pusť

Pokud si chcete prohlédnout i jiné modely navijáků TICA, pak na nic nečekejte a jděte na e-shop Chyť a pusť. Právě zde si můžete prohlédnout i další modely od této renomované společnosti. A vše za nejlepší ceny!

Navijáky TICA si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. po dlhých uvahach a rozhovore s rybármi som si vybral tica scepter GTY-6000.a nebanujem ,ba som absolutne spokojný ,teraz banujem že som ich nekúpil skôr.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -