Domů Akční nabídka TOP 3 nejlevnější kaprové navijáky DAIWA! Špičková kvalita za hodně rozumné peníze!

TOP 3 nejlevnější kaprové navijáky DAIWA! Špičková kvalita za hodně rozumné peníze!

- Reklama -

Kaprové navijáky DAIWA patří k nejpopulárnějším strojům na rybářském trhu. A ono se není čemu divit! Právě navijáky na kapry DAIWA nabízí perfektní kvalitu a skvělé vlastnosti. Jenže! Mnoho rybářů je přesvědčeno, že navijáky DAIWA patří k těm nejdražším na trhu. Chyba lávky! V sortimentu této japonské firmy najdete i vynikající kaprové navijáky za skvělé peníze. Navíc, pokud víte, kde tyto navijáky nakupovat, pak můžete ušetřit výrazně více peněz! Jak to myslíme? Když si vyberete navijáky DAIWA na e-shopu HiKi, pak můžete zásadně ušetřit, protože navijáky DAIWA jsou tady o hodně levnější než kdekoliv jinde!!!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Kaprový naviják DAIWA Black Widow 25A

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tenhle kaprový naviják s přední brzdou od japonské společnosti DAIWA je geniální pro ty rybáře, kteří chytají na menších vodách. Jestli chytáte na rybnících nebo menších nádržích do 100 hektarů, kdy není nutné chytat stovky metrů od břehu, pak sáhněte po tomto navijáku. Ten nabízí perfektní vlastnosti, přitom jeho cena je suprová!

Na kaprovém navijáku DAIWA Black Widow 25A máme nejvíce v oblibě perfektní brzdu. Na tu se můžete spolehnout i při zdolávání divočejší ryby. Brzda je krásně jemná a perfektně reaguje. Navíc, díky rozměrnějšímu ovladači na přední části cívky se i krásně ovládá.

Tenhle naviják od japonské firmy DAIWA je z našeho pohledu opravdu velkým favoritem! Naviják nabízí perfektní chod, dostatečnou kapacitu vlasce (270 metrů 0,35 mm navazovacího materiálu), velmi spolehlivou brzdu, ale například i nádherný design. Pokud navštěvujete menší vody, vsaďte na tento naviják!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják DAIWA Black Widow BR

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Z našeho subjektivního pohledu je tohle jeden z nejlepších navijáků pro chytání kaprů na položenou. Jedná se o perfektní stroj s volnoběžnou brzdou, který slibuje špičkové vlastnosti při lovu kaprů. Už jenom zmíněná volnoběžná brzda je opravdu příjemným doplňkem, který zaručuje maximální komfort při lovu.

Další obrovskou předností je pochopitelně hladký a bezproblémový chod, na který jsme si u navijáků japonských značek už zvykli. Naviják pracuje naprosto precizně, šetrně navíjí jakýkoliv navazovací materiál. Skvělou zprávou je i vysoká kapacita cívky – model BR 5000 A, který je na kapry nejvhodnější, nabízí kapacitu 230 metrů 0,40 mm navazovacího materiálu, což je plně dostačující na většinu tuzemských revírů.

Jak už jsme řekli výše – tento naviják je perfektní v poměru cena/výkon. Za fakt rozumnou cenu dostanete spolehlivý stroj, na který se můžete při lovu kaprů spolehnout. A pozor: Na rybářském e-shopu HiKi tento naviják seženete výrazně levněji než na jiných e-shopech. Nakupujte chytře a levně!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják DAIWA Black Widow 5000 LD

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Nádherný kaprový naviják za naprosto neodolatelnou cenu! Tento kaprový stroj vzhledově připomíná ty nejvíce našlapané kaprové navijáky, přitom jeho cena je skutečně hodně rozumná. Na tomto navijáku milujeme hned několik věcí…

Zaprvé: Naviják DAIWA Black Widow má nádherně prostornou cívku, která slibuje obrovskou zásobu navazovacího materiálu, což oceníte především na velkých vodách typu Orlík nebo Labe. Na cívku navijáku se vejde 530 metrů 0,35 mm navazovacího materiálu. Super! Rybář se tak nemusí obávat, že by mu pochyběl navazovací materiál při vyvážení montáže do velkých vzdáleností, anebo při zaseknutí velké ryby, která občas vyjede na širou vodu.

Další obrovskou předností je brzda navijáku! Kaprový naviják DAIWA Black Widow nabízí skvělou brzdu, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Díky tomu je zdolávání i divoké ryby maximálně komfortní a účinné. Navíc, brzda se díky rozměrnému ovladači velice dobře ovládá, a to i v tom momentě, kdy má rybář mokré ruce.

Za nás je toto dokonalý stroj na kapry, za fantastické peníze. Za suprovou cenu dostanete skvělý naviják na kapry, který nabízí výborný chod, obrovskou kapacitu cívky, prvotřídní brzdu, anebo i nádherný design. Tenhle naviják si určitě obstarejte na HIKI.cz, kde vychází jednoznačně nejlevněji na trhu! Při koupi 2 nebo 3 navijáků je úspora významná!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -