Domů Akční nabídka TOP 3 navazovací materiály, ze kterých vytvoříte špičkové návazce na kapry!

TOP 3 navazovací materiály, ze kterých vytvoříte špičkové návazce na kapry!

- Reklama -

Návazec na kapra. Nenápadná, byť zcela jistě zásadní součást, která rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při lovu kaprů. Pokud rybář naváže návazec na kapry špatně, anebo z nekvalitního materiálu, pak se může s úspěchem v podobě kapitálního kapra rozloučit. Je důležité návazec na kapra vytvořit tak, aby byl ve vodě perfektně funkční, a aby přitom nevzbuzoval nijak zvláštní pozornost. To by totiž mohlo velkého a zkušeného kapra odradit. Z čeho tedy navázat účinný návazec na kapra? Máme tipy na zajímavé materiály, ze kterých vytvoříte TOP návazce na kapry…

Účinný návazec na kapry by měl splňovat několik kritérií. Zaprvé: Návazec by měl být samozřejmě nenápadný. Měl by se na dně revíru chovat tak, aby nevzbuzoval přílišnou pozornost, kterou by mohli zejména zkušení kapři prokouknout. Dalším požadavkem je, že úspěšný návazec musí nabízet TOP vlastnosti, které rybář v danou chvíli potřebuje – například tuhost nebo měkkost atd. A v neposlední řadě: Úspěšný návazec na kapry musí být velmi odolný proti vnějším negativním vlivům, a musí nabídnout i vysokou nosnost.

 

Fluorocarbon KORDA IQ

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

O tomhle fluorocarbonu od anglické firmy KORDA jsme v minulosti už psali. Ale ono to jinak nejde! Podle nás jde o jeden z nejlepších fluorocarbonů na trhu! Jeho vlastnosti jsou opravdu dokonalé. Co třeba? Tak například obrovská odolnost tohoto vlákna dovoluje lov kaprů i na dně s ostrými kameny nebo v blízkosti potopených překážek. Toto vlákno vydrží opravdu hodně! Další velkou výhodou je jeho obrovská nosnost, jež slibuje úspěšné zdolání i těch největších a nejdivočejších kaprů.

Samozřejmě, největší předností tohoto vlákna je, že je ve vodním prostředí prakticky neviditelné. Díky unikátní technologii toto vlákno „láme“ světlo, takže jeho viditelnost je nulová. Tohle je pochopitelně obrovskou zbraní na ty největší a nejzkušenějších kapry, kteří nejsou v tomto případě schopni rozpoznat žádnou lest. Paráda!

Fluorocarbon KORDA IQ je špičkový i v jeho tuhosti. Právě tuhost dovoluje navázat návazec na kapry tak, aby při nasátí – a následném pokusu o vyplivnutí nástrahy – kladl odpor, čímž fluorocarbon výrazně přispívá k úspěšnému zaseknutí kapra. Tohle je velmi důležitá vlastnost, kterou zkušení kapraři na 100 procent využívají – třeba na prochytávaných vodách, kde jsou kapři obzvláště opatrní a nástrahu přijímají s velkou nedůvěrou…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Návazcová šňůrka KRYSTON Jackal

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nesmrtelná LEGENDA ve světě kaprařiny! Návazcová šňůrka Jackal od anglické společnosti KRYSTON patří k tomu nejlepšímu v moderní rybařině. Šňůrka je vyrobena z nejmodernějších materiálů, díky čemuž toto vlákno nabízí neskutečnou pevnost a odolnost i ve velmi malém průměru. Ano, obrovskou zbraní je právě malý průměr této šňůrky, což výrazně přispívá k její nenápadnosti na dně každého revíru. Navíc, šňůrku KRYSTON Jackal si můžete vybrat hned v několika barevných provedeních.

Tento navazovací materiál je univerzální potahovanou šňůrkou, která nabízí TOP vlastnosti. Pokud na šňůrce ponecháte pevný a hladký obal (povrch), pak dostanete skvělý materiál, který na dně nedělá obloučky, a který zabraňuje zamotání. Ale! Když chcete dostat geniálně měkké vlákno, které skvěle kopíruje reliéf dna, pak stačí tento obal (povrch) sundat. Tímto jednoduchým úkonem výrazně rozšíříte „pole působnosti“ této šňůrky – můžete třeba vytvářet geniální návazce na POP-UP boilies, které se budou pohupovat v podvodních proudech. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Návazcový vlasec Gardner Stiff-Link

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nesmíme ani zapomenout na náš oblíbený návazcový vlasec od společnosti Gardner, který jsme si velice oblíbili. Jde totiž o perfektní vlákno, které lze použít při vázání celé škály návazců na kapry. Proč máme tento návazcový vlasec tak rádi? Protože nabízí perfektní pevnost a odolnost.

Návazcový vlasec Gardner je velmi vhodný na těžké vody s komplikovaným terénem. Tento vlasec rádi používáme na vodách, kde jsou ostré kameny, kde leží spousta potopených překážek, anebo kde je hodně zarostlé dno. Tady všude potřebujeme silon, který vydrží časté oděry a kontakty s nejrůznějšími „předměty“. A právě v těchto podmínkách vlasec Gardner Stiff-Link slouží naprosto dokonale.

Na tomto vlákně máme rádi ještě jednu věc: Díky jeho vlastnostem zabraňuje zamotávání. Takže i při dalekých náhozech, ale i při vyvážení, se na něm netvoří nepříjemné obloučky a smyčky, které vedou k zamotání. Ne! Tohle vlákno má nulovou paměť!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -