DomůNovinkyPředseda ČRS vyzývá organizátory demonstrace: Pojďme jednat!

Předseda ČRS vyzývá organizátory demonstrace: Pojďme jednat!

- Reklama -

Situace okolo vedení ČRS je pořádně napjatá. Po zveřejnění rozhovoru s předsedou svazu Karlem Machem, kde řekl, že se při rozdělování peněz za celosvazové povolenky účelově podvádí, se strhla obrovská vlna kritiky. Situace došla tak daleko, že rybáři začali s organizací demonstrace proti současnému vedení Českého rybářského svazu. Předseda Mach se snaží celou situaci uklidnit, a nabídl organizátorům protestu jednání u jednoho stolu. Jde tak o historický moment, kdy se takto vrcholný představitel ČRS chce setkat se svými kritiky…

Ale zároveň! Předseda Mach chce také doložit od hlavního organizátora demonstrace – Josefa Dytrycha – jeho kritická tvrzení, která zveřejňuje na Facebooku. Předseda Mach doslova napsal: „Na základě rozhodnutí Republikové rady ČRS ze dne 7. 3. 2019, a s ohledem na Vaše dlouhodobé kritické připomínky k vedení celého ČRS na Vašem facebookovém profilu, jsem byl pověřen Vás požádat o doložení Vašich tvrzení. Zároveň Vám nabízím možnost osobního projednání těchto záležitostí.“

To, jestli znesvářené strany usednou za jeden jednací stůl, není zatím zřejmé – Josef Dytrych se doposud veřejně nevyjádřil. Přesto! I tak jde o historický moment, kdy existuje možnost, že by se vedoucí představitel ČRS přímo setkal s kritiky současného vedení. Hodně věcí by se tak mohlo velice rychle a jasně projednat. Tuhle šanci by rybáři neměli odmítnout!

Karel Mach si zároveň zaslouží velkou pochvalu. Předseda ČRS totiž není v jednoduché pozici, přesto se snaží celou situaci uklidnit. A zároveň dát prostor pro vyslechnutí a vysvětlení palčivých témat, která někteří rybáři hlasitě kritizují. Za tohle palec nahoru! Teď to jenom chce, aby i kritici současného vedení našli cestu, jak v poklidu a s věcnými připomínkami usednout k jednomu stolu. Povede se to?

 

Demonstrace bude na konci března!

„Protest proti vedení Českého rybářského svazu bude 30. 3. 2019 v sobotu 11:30 hodin. Místo demonstrace je budova Českého rybářského svazu Nad Olšinami 282/31, Praha 10, Vinohrady,“ napsal konkrétní informace Josef Dytrych.

„Vážení rybáři, přátelé, a známí Petrova cechu. Rozhodl jsem se uspořádat pokojnou demonstraci na základě současné situace v Českém rybářském svazu. Místo je jasné – před objektem ČRS. Během této pokojné demonstrace bude předložen požadavek rybářů vedení Českého rybářského svazu, a taktéž tisková konference, kde vystoupí některé osobnosti Českého rybářského svazu,“ napsal před několika dny Josef Dytrych na Facebooku.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. Je třeba jednat a vyjednat ty nejlepší podmínky pro nás rybáře já panu Dytrychovi věřím a ještě by to chtělo zapojit pana Hubnera a bylo by fajn…věřím……

    • Nikdo nikdo mi nebude říkat jakou rybu mám právo si vzít a jaká(mírová) se má povinně vrátit do vody, protože si to pár fanatiků přeje.
      Každý rybář má pravo se sám rozhodnout jestli mírovou rybu si ponechá nebo ji pustí. Pokud se účelová skupina(menšinová) snaží prosadit aby se ponechání mírového kapra považovalo za „pytláctví, když je kapr moooc velký“, tak bohužel vznikne iniciativa za prohlášení rybolovu chyt a pust za organizované týrání zvířat a podle toho se budou konat demonstrace na soukromých revírech, které z toho týrání zvířat ve velkém rozměru profitují. Hýbner i Dytrich sou ze stejného zájmového klubu, samosek podle nich není samosek. příposlech není nepřítomnost u prutů. bivak není táboření. No co si zasadíme to sklidíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -