Domů Novinky Zátah na Labi: Porybní posbírali povolenky opilým rybářům, kteří měli kolem sebe...

Zátah na Labi: Porybní posbírali povolenky opilým rybářům, kteří měli kolem sebe nepořádek

- Reklama -

Porybní na Labi rozhodně nelení! Tentokrát se na kontrolu břehu Labe vydali porybní z MO Čelákovice. A znovu se to neobešlo bez obtíží! Porybní narazili na několik podnapilých rybářů. Některým posbírali povolenky k lovu za velký nepořádek, dalšímu pak za chytání po stanovené době lovu. Porybní upozorňují rybáře, že kontroly budou probíhat i v dalších dnech!

Na webu Středočeského ÚS se píše:

Dne 21. 7. 2018 proběhla kontrola revírů ČRS, z.s., MO Čelákovice a revíru SÚS Dvorce. Kontrola revíru začala 21. 7. 2018 ve 21 hodin v počtu 3 členové RS Čelákovice. Kontrolovala se pravá strana toku Labe od zdymadel v Čelákovicích až po zdymadla v Přerově n/L, včetně tůní Hrad a Procházková.

Při kontrole na úseku Labe 411051 v lese Netušil, narazila místní RS na skupinku mladých značně podnapilých rybářů a jejich lovné místo včetně okolí bylo poseto odpadem (lahve od alkoholu, zbytky jídla, plastové obaly apod.) V tomto případě byla RS nekompromisní, proto zde došlo k zadržení 2 ks povolenek k lovu a okamžité zjednání nápravy.

Zbytek úseku byl, až na drobné nedostatky, v pořádku. Po přesunu na revír 411164/1 Řehačka přibližně 30 minut po půlnoci proběhla kontrola lovných míst a pořádku, i zde se našel rybář porušující RŘ, protože lovil po stanovené době lovu ve značně podnapilém stavu a jeho reakce na záběr byly více než opožděné. I zde došlo k zadržení povolenky k lovu.

Poté se RS přesunula na revír Byšická a pravý břeh řeky Labe, zde už proběhlo téměř vše v pořádku až na nevhodně osvětlená lovná místa, která byla po domluvě označena. Posledním kontrolovaným revírem byly Dvorce (411 989 Mlynařice 3), zde bylo vše v pořádku. Kontrola RS Čelákovice byla ukončena 22. 7. 2018 ve 3:00 hod v Čelákovicích. Za RS Čelákovice Petr Duník.

Zdroj: Středočeský ÚS

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -